Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Vand Oltcit Club 1983

Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Se vinde masina din titlu. 2 propietari, 15.000 km, masina de garaj.

Plusuri:
Model frantuzesc, stare originala (exterior, interior, parte mecanica) foarte buna. Vopsea originala 85 % (usa stanga fata si aripa stanga spate revopsite)
Interior foarte bun.

Minusuri:
Mici defecte estetice: mici zgarieturi, indoituri, rugina superficiala - foarte putina, fara perforari.
Plafon vinil dezlipit, dar existent si se poate lipi la loc fara probleme.
Ornament streasina dreapta, deteriorat.
Rezervor murdar (de rugina) dar exista rezervor nou.
ITP si RCA expirate.

A rulat din 2012 (de cand o am in posesie) si pana acum doar 400 km. Trebuie inlocuit uleiul motor si filtrul de ulei.
Masina vine si cu diverse piese marunte (capace roti noi, huse scaune, diverse maruntisuri - am poze si cu piesele respective dar nu la indemana...)
Am procura pt a efectua vanzarea.

Pret: 2000 euro usor negociabil. Masina se vinde asa cum este.
Din lipsa de ITP si RCA nu se scoate la probe de drum - se poate testa prin curte atat cat permite spatiul.
Pot asista eventualul client in obtinerea ITP, RCA si daca doreste si a atestatului de vehicul istoric
Masina este in Fagaras si se poate vedea in weekenduri

Pt mai multe detalii: 0742 217 487 Cristi

Poze:

oltcit_

Click pentru a vedea imaginea  Click pentru a vedea imaginea  Click pentru a vedea imaginea  Click pentru a vedea imaginea  Click pentru a vedea imaginea  Click pentru a vedea imaginea  Click pentru a vedea imaginea  Click pentru a vedea imaginea 

Am sa revin pe weekend si cu poze mai luminate Și păstrezi Dacia, da?
Acu de ce faci tu d-astea?
Pai, ma plictisesc

Masina e totusi de vanzare

Am destule masini si vreau sa fac loc. Spor la vânzare!
Dacă rezistă până anul viitor până pe la Sf. Ilie când vreau să vin la Sâmbăta, dau pe la tine să o văd. Revin cu un link cu pozele promise

https://postimg.org/gallery/1jka2wqg6/ Nu arată deloc rău mașina. Mi-ar plăcea...

Hmmm... Dacia aia a matale este legendară. Te-am văzut anul trecut la Păltiniș, dar am zis să nu te hârâi Daca-ti zic ca Oltcitul arata mai bine ca Dacia, ma crezi ?

Dacia 1300 in stare buna si foarte buna mai gasesti....Oltcit...nu prea

PS - am eu fost anul trecut la Paltinis ? Cu Dacia ? Hmmm...nu-mi aduc aminte Nu, doar te văzui în mulțime. Erai ocupat.

Eu o dusesem pe fiică-mea într-o tabără și m-am nimerit în mijlocul Retromobil. Foarte fain.

Știindu-te, îmi place mașina tare mult. Meditez îndelung... Vandut
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum