Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Piese de oltcit noi si sh

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Vind 4 roti de oltcit sh,dar bune-50 lei buc,la care dau gratuit pernele din spate:spatarul si sezutul in stare buna.
Vind una bara spate din plastic (aceea tip spoiler),este perfecta,nu este crapata-80 lei
Vind una punte spate incompleta,este doar puntea fara:butuci,etriere frina,amortizoare,discuri frina.....este doar puntea cu capetele-100 lei
Vind doua praguri false din fibra perfecte-100 lei amindoua
Vind un volan super sport ptr.oltcit in stare perfecta-200 lei,merita vazut ptr.cei interesati trimit poze lâ cerere
Vind un scaun fata in stare perfecta (nu are sanierele culisante)-100 lei
Vind un haion in stare perfecta culoare gri metalizat,aproape complet (ii lipseste doar kederul de la luneta)-300 lei
Vind un etrier frina fata complet nou nout cu pistoanete,garniturile in el asa cum l-am cumparat de la magazin-200 lei
Vind faruri in stare buna,ceas plafon original jaeger,parasolare perfecte moro pe o parte,negre pe cealalta parte,laterale usi tapiterie interior gri,am si una maro,in stare perfecta
Vind doua aripi de fata,stinga-dreapta in stare perfecta,culoare gri (grund de fabrica)-100 lei bucata.la acestea pretul fiind rezonabil nu se discuta.
Set garnituri pompa centrala fata noi,am ultimile trei seturi-40lei setul sau toate trei seturi-110 lei
Un spate de oltcit care contine:podeaua din portbagaj,stilpul stinga nou si tubul nou din spate de care se agata toba de esapament-100 lei (mentionez ca acest spate a fost reparat si caruia i-am ppus piesele amintite noi noute acestea trebuiesc recuperate prin taierea punctelor de sudura cu flexul sau......un tinichigiu foarte bun il poate inlocui tot spatele ruginit al unei caroserii de oltcit cu acesta,)
Vind una etajera neagra care acopera cavitatea din spate a portbagajului,curata,este ca noua, si multe alte piese noi sau sh,dar perfecte

Ptr.cei interesati va rog sunati-ma la nr.0726515544 sau 0770189676, preturile afisate sint discutabile in functie de client, daca-i mai bogat pretul creste,iar daca-i mai sarac nu-i pot lua haina de pe el........nu-i normal ? Ce culoare sunt scaunul fata si bancheta spate?O poza aveti?
Multumesc!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum