Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

motor 1300 cutie special

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Am o coaja pe care vreau sa o fac masina pt. iarna asta. Am un motor de trs si doua cutii una ro in 4 trepte si una franta de special. pe ce sa merg.?
kat_drive a scris:... vreau sa o fac masina pt. iarna asta. Am un motor de trs si doua cutii una ro in 4 trepte si una franta de special. pe ce sa merg.?
Pe CV in 4 de Club. Cu CV de special, iarna nu prea ai ce face - aderenta scazuta. Zice bine proconsulu' plopotentiar la Iashinton Te-ar ajuta un motor de 1100.Motorul de TRS pe cutie in 4 e cam nervos.
Suparatuu a scris:Zice bine proconsulu' plopotentiar ...
E o greshala la ........ plenipotentziar sau faci o aluzie la un arbore vestit
kat_drive a scris:Am o coaja pe care vreau sa o fac masina pt. iarna asta. Am un motor de trs si doua cutii una ro in 4 trepte si una franta de special. pe ce sa merg.?

special tata clarrrrr
bogdanlascu a scris:special tata clarrrrr
Pt masina de IARNAAAAAAA pt orice anotimp si doar pt buc De special o bag atunci bre. Aderenta fac eu rost. O ciordesc daca e. Oricum o sa fie interesant de vazut plecarea de pe loc cu viteza a 4-a pe zapada.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum