Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Azi aniversam 1 an!!!

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Bre, La Multi Ani pt acest forum, care in varianta noua implineste 1 an!!!!

Sper sa dureze multi multi ani ...
Multa sanatate celor care au grija de acest forum!

Numai bine! S Sanatate si membrilor membrii si asa sunt dusi cu pluta..sanatate adminului si forumului in general...imi pare rau ca nu am intrat mai devreme pe acest forum..sa vad prima varianta...pe asta il am salvat pana la un moment dat...si cred ca timpul sa il descarc iar pe hard
ne auzim in ziua cea mare Aniversam ceva in ziua cea mare? Sa stiu daca mai plec sau nu din oras
DanSlotea a scris:S da da da
propun ca membrii fiecarei zone geografice sa se intanleasca pe 1 decembrie...cu voie buna sa faca poze...si apoi sa ne dam mari si tari care au fost mai multi...la cine a fost cheful cel mai mare....d'astea Multi ani traiasca...multi ani traiasca....Laaaa Muuullltiii Aniii... ...h domle....ce atata azi aniversam un an

dom'le...AZI ANIVERSAM 1(unu) AN
si ca sa vedeti ca ne tinem de cuvant...pun aici niste poze cu intanlirea de aseara...care a inceput in sarbatoarea Sf Andrei si s-a terminat in sarbatoarea unificarii principatelor Moldova,Tara Romaneasca si Transilvania
asta a lu pupa cica e jmecher...l-am facut de doua ori
(i-am aratat eu cine-i sefu )
daca apare si el cu poze...sigur sunt facute in photoshop
in orice caz....multi ani traiasca...multi ani traiasca la mult ani...cine sa traiasca?cine sa traiasca ...la multi ani... oltcitu sa traiasca...oltcitu sa traiasca...la multi ani...adminu sa traiasca...adminu sa traiasca ...laa muuulti aaaani Sa dea D-zeu ca si la anul sa fim UNITZI.

LA MULTI ANI, tururor !!!
Laurentiu a scris:Sa dea D-zeu ca si la anul sa fim UNITZI.

Adevar graiesti.
La Multi Ani, asa cum suntem, suntem romani.
Cu tot respectul.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum