Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

poze cu MASINI

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
am deschis ieri seara un topic in care va intrebam unde gasesc poze cu masinile voastre, mi-a dat cineva 2 linkuri la niste poze (ii multumesc f mult) doar ca acolo am vazut o harababura de poze, nu erau grupate si erau cu membri, eu ma gandeam ca exista undeva o galerie in care fiecare membru pune pozele cu masina lui, o sa incerc sa pun un link cum e la bmwclub sper sa nu se supere nimeni
http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?act=module&module=gallery&cmd=sc&op=user
eu asa ceva speram sa gasesc pe aici
enucos a scris:am deschis ieri seara un topic in care va intrebam unde gasesc poze cu masinile voastre, mi-a dat cineva 2 linkuri la niste poze... am vazut o harababura de poze, nu erau grupate si erau cu membri, eu ma gandeam ca exista undeva o galerie
Exista si daca vei studia putin site-ul, vei observa o rubrica cu "Masina ta". ok, mersi, o sa studiez putin site-ul
Laurentiu a scris:
enucos a scris:am deschis ieri seara un topic in care va intrebam unde gasesc poze cu masinile voastre, mi-a dat cineva 2 linkuri la niste poze... am vazut o harababura de poze, nu erau grupate si erau cu membri, eu ma gandeam ca exista undeva o galerie
Exista si daca vei studia putin site-ul, vei observa o rubrica cu "Masina ta".

Doar o mica parte sunt aici.Mai poti incerca pe cluburi,unde vei gasii mai multe intradevar, sunt f putini acolo, am gasit mai multe poze pe alte situri, o sa incerc si la cluburi, mersi si daca mai exzista site-ul craiova racing team poti arunca o privire si acolo.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum