Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Sex in the car (Oltcit only)
Pagina 1, 2  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Topic nou, cu un subiect care nu a fost atins pana acum. Pareri....????? probabil ca nimeni nu l-a atins... pana acuma Naspa. Dar nu ii prevad o viata lunga. Stiu eu de ce. Ai incercat ceva Dan si nu a iesit ?
Sau colegii nostri sunt prea " delicati" sa faca astfel de marturisiri ... sau ... ajungem la povesti vanatoresti ...
Oricum... ideea e interesanta ... felicitari ... Eu spun ca se poate...
masina e mai incapatoare decat se crede? SALUTARE

HE HE HE ...am ajuns sa o vad si pe asta...chiar ca e tare faza.

Acum am o intrebare si anume...cu legea 61 ce facem?

Amenzile sunt chiar foarte mari, in cazul in care esti prins in astfel de ipostaze.
Nu trebuie sa uitati ca aceste amenzi sunt penale ...si sunt trecute si in cazier.

Sa fiu sincer inca nu. Dar poate va spune cite ceva dog72cat. El stie mai multe. GLL .... avantajul sa stai la munte SALUT

DA DA ...bine zici numai ca trebuie sa aveti mare grija la cateva aspecte:

1) legea este lege si la ses si la munte...
2) nu uita ca o astfel de aventura poate sa aibe anumite urmari numite X
3) apai nu e mai bine decat sa te feresti de mama sau de tata ...sa o spui direct in marea adunare de familei...???
4) pentru o astfel de aventura oare se merita sa iti patezi cazierul ...???
5) e bine sa gasiti metode mult mai ideale si confortbile si binenteles igienice...

SPOR LA TREABA... 1. Legea este la fel pentru toti ...
2. ... s-au inventat metode de protectie
4. .... sunt multe locuri retrase ...
5. e confortabil in masina ... iar daca ai tot ce iti trebuie si igenic Na ca mi-am adus aminte. Am cam depasit de mult virsta la care asa ceva m-ar fi incitat.
Prefer in alte moduri. Dreamer, io nu înțeleg cine ți-a împrumutat oltcitul
Luati-va si voi scaune de Celica, care se lasa pe spate la o simpla actionare a unui levier micut si o sa vedeti ca e chiar confortabil
Gabii a scris:
... a unui levier micut...

Hm...
Japonezii aștia sunt dați draqu... eu credeam că trebe ditamai levieru... Mai am comis-o de multe ori in oltic. Beton mereu. Dai scaunele in fata maxim le lasi spre fata si ai destul loc in spate sa te dai in stamba. Pentru cei care condamna acest mod de a te simti bine cu prietena sau sotia le recomand sa-si gaseasca si ei o alta "prietena". Si mai tineti-va gura cu legea spune astA legea face asta. Daca voi sunteti asa corecti inseamna ca in concluzie si prin urmare ... stimabililor sunteti MILITIENI. Kat_drive eu nu sunt militan, dar aici depinde de guturile fiecaruia. Si cine stie ce o sa imi treaca vre-o data prin cap. Gloante in nici un caz. Kat, ai dreptate. Hai să luăm legile pe bancheta din spate și să le lăsăm gravide. Auzi ce tâmpenie: legi. Cine are nevoie de legi? Legile sunt pentru fraieri. Legea este o bariera! BOII se opresc la ea, LEII sar peste ea si VULPILE trec pe sub ea!
Sensey a scris:...BOII se opresc la ea....

Nu ma feresc sa spun ca am folosit si oltcitul in scopuri de "refulare" a sexualitatii, dar nu mi s-a parut comod... dar nici nu traiam sentimentul ca as incalca vreo lege. Cata vreme nu era ziua in intersectie la universitate, si nu lezam sau ofensam pe nimeni, mi s-a parut normal sa o fac... in rest... prefer conditii mai putin rudimentare..deh.. nu am nici o nevasta pe care sa o insel in masina pt ca acasa nu se poate
danf a scris:
Sensey a scris:...BOII se opresc la ea....

Da bre..asa e, numai ca eu o stiam cam asa: Legea este acea bariera in fata careia se opresc boii, dar peste care sar leii si pe dedesubtul careia trec cainii!
Si acu' la subiect: 1. se rabateaza asa usor bancheta asta de la oltean numai ca in cazul asta tre sa fii mai la adapost ca ramane hayonul ridicat.
2. Si... Gabii are dreptate, scaunele astea stock sunt destul de sensibile. Pt asemenea treaba trebe altele.

Cum o fi cu bariera aia, e invizibila sau nu
DanH a scris:Dar poate va spune cite ceva dog72cat. El stie mai multe.

oooo !!!!!!!! daca ar putea sa vorbeasca oltcitul meu nebunaticule
danh a scris: Dar poate va spune cite ceva dog72cat. El stie mai multe.

shi tu... de unde stii ce stie (olticu' lui) dog72cat?
si... aaaa... am incercat si eu de vreo cateva ori... da' e mai interesant [singur] in casa decat [singur] in masina

disclaimer: mesajul de mai sus e o gluma... rog, nu va simtiti ofensati Ma bucur ca ideea aceasta a prins. Mi-a venit gandindu-ma la un vechi prieten care m-a infectat cu virusul olcit. El saracu nu prea avea casa, doar un oltcit ramolit. Si tare ii mai placeau distractiile in masina... Acum, s-a dus saracu: a vandut masina si s-a insurat. Lasati-o mai usor cu confesiunile. Va prinde MILITIA si ar fi pacat. pacat ...ca in masina te iau carceii...cei care au incercat sunt sigur ca stiu despre ce vb bai vedeti ca va prinde "ladi of da smelli sings" si v-o da la fund cu schimbatoru de viteze, incatusati de volan, cu husa de la tetiera pe post de cagula

si btw: nu, nu te iau carceii, daca nu ai lipsa de calciu. merji bre, cu scaunele lasate si un sac de dormit intre scaune, e chiar comod. V-o zice unu care stie ce e aia un rucsac cu cadru de metal pus pe dos intre doua banchete de personal Dupa mine, sexul in orice masina e practicabil pentru cei mai mici de inaltime. Cei (cele) ca mine.... se duc la hotel Io... nu comentez.
Nu inteleg ce voia sa demonstreze cel care a deschis acest topic. ehe, cate au vazut olciturile mele, nici o masina nu le-a egalat la acest "subiect" e chiar placut si palpitant. si apropo si oameni mai mari au loc, cu grija, eu am 1,92 si 110kg. singura chestie care nu merge e pe bancheta din spate nu e loc ci doar pe scaunele din fata lasate pe spate .
subiect beton sper sa nu fie inchis si eu l-am deschis anul trecut da a fost inchis imediat. polititca site-ului
geani29 a scris: se duc la hotel

kat_drive a scris:Dai scaunele in fata maxim le lasi spre fata si ai destul loc in spate sa te dai in stamba.
Acum gasii raspuns la intrebarea ce ma chinuia de mai mult timp: de ce se desprind "tavanele" la oltcit
Laurentiu a scris:de ce se desprind "tavanele" la oltcit

SAU MOTELURI
dog72cat a scris:
Laurentiu a scris:de ce se desprind "tavanele" la oltcit

Esti tare Laurentiule!!!!!
Laurentiu a scris:...de ce se desprind "tavanele" la oltcit [/b]

Hai toată lumea tavanele la control!
Laurențiu, al tău e la locul lui ? Garntat al meu e la locul lui dar a fost schimbat de fostul proprietar,poate chiar din cauza asta l-a schimbat .
danf a scris:Laurențiu, al tău e la locul lui ?
Este cu siguranta la locul lui . Nu-mi plac spatiile strimte. Vreau sa ma desfashor cit mai mult posibil . Aveti grija la schimbatoarele de viteza si la manetele de frana de mana, daca inainte a fost masina de fata cine stie pe unde a fost
PS: si Ghita al meu are tapiteria de pe plafon cazuta, asa am luat-o insa
AdyAero a scris: asa am luat-o insa
Scuze nu se gasesc Am 1,83 inaltime si incap cam greu la volan din cauza ca m-a facut mama cu picioare lungi, cred ca mie mi-ar fii destul de greu sa ma 'desfasor' in Oltcit Hehe...
Trec io intr-o zi pe la munca pe la Zbeng...
Ma si ia repede la intrebari:
"Wei, tu ai vandut scaunele alea ?"
Io: "Nu... inca nu !"
"Wai b... p..., l-am rupt aseara pe ala din dreapta ! Ca nush ce dracu... am fost cam buhai... " )
"Pai schimba-le intre ele !"
"Nu... le-am mai schimbat odata... si ala din stanga e rupt de-acuma... "

Acuma, dracu' si-a vandut olteanu'. Proiecteaza Matiz. Ahaham, la ala nu se rabateaza scaunele... )
acum ceva vreme mi-am luat un club 11 cu tavanu praf...nici nu vreau sa ma gandesc

David Iov Alo Alo ce aveti bre'cu tavanele? e bune si ele la ceva. Tine muierea prizonera....... Daca ati comis "crima" inseamna ca stiti foarte bine expresia de pe fata prietenei sau a sotiei cand te vede ca blochezi usile si te uiti banuitor in jurul tau moment in care realizeaza crudul adevar si vrea sa dea bir cu fugitii .

P.S. Laurentiu dar cat spatiu iti trebuie sefu' ca sa rezolvi problema? Eu zic ca 2 metrii patrati sunt arhisuficienti. sau la tine se lasa cu chiuituri?
kat_drive a scris:Eu zic ca 2 metrii patrati sunt arhisuficienti. sau la tine se lasa cu chiuituri?
Ma mai gindesc si la saracele suspensii - amortizoarele sint scumpe iar barele de CS sint prea rigide . Vara lui 2000!
Afara o caldura de ti se topeau papucii pe pamant.
Bucurestiul plin de "aer curat", ce-i drept mai "spalat" decat azi. Intro doara ma gandesc: "Ce dracu facem noi in Bucuresti in weekend?"
Asadar iata-ne in Albastritul meu, cu bagaj cu tot si...Destinatie: Oriunde numa' la munte sa fie!
Zis si demarat.
Ajunsi la Cheile Bicazului, Sambata seara [eu si sotia (formerly known as girl friend)], am rabatat bancheta spate, scaunle fata le-am aplecat spre bord, cele trei genti de voiaj le-am bagat in fata in locasul picioarelor, am intins 3 paturi pe bacheta rabatata respectiv portbagaj, si nu doar ca a fost o noapte foarte odihnitoare, dar a fost si una plina de senzatii.
Iar de igiena chiar nu va faceti griji, Mama natura iti pune la dispozitie multe, dar nu te striga dupa ele, iar confortul.....hah...you're kiddin' right?
Asa s-a intamplat prima mea experienta intro masina..........dupa care au mai urmat si un XM, ZX, un papuc.........

So don't waste your time, do what you're feeling to do!

Cu stima si respect! In papuc chiar nu imi doresc sa incerc. Numai gandul ma infioara.
kat_drive a scris:.. Numai gandul ma infioara.

De ce? Pentru că e folosit pe post de dric deobicei? Toate ca toate dar la treaba asta Daewoo Damas cu 8 locuri, este campion!
Cine nu stie macar sa incerce........sa-si imagineze...
Toate bune! Andy.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum