Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Ban pt adriannnn

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Adrian, pentru mesajul privat pe care l-ai trimis ai ban 10 zile.
Daca nu ai de gand sa respecti ce ti-am scris in email, urmatorul ban va fi de 1 luna, sau daca ai de gand sa continui in acelasi stil, vei fi exclus definitiv de pe forum. Cam putin...

Admin, am o propunere.. .mi-a bubuit mie mintea asa o chestie...

Am observat ca multi dintre cei care au afisat numarul de telefon la topicul ala cu numere - sunt ssunati de unii de-aia care n-au ce face si dau beep - doar ca sa enerveze lumea. Io recunosc, am aplicat cateva metode si am scapat de ei...
1 - un lucru bun, foarte bn e faptul ca acum acel topic e vizibil doar pt cei care se logheaza.
2 - Ar trebui ca aia care isi fac user nou, sa fie OBLIGATI sa isi completeze la profil - numarul de telefon. Iar inainte de a putea posta - sa fie sunati si intrebati de sanatate, daca chiar vor user aici. Cred ca asa nu ar mai intra chiar orice pierde-vara pe forum. Nu s-ar mai complica multi sa mai isi faca user pe un forum unde vor avea senzatia ca cineva "ii controleaza". Vor mere in alta parte. Plus ca daca face unu gresala sa dea beep-uri de pe numarul propriu din profil - va fi imediat dibuit.
Nu stiu cat de usor de pus in practica e ideea asta.. . Si eu sunt de acord cu ce-a spus Gabii, adica cu obligativitatea trecerii numarului de telefon la profil. Intr-adevar, de vreo cateva zile nu m-a mai bipuit nimeni, dar... nu se stie niciodata. Sau ar mai fi solutia stergerii nr.de telefon, dar eu l-am afisat pentru eventualele probleme pentru care pot fi de ajutor, deci... il las acolo
Gabii a scris:Admin, am o propunere.. .mi-a bubuit mie mintea asa o chestie...

Iar inainte de a putea posta - sa fie sunati si intrebati de sanatate, daca chiar vor user aici.

Cine plătește impulsurile/minutele?
DanSlotea a scris:
Gabii a scris:Admin, am o propunere.. .mi-a bubuit mie mintea asa o chestie...

Iar inainte de a putea posta - sa fie sunati si intrebati de sanatate, daca chiar vor user aici.

Cine plătește impulsurile/minutele?

ii sun eu daca e pana acolo.
am o gramada de minute nationale. mda...
chiar nu ii poate atrage atentia administratorul userului adriannnn sa-si prezinte toata marfa pe un singur thread?? eu m-am saturat sa gasesc zeci de pagini aiurea la vanzari/cumparari cand toate puteau fi scrise intr-unul singur!
multumesc!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum