Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Fara ghinion!!! [Iesire la gratar - invitatie]
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Imi pare rau ca nu am putut sa stau.Eu eram in trecere pe acolo venisem sa va salut.Ma bucur ca v-ati simit bine.
Data viitoare promit sa stau! Nici o problema !
Am avut o iesire extraordinara. Intr-adevar superba zona, drumul destul de bunicel (pe alocuri era destul de frezat de aia care trebuiau sa si asfalteze dupa aia). Concluziile dupa iesirea asta:
- vreme superba
- peisaj de basm
- distractie faina in companie selecta
- mancare multa si buna
- am descoperit avantajele lui Big Brother de pe DN1 combinate cu un reglaj impecabil de carburator: consum SUB 6l/100km (bine sa zicem 6l/100km, cu erorile de rigoare). Este cel mai mic consum reusit de mine vreodata cu Oltcitul. Asta in conditiile in care nu am depasit pe vitezometru 80km/h (real vreo 90km/h, conform cu diferentele semnalate anterior de radarul fix din Codlea) si nu am stationat foarte mult pe Posada. Oricum super bun consumul.
Ne vedem data viitoare in formula extinsa (sper)! Prin nu se stie ce noroc, se pare ca duminica nu lucrez ... iesim pe undeva ? Ei, se mai aude ceva Acuma ca a venit vara cu adevarat O alta reunire in scopuri degustative de licori bahice si mancaruri specific romanesti, de genul micilor Eu sunt liber week-end-ul asta! Deci as putea sa vin la un gratar si sa stau de data asta:))Astept propuneri! Am fost sambata la un gratarel in Baneasa (singurel cu inca cineva )si vreau sa va spun ca m-au piscat tantarii, si acum mai am galmele de la muscaturi. La orice excursie trebuie ceva impotriva tantarilor neaparat, daca aveti grupa O(I) ca mine sunteti mancati, la propriu! poti sa te feresti cam asa:
http://www.haios.net/haios_farse_haioase/haios_antifurt_auto.php De tantari Focus, people, focus Eventual si Mondeo Ziceti, cand si unde ne intalnim Locatia unde am fost data trecuta cu Kosson si Boogy (respectiv barajul Paltinu pe valea Doftanei) e super si avantajeaza pe toata lumea din regiune din punct de vedere al distantei. Asa ca putem reveni acolo. Sambata, duminica Eu sunt in concediu, pe la net dau mai rar, asa ca daca e ceva si nu raspund la mesaje, dati-mi un sms pls. Din pacate we asta daca se iese pe undeva eu nu pot sa vin pt ca lucrez

daca va hotarati sa mergeti luati-ma si pe mineeeeeeeeee

ultima oara cand v-ati vazut cati ati fost ?
la pansiunea Bradul vad ... Capacitate de cazare 16 locuri , o sa fim mai multi ? sau mergem cu cortu ?

c`mon people vreau si euuu Mei la Bradu a fost la Obarsie la intrunirea nationala. Aici se merge cu cortul. Se pare ca detaliile sunt pe topicul de la Cluburi (am dat eu cam degeaba linkul asta, ca nu prea se mai foloseste). Pentru deplasare, se stabileste la fiecare club in parte detaliile deplasarii, asa ca cel mai indicat este sa vorbesti cu Herr Generalmajor Kosson din Brigada Speciala de Intendenta si Organizare Evenimente Speciale Super (aoleu, asta suna a grad in SS )
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum