Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

A 5-a Intalnirea Nationala - ZUGRENI [23-29 iulie 2007]
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 31, 32, 33  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Si a mea e bre copiloata, ca daca merg prea repede, asa imi pfhoote una dupa ceafa, zici ca-i limitator mecanic de viteza Sa nu fie limitator electronic..ca au masuri mai drastice...stii cum te limiteaza? Frumoasa locatia, dar se pare ca trebuie sa aduc masina de tuns iarba ca ii cam mare si nu vad sa montez pironii la cort .

Una peste alta sunt si eu pentru, dar intrebarea mea ramane de cand s-ar venii, de la inceputul saptamanii de luni sau tot ca anul trecut de vinerea. Va salut!

Felicitari Laurentiu si DanH!!!
zona e frumoasa!
Ramane sa ma hotarasc cu ce vin.. . Mai naspa e ca pe motor nu prea am unde sa pun sculele de plescuit! De-aia stau in dubiu...
Mai sunt 4 luni si 2 saptamani pana atunci... E frumos tare. Si eu sunt pentru.
Gabii a scris:Va salut!

zona e frumoasa!
Ramane sa ma hotarasc cu ce vin.. . Mai naspa e ca pe motor nu prea am unde sa pun sculele de plescuit! De-aia stau in dubiu...
Mai sunt 4 luni si 2 saptamani pana atunci...

Bre mi le trimiti mie prin posta din timp si ti le iau eu in masina instrumentele de pescuit. andrei...daca iti trimit si cortu meu cu tot bagaju aferent in afara de mancare mi le aduci si mie acolo? nu de alta...dar consuma mai putin masina goala
cat despre corbu...pui tata centuri in spate,o priponesti bine pe bancheta,dai muzica tare si dai gaz cum o vezi ca intinde mana spre tine accelerezi ...si eu ca si Dan S ma mir cum de se fac banchete de sfarsit de an/liceu, etc in ultimele zile din iulie ... in fine.

Locatia si peisajele par urgent ok E tare binevenita precizarea ca nu ne poate lua apa

In satucele limitrofe se practica turismul rural ? Nu de alta, dar noi nu putem rezerva de acum, pentru ca nu stim cum vor evolua lucrurile...

Andrei Octavian, intalnirea propriu-zisa este pentru week-end. Adica atunci vine Titus, banuiesc. Dar unii prefera sa vina de la inceputul saptamanii, si daca se strang mai multi e chiar misto. Noi avem in plan teoretic, o saptamana la mare, dupa care tzushti la munte, inca o saptamana (Zgureni, Manastirile, salina Cacica, etc).

Laur, n-ai putea incerca sa faci un cont "oltcit" pe dropshots.com sau pe alt site unde iti incarca pozele in calup, fara sa stai tu sa le upload-ezi una cate una ?
iulicuta2000 a scris:andrei...daca iti trimit si cortu meu cu tot bagaju aferent in afara de mancare mi le aduci si mie acolo? nu de alta...dar consuma mai putin masina goala
cat despre corbu...pui tata centuri in spate,o priponesti bine pe bancheta,dai muzica tare si dai gaz cum o vezi ca intinde mana spre tine accelerezi

Ti le iau bre ca nu ma doare spatele, si nici nu le tin in carca, da bagi un litru de benzen la 100 km
Chris a scris:...si eu ca si Dan S ma mir cum de se fac banchete de sfarsit de an/liceu, etc in ultimele zile din iulie ... in fine.
P facultatile isi sustin examene de licenta in perioada 15-30 iunie. tot pe atunci se da si bac-ul. urmind ca in perioada 15-30 iul. sa se sustina 'examenele' de admitere. de obicei studentii fac banchetul in mai
Chris a scris:Laur, n-ai putea incerca sa faci un cont "oltcit" pe dropshots.com sau pe alt site unde iti incarca pozele in calup, fara sa stai tu sa le upload-ezi una cate una ?
Chris, n-am stiut de un alt site pt a urca fotografii pe forum. Am sa-l incerc pe cel care l-ai indicat (dropshots.com) dar pacat ca pe un cont facut, ai un numar limitat de poze (500 buc). Cum eu am doar o singura adresa de mail ........... .

Nu stiu daca se practica turismul rural in zona (m-ar mira sa nu existe asa ceva) dar sint o multime de pensiuni. Singurul inconvenient ar fi distanta mare pina la ele (3 - 8 km).

Cit privesc banchetele, inclin sa cred ca tipa de la receptie a inteles gresit luna in care vom veni - iuNie in loc de iuLie. Cred ca e singura explicatie.

DanSlotea a scris:Cum r nu va faceti griji...iau coasa de acasa si o pelerina...rezolv astfel si iarba si petrecaretii(altii decat oltcitarii)
iulicuta2000 a scris:.rezolv astfel si iarba si petrecaretii(altii decat oltcitarii)

- Depinde de ce muzica asculta ? intr-o mare masura da
Iulicuta,tu adu coasa.Pelerina am eu.Pregatim ceva pentru Motan. manelisti nu vreti. sint de acord cu voi. dar o gabi lunca, o romica puceanu & stuff se pune? ) Daca nu aud si aia din hidrocentrala se accepta.
DanH a scris:Iulicuta,tu adu coasa.Pelerina am eu.Pregatim ceva pentru Motan.
Mai, numai sa nu-i taiati coada. E in plinatatea virtutii

grx a scris:... o gabi lunca, o romica puceanu & stuff se pune? )
Numai dupa ora 23:00 si cu patratelul roshu in colt . Fiecare asculta ce doreste dar fara a deranja vecinii de coviltir . n-am eu nimic cu motanu...danH are ce are e clar ca spre dimineata (2-3-4) si nu in difuzorul mare. atit cit sa curga vinul/berea mai bine
Gabii a scris:Va salut!

zona e frumoasa!
Mai sunt 4 luni si 2 saptamani pana atunci...

Gabii ,tinem legatura!!! Se anunta o intalnire pe cinste
Dreamer a scris:Se anunta o intalnire pe cinste
A M Logic ca e naspa sa se imparta in bisericute intalnirea. Anul trecut nici nu prea a fost totusi loc de stat impreuna, de-abia gaseai teren plat pentru campare.

Bre, offtopic: bucurestenii, ce ziceti de o tura pe deal la Calugareni la gratarel, mai asa spre Pasti?
EEK! a scris:Bre, offtopic: bucurestenii, ce ziceti de o tura pe deal la Calugareni la gratarel, mai asa spre Pasti?

mai bine pe la Gostinu?...
Razvan a scris:La ce bun mai venim to
Razvan a scris:M
Laurentiu a scris:L.E. Stiu oare copiii sa se distreze mai bine http://www.liis.ro/~marinel/zugreni/page_01.htm
Mai era
Laurentiu a scris:Razvane, hai sa dam uitarii ce a fost doar o singura data in 4 editii. La a 5-a intilnire, sa fie cum a fost prima data la Lacul Roshu .
Laur, nu se poate. Am copil, sunt mai b Hai Razvane daca tu esti batrin atunci eu si Laurentiu ce suntem?Cheaguri,hodorogi,racle,UJB-isti. adevarul este ca parca am vazut nishte par alb La mine?Da,desigur ca exista.Nu contrazic.Sie inca mult. Ideea e c
Razvan a scris:Ideea e c Intrebare timpita.
Astia, cu proprii dinti in torpedou, pot veni?
Intreb asa de curiozitate.
DanH a scris:Intrebare timpita.
Astia, cu proprii dinti in torpedou, pot veni?
Intreb asa de curiozitate.
M-ai dat pe spate. E
geani29 a scris: M-ai dat pe spate. E Bine,bine.Astea le stim.Ceva mai nou daca ai,daca nu las-o IN balta .
DanH a scris:daca nu las-o IN balta .

Dane vrei sa faca pneumonie , pe frigul asta...
Zephirus a scris:
geani29 a scris: M-ai dat pe spate. E
geani29 a scris:...dac E buna si asta la casa omului
Hai dom-le nu imi raspunde si mie cineva la intrebare?
DanH a scris:Astia, cu proprii dinti in torpedou, pot veni?
Hai dom-le nu imi raspunde si mie cineva la intrebare?

Cu dintii in torpedo, batista sau in buzunar, se poate merge la intilnire.
Bautura, NU trebuie mestecata . Atunci m-am linistit.Inseamna ca pot veni linistit.Ce bine e. Bai da' ce greu trece timpul..abia astept sa ies pe drum..m-am saturat de condus prin oras toata ziua... lasa Dane ca daca se intampla ceva cu ei tii rezolv eu .doar e domenbiu meu !!! numa sa-mi zici inainte sa plec sa-mi iau sculele cu mine !!!
LuckyMan a scris:Bai da' ce greu trece timpul..abia astept sa ies pe drum..m-am saturat de condus prin oras toata ziua...

te inteleg ....si eu abia astept week-end-ul sa ies spre ploiesti...aglomerat asa cum e pana dupa baneasa...dar e o placere sa nu fie atatea semafoare...limita e 70 in localitate...ce mai...o placere
abia astept drumu lung...
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 31, 32, 33  Următoare
Pagina 11 din 33
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum