Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

A 5-a Intalnirea Nationala - ZUGRENI [23-29 iulie 2007]
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
apropo de poze, am eu de la high voltage, ale mele, si ale lui dan slotea...deci imi spuneti ce si cum, si vi le dau
iulicuta2000 a scris:ca veni vorba de obiecte pierdute...inca mai am in trusa de scule un cutit de friptura ratacit de anu trecut pe langa focul de tabara

Daca e cu maner negru si cu lama zimtata, e al meu
highvoltage a scris:De bautura vad ca se tot vorbeste, dar mie mi-a ramas gandul la o palinca adusa de Cib, care nu a prea avut parte de mediatizare.
Ce n-ai spus mai "inalta tensiune" ca-ti place M-am chinuit eu cu ea o perioada dupa care am strins-o ca, doar nu era s-o las acolo . A fost buna in racoarea noptii . Iti mai punea putin singele in miscare.

Buna a fost si palinca lui Titus dar, putini au fost cei invatati cu taria . Poate pt intilnirea viitoare, mai faceti antrenamente .
highvoltage a scris:De bautura vad ca se tot vorbeste, dar mie mi-a ramas gandul la o palinca adusa de Cib, care nu a prea avut parte de mediatizare. A stat intr-o sticla de Neumark (sau cum s-o scrie)

Nu stiu cum sa-ti spun, dar eu am adus o sticla de 2lt. de palinca de cea mai buna calitate, imbuteliata intr-o sticla Neumarkt Ca fapt divers, Neumarkt e o marca de bere locala si e numele orasului meu in limba germana
Eu nu beau tarii, deci am lasat-o in grija lui Laur.
Nu a apucat sa guste decat putina lume, pentru ca era Sambata si am lasat-o in tabara 1 .

Altfel, da... mi-a placut, super, dar hai sa lasam micile-mici neintelegeri, care exista la orice folosire in comun a bunurilor. Zau daca isi au rost aceste mici barfe ce mi-au ajuns pe la urechiuse...

Chris a scris:Daca e cu maner negru si cu lama zimtata, e al meu

din nefericire pentru tine are maner galbui
highvoltage a scris:
@bogdan - eu sunt olteanul cu numar de timis
@restu - eu sunt ala cu catelul

Si care o tura fara mila pentru motor, in 7000 si care claxona ca la balamuc
Frumos tare catelu matale bre
Parca si tu vroiai niste botoane de geamuri electrice ba cu butoanele tale iti zic ceva de dulce acum!
iulicuta2000 a scris:ba cu butoanele tale iti zic ceva de dulce acum!

Butoane,cit mai multe butoane.Vrem butoane.Peste tot butoane,butonase,butonele,butonute,cit mai multe si mai diversificate. Nu uitati de leduri Fara offtopic inutil, va rog. Desi s-a discutat la intalnire despre vanzarea de butonase, exista totusi o rubrica de Vanzari/Cumparari pe care se pot continua discutiile. chiar ma intrebam unde e moderatorii Prezenti la datorie!!!

Sa respectam recomandarile. Vanzarile la vanzari.
Corbule, cred ca poti sa-ti pui la semnatura ca ai butoane de vanzare

Claxonul meu a cedat nervos din pacate la intoarcerea dupa ce am condus bucurestenii.

Adriana si iulicuta, pe yahoo sunt voltage_h daca ma adaugati puteti sa-mi trimiteti din poze acolo

Eu am baut palinca dintr-o sticla de 1l de Neumarkt care mi-a fost inmanata de Cib si am baut destul, nu-ti face griji Laurentiu . Deci din pacate de la Titus nu am baut pentru ca se pare ca nici asta nu a fost mediatizata tare Eu nu refuz niciodata o tarie buna
highvoltage a scris:Claxonul meu a cedat nervos din pacate la intoarcerea dupa ce am condus bucurestenii.

Ti l-am cam bagat prin toate locurile posibile, ca nu te mai plictiseai de el ce avea, superglue pe plastic si iti ramasese dejtu lipit? Faza cu claxonatul a fost chiar tare,parca va pregateati oltciturile ptr ultimul drum.Imi pare rau ca ti s-a ars claxonul dar prea ai abuzat de el... @Kyp: multumesc - http://dulcecasa.blogspot.com/2007/08/albastru-de-voronet.html

Linkul promis... cred ca ai ceva vizualizari pentru ca vestea s-a dus departe tare ! A prins viata iar ftp-ul asa ca cine mai are poze, este rugat sa le urce acolo.

P.S. A cistigat Steaua. Stelistul nostru, ce face ca Bistrita e departe [quote="Laurentiu"]P.S. A cistigat Steaua. Stelistul nostru, ce face ca Bistrita e departe [/quote]
buna intrebare exista raspuns pentru toate...dambovita e aproape ) Cred ca multa lume se intreaba ce face stelistul nostru
Ftp-ul am vazut ca si-a dat drumul si acum am terminat si eu sa pun pozele mele, dupa ce le-am recuperat de la adriana Areta multumeste tuturor "doctorilor" care au ajutat-o sa treaca peste momentele critice din perioada intilnirii cauzate de insolatia facuta cu o zi inainte de plecare.
Ii pare foarte rau ca nu a putut fi si ea la inaltimea asteptarilor. Noi nici nu ne-am dat seama ca nu ar fi fost la "parametrii" normali.
Daca totusi este asa, atunci de-abia asteptam intalnirea urmatoare.

Multumim mult pentru toata atentia acordata si pentru noi a fost peste asteptari. Sunt Gabi de la Baia Mare salutare pentru toti care au fost la intalmire. Multumire pentru Titus si scuzele de rigoare stie el . Acuma sunt la lucru . pa pa o sa incerc sa pun cateva poze, dar tinand cont ca in general nu prea merge la mine, pt un motiv sau altul, imi cer scuze de pe acum daca nu iese bine...o sa incerc sa remediez

"hmmm...cum facem noi pastele astea?":

"munca" :

"munca"

"munca...nu"

"si...si...si"

"victorieee"

" feriti-va ca nu se stie ce va sare in cap "

vor mai urma si altele...
Adriana a scris:
" feriti-va ca nu se stie ce va sare in cap "

vor mai urma si altele...

Nu bre; altfel se zice. Se zice ca decat sa stai langa unul care sparge lemne mai bine stai langa unul care se c**ă.
Adriana a scris:o sa incerc sa pun cateva poze... http://img511.imageshack.us/my.php?image=img0545hr2.jpg

La prima vedere, credeam ca pregatesti un nou articol despre Grupul Vesel . Nu.Se spune ca nu e bine sa stai in fata sefului si in spatele calului. @ Titus, niste poze, filmulete facute de tine, ne dai si noua
Laurentiu a scris: La prima vedere, credeam ca pregatesti un nou articol despre Grupul Vesel .

nu nu...in cazul in care mai fac, fac despre intalnirea nationala
Adriana a scris:... fac despre intalnirea nationala
Asteptam cu interes articolul.
Sa ne anunti din timp sa nu pierdem "prima pagina" . adriana respect ,asteptam si alte poze si filmulete
titus.....vrem filmuletul
Adriana a scris:, fac despre intalnirea nationala

Si daca faci ai grja ce poze pui pe acolo cu mine ca nu care cumva sa faca lumea ,sa scuipe in sin si sa spuna:ce ciumafaie o mai fi si asta? ...
"ciumafaie"

iata despre ce poza CRED ca era vorba

Adriana a scris:nu nu...in cazul in care mai fac, fac despre intalnirea nationala
Cum adică? Vrei să te închidem în boxă și să-ți dăm covrigi cu apă prin gemuleț?
DanH a scris:Si daca faci ai grja ce poze pui pe acolo cu mine ca nu care cumva sa faca lumea ,sa scuipe in sin si sa spuna:ce ciumafaie o mai fi si asta?

Lasă tizule, tu să fii sănătos cu sau fără ciumăfăi! Important e să nu transpire filmulețul documentar cu șosetele!!! O să te trezești cu băieții în combinezoane ABC la ușă
DanSlotea a scris:
Adriana a scris:nu nu...in cazul in care mai fac, fac despre intalnirea nationala
Cum adică? Vrei să te închidem în boxă șis ă-ți dăm covrigi cu apă prin gemuleț?

pai voi credeti ca nu mi-ar placea? hehe, am pe ce sa dorm, am muzica, mai imi dati si mancare si apa pe gratis...ce sa mai...casa dulce casa oricum, data viitoare cand merg la ziar le propun un articol..nu sunt convinsa ca vor accepta, dar nu strica sa incerc. cat timp sunteti tot de acord sa scriu acest articol Bine că știm, ca să-ți luăm toate astea. Un bec, un pix și niște hîrtie de scris, atît primești!
Și covrigii cu apă precizați mai sus, dar pe rînd! Dimineața și seara!

Tu scrie să-l ai scris, îl arăți direct, nu mai propui nimic! Hai! La treabă! ba sunteti offtopic rau de tot bine imi cer scuze...da nu e chiar foooarte offtopic
iulicuta2000 a scris:ba sunteti offtopic rau de tot
Nu e offtopic, e vorba despre articolul care va fi scris referitor la întîlnirea națională de la Zugreni!
Laurentiu a scris:A prins viata iar ftp-ul asa ca cine mai are poze, este rugat sa le urce acolo.

...si intre timp a murit de tot. Mie imi da "Host not found" Se pare ca Ady are probleme cu HDD de la server . Poate il va repara cit mai repede. Și la mine e mort la mine e mort de acu cateva zile de cand am tot incercat sa il accesez ...
Titus a scris:
highvoltage a scris:De bautura vad ca se tot vorbeste, dar mie mi-a ramas gandul la o palinca adusa de Cib, care nu a prea avut parte de mediatizare. A stat intr-o sticla de Neumark (sau cum s-o scrie)

Nu stiu cum sa-ti spun, dar eu am adus o sticla de 2lt. de palinca de cea mai buna calitate, imbuteliata intr-o sticla Neumarkt l:

si eu am adus palinca tot intro sticla Neumark, dar de 1 litru. Asa Deabia acu apuc sa pun si eu pozele facute

Urmeaza si partea a 2-a . multam joy-ule

iata si de la mine inca cateva:

"uuu...yummy"

"ce-mi faci ma poza?"

"vinu asta...e bun rau "

"la multi ani"

"ba...voi sunteti cam dubiosi"

"hai noroc"

"ma nu vor sa se cojeasca ma!"

"zambiiiiti"

"bucatarul sef observa bucatarii mici"

si va urma... Hai și cu filmu' cu salva-râul, că nu am ce să arăt la gajici...

Hai Steaua
Andrei__Octavian a scris:Deabia acu apuc sa pun si eu pozele facute
Ai mai avut timp sa faci poze Cred ca le-a gasit facute Mi-au plăcut mult pozele lui Joy, și cele ale lui Kyp.

Observ că, la fel ca anul trecut, doar o mână de oameni s-a ocupat de mancare, și, deși a fost complet omisă de Titus la recenzie, Carmen mi s-a părut că a dus tot greul (ca la Paltinu, anul trecut ), cot la cot cu Areta. DanH, de tine știam că ești om de bază

Și dacă tot sunt la capitolul nelămuriri, hai să mai întreb o dată : Cine 'este' vechea gardă? Dacă semnătura mea e oleacă inexactă, nu vă jenați să îmi spuneți
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Următoare
Pagina 32 din 33
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum