Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

A 5-a Intalnirea Nationala - ZUGRENI [23-29 iulie 2007]
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 31, 32, 33

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Andrei__Octavian a scris:Deabia acu apuc sa pun si eu pozele facute
Ai mai avut timp sa faci poze

Am avut tot timpu din lumea, dar nu prea am facut cine stie ce multe poze , trebuia sa mai fac da n-am avut aparatu mereu la mine ca imi era prea greu si imi desela spinarea .
Andrei__Octavian a scris:... da n-am avut aparatu mereu la mine ca imi era prea greu si imi desela spinarea .

Bună,
Oaw....scuze nu te cunosc...dar ești prima persoană care se plânge că 198g o deșelează!
Cu stimă, Dane, de fapt pe Joy din alte motive il incurca aparatul foto.
danf a scris:
Bună,
Oaw....scuze nu te cunosc...dar ești prima persoană care se plânge că 198g o deșelează!
Cu stimă,

Da de unde stii car ar avea numa atatea grame.
Nu acu pe bune, a fost sub forma de gluma, cine a inteles-o bine cine nu iara bine .

Si cum zice si Cristi aparatu ma cam incomodeaza sa-l tin mereu asupra mea . Bună,
Pozele pe lângă imagine poartă și informații referitoare la tipul aparatului care a făcut poza, data ora minutul, posesorul aparatului, și informații tehnice, diafragmă, timp de expunere, cu/fără bliț etc, etc. Acestea se numesc EXIF info. Chiar și aisidesiul le vede. Apoi un scurt search pe google și găsit câte grame are aparatul tău: 198g. Sony DSC S80.
Cu stimă,
P.S. Unii au înțeles unii nu...eu nu (probabil că nu aveam cum... prietenii știu de ce...), de aia am făcut remarca. Scuze dacă a deranjat!
Chris a scris:1. Și dacă tot sunt la capitolul nelămuriri, hai să mai întreb o dată : Cine 'este' vechea gardă?
2. Dacă semnătura mea e oleacă inexactă, nu vă jenați să îmi spuneți
Vechea garda ce a participat la intilnirea de anul acesta: Titus (solo), OPR si Laurentiu cu colegele de camera = 5 persoane .

2. De ce sa ne jeneze semnatura ta Inca faci parte dintre noi asa ca ...... . Problema era CINE sau mai bine spus cite persoane din vechea garda, au participat la intilnire. Ce atatea garzi?
Chris, am pentru tine ceva. Nu ai fost la intalnire, asa ca nu ai primit

Sa revin cu noutati.
La pozele pe care le-am facut inca nu m-am uitat . Sper sa-mi fac timp.
Cristi, multumesc pentru CD. A ajuns in stare buna, adica intreg. Scuze ca iti fac aceasta confimare cu atata intarziere.

Danh, ti-am trimis statueta. Sper sa-ti placa, e arta peruana, lucrata manual, evident Mi-a venit ideea sa-ti fac acest cadou, cand te-am vazut pozand la margine paraiasului. Te reprezinta. Sper sa fie o amintire frumoasa. Ti-am scris pe spate o dedicatie, inclusiv "La multi ani!" pentru ca te-a prins ziua ta la intalnire... A fost mai rapida decat tine

DanSlotea, ti-am pus la posta cutia. Si cum nu obisnuiesc sa pun cutii goale, ti-am strecurat cu grija, niste droguri. Cica fac bine. Eu stiu?!? Ma abtin

Nu am avut timp si stare sa ma uit la poze, dar am sa fac si acest lucru. Am sa public si filmul. Mai intai, adica ar fi mai simplu sa trec filmarea finala cu coloana de Oltcituri. Sunt convins ca a iesit frumos!!! Am avut ziua de partea noastra. Daca ploua?!??
Titus a scris:Am avut ziua de partea noastra. Daca ploua?!??
Daca ploua, faceam sa fie vreme frumoasa asa cum am facut din noapte, ZI .
Titus a scris:DanSlotea, ti-am pus la posta cutia. Si cum nu obisnuiesc sa pun cutii goale, ti-am strecurat cu grija, niste droguri. Cica fac bine. Eu stiu?!? Ma abtin

Vedem, vedem!
Sînt din alea cu care intri în legătură cu spiritele?
Sau te bagă direct în lumea lor?
DanSlotea a scris:Sînt din alea cu care intri în legătură cu spiritele?
Taci si-nghite .
Laurentiu a scris:
DanSlotea a scris:Sînt din alea cu care intri în legătură cu spiritele?
Taci si-nghite .
Poate e taci și inspiră/prizează/fumează!
Poate e taci și bagă acul )
Mai știe cineva și alte metode? Partea a II-a cum v-am promis de altfel:

Cam astea ar fii pozele facute de mine cu ajutorul aparatului .
Titus a scris: Ce atatea garzi?
Chris, am pentru tine ceva. Nu ai fost la intalnire, asa ca nu ai primit

Acum mă faci curioasă Și pentru Răzvan n-ai ?

Sinceră să fiu, exprimarea ta cu "vechea garda" și cu "clubul complet de București" m-au cam pus pe gânduri... înteleg totuși că a fost o exprimare nefericită și că încă mai facem oficial parte din club Nu, nu mai faceti parte din club !
Pentru recastigarea titlului de legionar trebuie prezenta obligatorie la Paltinu.

Deci sunteti exclusi si toate titlurile si drepturile acordate de Claudius va sunt suprimate !
Averea va va fi confiscata si sunteti ostracizati in Tracia. Sa va prezentati la castrul Craiovastorum pentru a implora zeul Oltan sa va ierte !
kosson a scris:Sa va prezentati la castrul Craiovastorum pentru a implora zeul Oltan sa va ierte !

Titus a scris:DanSlotea, ti-am pus la posta cutia. Si cum nu obisnuiesc sa pun cutii goale, ti-am strecurat cu grija, niste droguri. Cica fac bine. Eu stiu?!? Ma abtin
A ajuns cutia!
Mulțumesc!
Drogurile respective (pachet similar), le voi aduce la anul la națională. Sigur o să fie nevie de ele Parafrazand o reclama:

"Bre nea Titus , matali nu iești om , breeee... "

Mai lasă dreacu munca, ia exemplu de la mine și pune filmili...

Hai noroc.

Chiar bre, AMR 26 Dacă cineva are la dispoziție mai mult timp ca mine și mai multă voință și mai multă rețea, îl rog să-mi facă și mie un CD cu TOATE ale TUTUROR foto făcute la întâlnire. Dau la schimb 2 litri otonel producție 2007

Mulțam frumos Bre ... sunteti off-topic Titus, pe cind putem vedea un album al intilnirii de la Zugreni asa cum e cel de la Obirsia Lotrului ( http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?p=75070#75070 ) Da.....................nu vrei prea multe?
Ca vorba aia: http://www.youtube.com/watch?v=1X4RYd9rIvg
DanH a scris:Da.....................nu vrei prea multe?
NU. Doar un album. Sa mentinem traditia . http://www.youtube.com/watch?v=OBovY-O21jo
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 31, 32, 33
Pagina 33 din 33
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum