Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Proiect LHM
Pagina Anterioară  1, 2, 3

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Eu blonda? No way. Problema e ca masina aia e masina de femeie. Pedale mici, care functioneaza pe baza de atingere, nu de apasare, si cu distanta intre ele de cativa centimetri. Cam dificil de apasat pentru cineva care purta bocanci nr. 45. @ Geani: acum nu o lua si tu personal Numai ca toate blondele pe care le-am intalnit in trafic erau adevarate catastrofe si Bucurestiul e MARE

@ Qaz: vedem noi cand o sa vii cu "bestia"
Bebitsa a scris:@ Qaz: vedem noi cand o sa vii cu "bestia"

Care din ele?
Qaz a scris: Care din ele?

Pai ce? E mai multe? Nici n-am luat-o personal și nici blondă naturală nu sunt.
Qaz, garantez eu că încapi în oltean. Trebuie doar să dai scaunul în spate la maxim. Da, E mai multe.

LE: In oltean incap. Ar fi fost culmea sa am o masina si sa nu incap in ea. Atunci sa-ti traiasca oltencele

LE: E una sau E mai multe?

Ca nu mai inteleg nimic Bebitsa, cred că are un singur oltean, după exprimare: în oltean încap Da, dat mai devreme zicea ce e mai multe, so ...

La faza asta sunt blonda Păi zicea că e mai multe mașni, nu oltence Și, după fraza: în oltean încap, e logic că mai are cel puțin o mașină care nu e oltean

E mai multe. Si oltence, si bestii. Oltence E doua. Una alba, una albastra. Bestii E ceva mai multe. Da' nu dau inca detalii.

LE: @geani: Olteanca dom'le, nu oltean. Ca suna dubios "daca incap intr-un oltean".
Qaz a scris:

E mai multe. Si oltence, si bestii. Oltence E doua. Una alba, una albastra. Bestii E ceva mai multe. Da' nu dau inca detalii.

Aaaa, ne induci în eroare, nu?
Qaz a scris:"daca incap intr-un oltean".

buey tu sigur nu esti vreo blonda cu BOOBS?

@ geani: phew ... n-am fost blonda nici de data asta
Bebitsa a scris:buey tu sigur nu esti vreo blonda cu BOOBS?

Nu, daca iti mai amintesti cumva am 2 metri, 110 kg, burta si barba. Qaz, dacă nu vrei să-ți facem topicul varză, mai bine deschidem o mică conferință pe mess, să ne dumirim ce-i cu bestiuțele alea
Qaz a scris:Nu, daca iti mai amintesti cumva am 2 metri, 110 kg, burta si barba.

ahaaaa ... deci tu esti ala mare si negru Da, eu sunt ala mare si negru. Ala mic si negru era tac'su. Si fi-su?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum