Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

B-17-YBO & B-18-YBO
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
cristi_s a scris:Cred ca juma' de forum e deja la reanimare.

Io abia ce mi-am revenit din coma alcoolica, incepusem sa beau de ciuda... si incepusem sa ma gandesc sa te-ntreb daca nu cumva vinzi ieftin amortizoarele alea

Misto jantele. Ai bre pupa... ce naiba... vrei sa ne omori? Sa nu mai faci! Mai glumim si noi bre, ca oricum m-am saturat de atitudinea negativista de pe forum. Esti nebun nu te gandesti la sanatatea noastra

Arata bestial noile jante abia astept sa pui pozne cu ele pe masina Va trebui sa fi foarte atent cu ele ca nu par a fi "bordura friendly" adica... spitele cam ies pe dinafara... sau mi se pare? Ba eu nu sunt negativist,sunt optimist.De iti zimbesc acuma o ei la fuga,de iti zimbesc dupa ora 12.00 iti trebuie ochelari de soare. Ce criminal ai fost. Si eu o luasem in serios.
Oare ce ne pregatesti de 1 Aprilie? Un Sandero. Gri metalizat, cu jante de tabla, probabil. M-ai prins bre Cristi Banu.De 1 aprilie sigur va pune poze sau un filmulet care are ca fond muzical un mars funebru in timp ce caroseria lui B-17-YBO pleaca la remat si toata lumea crede ca B-18-YBO a plecat pe ultimul drum. Gataaa cu slikurile si cu cauciucurile de iarna. Noile roti sunt pe masina.
Faine bre Sunt superbe jantele ! Par a fii mai mari...pe cat sunt? Nu sunt mai mari... 15" super tare masina,s-a lucrat curat la ea,dar cum te descurci la RAR??? frumoase jantele bree pupa,dar parca vroiai alte jante,ale de mi le-ai aratat atunci la magazin,in catalog,ale acu buza rosie .oricum vin bine si astea,sa le invarti cu placere si fara incidente.ps... nu mai glumi cu lucruri sfinte La RAR? Ca orice alta masina.
Da Dexter, vroiam alte jante, dar cum nu sunt livrabile, mi le-am luat pe astea.
Da' nu-i panica prea mare, ca abia ce am spart un cauciuc nou-nout. Si nici nu mi-a trebuit prea mult. Ori dau foc la masina, ori imi iau alt cauciuc. Ma mai gandesc. Alege varianta a 3-a dai foc la directoru firmei de la drumuri:). categoric alt cauciuc spufaila............ Eu zic sa le schimbi pe toate 4. 145/70R13. Victoria, evident. Pe jante de tabla. Pupa, fac cinste cu 4 roti de Sputnik, cu tot cu camere si anvelope. http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?t=13280
Bine, bine! Hahaha. Toate la vremea lor. Si pentru ca somnul ratiunii naste monstri, avem inca un new entry pentru mister cazan.

Scuze de offtopic Pupa,imi poti spune daca ai segmenti noi de 1129 cm3?Lasa-mi pm daca e si cu date de contact. Butoanele pentru ce sunt?
pupa a scris:Si pentru ca somnul ratiunii naste monstri, avem inca un new entry pentru mister cazan.

Oau... un ceas de perete!!! Butoanele sunt pentru setarile shiftlightului.

Bre Lupule... da' un cuc imi aduci pentru ceas? Ca n-am Cam "mic" bre pupa .. ai imbatranit si nu mai vezi? frumos Hai ca mi-am luat si un alt buton de start pentru noua plansa de bord. Sper sa iasa ceva frumos si spartan. Reteta e aceeasi ca si pana acum(tabla, butoane, ceasuri), doar ca renuntam la bord+sateliti. Stay tuned.
hm.... interesant... Gata si YBO de drum, azi curatenie ca e cazu'

Arata bine.Cu ceasurile alea rotunde aduce a Mini Cooper.
Nu e deranjanta tabla aia cand bate soarele? frumos domnu...foarte frumos Foarte frumos noul bord . Si se pare ca YBO revine in forta. S-au trasat cateva planuri noi, mai ales pentru motor. Revenim cu poze detaliate ale noii structuri odata ce e gata, sau macar in constructie.
Tineti aproape, YBO inca poate !! Astept cu nerabdare noile detali ! Alfa 33 1.5 turbo? Niciodata !! Mai bine arunc masina decat sa adopt solutia asta. Se pregateste operatiunea MONSTRUL ... tineti aproape . Revenim cu detalii !!!! dar de porsche sau subaru nu poti sa inghesui cumva? No need. Motorul meu hibrid se doveste destul de fiabil si performant, pana acum. este gata? Frumos ar fi sa vedem oltcitul tau sau/si al lui lascu la niste curse de accelerare, sa vada romanii ca oltcitu` poate. Dar stiu ca nu te pasioneaza. Nu e gata si o sa mai dureze De ce te grabesti, Bogdanel ?
Giully, vorbeste cu Bogdan. El e mai pasionat de curse din astea "legale" haidi bre cat iti ia sa pui motorul de special de la moro... te credeam mai activ Pe ala l-am pus deja... la stropitoarele de parbriz

L.E. Poate va era dor de niste poze mai recente cu taraboantsa:

YBO&Molahul

Molahul la volan

este bine ca ai rabdare si poti sa stai fara oltcit ,eu ............nu pot sa dorm noaptea daca stiu ca oltcitul are ceva si nu pot sa merg cu el maine chiar daca o sa merg cu el peste 2 saptamani:)
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Următoare
Pagina 24 din 26
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum