Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Mures
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Sper sa fiu in oras in weekend, fiind posibil sa trebuiasca sa fac o vizita familiei in Reghin, dar da-mi un tel si ne intalnim la o ceasca de cafea.
Se mai ofera cineva? sar putea sa ajung si in Reghin la unchiul neveste-mii pe undeva pe malul Muresului. Daca intereseaza pe cativa de aici, o mica intalnire pe la malul muresului, in jurul farmaciei de bere (sörpatika) ? sambata cred ca vin la Mures .nu sunt sigur 100/% dar daca nu rezolv o problema majora saptamana asta vin, daca ai nevoie de ceva maruntisuri pentru masina sa-mi scrii pe privat .acest mesaj e ptTRex. Mereu binevenit in judet la noi Barutzule! Poate ne strangem mai multi cu ocazia asta, eventual si ceva tradatori (yuhuuuu, Vali). plec sambata dimineata pe la 4 -5 iar pe seara ne intalnim undeva numa sa-mi dati exact locatia ca nu prea mai stiu ca sa schimbat orasul de cand nu am mai fost oricum pe noapte voi dormi la Reghin la unchiu' sau langa la napotul' va sun . Oltcitari mureseni mai sunt? Vre-un Oltcit de vanzare prin jud ms nu stiti?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5
Pagina 5 din 5
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum