Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Probleme cu avatarii ;)

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Nu stiu daca am reusit sa urc avatarul pe forum... mi-a dat eroare
Si acum nu pot sa vad avatarii nimanui ( S-a rezolvat

Va rog incarcati din nou avatarul pe site. Acum, va merge! Multzamim!
Am poza cu oltcit again "Imaginile asociate trebuie să fie mai mici de 140 pixeli pe lățime și 95 pixeli pe înălțime"

Avataru` meu are 94/126 pixeli ...

De ce nu merge ? Pt. că 126>95 Eu nu imi vad avatarul. Voi mi-l vedeti? Nu Cum se pune avatarul?
highvoltage a scris:Cum se pune avatarul?

te duci in pagina de profile (link-ul este in partea de sus a pagini) si in acea pagina jos de tot ai Panoul de control al imaginilor asociate.
acolo ai 2 posibilitati fie sa incarci o imagine de pe calculatorul tau, fie sa pui un link catre o imagine. Si cum ar trebui sa arate panoul ala ca mie nu-mi apare. dupa ce te duci in pagina de Profil
aceasta in se termina in cu Panoul de control al imaginilor asociate
care arata cam asa
Click pentru a vedea imaginea  Mersi mult. Cred ca a fost ceva in neregula cu forumul pentru ca mie ultimul lucru afisat pe pagina cu profilul era formatul datei. Acum merge. problema cu avatarii...
parca nu era voie cu avatar care include miscare...
avatarul lui bib... Si de asta nu poti dormi acum? da clar.
ai vre-o problema? ai breeee deja e joi... n-aveti somn? pai hai ne facem atunci toti avatare in flash, ce naiba

nu am zis cine stie ce, ci doar am atras atentia moderatorilor/administratorului

ca dic ala...iara se sare peste regulament?
valib a scris:ci doar am atras atentia moderatorilor/administratorului

Dupa 2 ani? utilizatorul bibi a aparut acum cateva zile cu avatarul.

hahaha hi hi hi...ce pacat ca nu e nimic de ras! Ce perspicac esti! Urmaresti toti membrii urmaresc topicurile noi, problemele noi
si uite asa mai vad lume noua, aflu chestii noi, si de aici rezulta ca nu vorbesc aiurea si fara rost dar de highvoltage nu zice nimeni nimic? ca si al lui e animatie gif Cum spuneam, unii chiar au timp de pieptănat! Nuuu, n-au somn mda...mare schimbare sa realizat.... si totusi..se vede treaba ca incet-incet se revine la tipare.
adrian-ar a scris:si totusi..se vede treaba ca incet-incet se revine la tipare.

retrag!!!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum