Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

VVK-ul
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 31, 32, 33

Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Ai cumparat Oltcitul lui cowboy? iulicuta , lupele sa nu sara la vedere inaintea oglinzii farului . Cam asta e ideea . Ti-am zis ca n-am cum explica o " nebuneala " si de-a mea cum au si altii si cu ai si tu legat de masini .
Poate ar trebui renuntat la semnalizarea din far pe marginea exterioara din farul oltcitului . Ar exista un spatiu mai mare in care sa incadrezi lupele si o mica , mai mare distanta intre ele eu zic ca ar cadea mai bine . ( idee ce-mi pare dupa ce am observat la farurile moderne cum sade mai bine lucirea oglinzii intre lupe cand este mai mare partea dintre lupe ce luceste . care oglinda,daca nu o sa mai folosesc oglinda?
intre lupe oricum nu o sa existe nimic lucios,aproape totul o sa fie negru,mai ales ca nu-mi place asa mult blingbling-ul in exces
inca nu-s hotarat nici cu semnalizarea,mai dureaza pana o sa fie farurile gata,si nu ma grabesc si va fi timp de rectificari asupra design-ului

da george,am luat masina de la cowboy Ia uite-l mah..N-ai zis tu sa nu spun inca nimic?
Sa n-o faci bucati ca stiu unde stai
Eh..masina a plecat de la mine pentru ca a fost vorba de Iulicuta care a vrut-o; altfel nu cred ca o scoteam la vanzare. Asa sunt convins ca a ajuns pe maini bune si ca el se va putea ocupa de ea asa cum eu nu am mai avut si nu mai am timp. Decat s-o las sa stea pe loc si sa se deterioreze, consider ca am luat decizia buna pentru ea. Ramane prezenta si pe forum, iar eu pot sa-i observ evolutia ce-o sa fie o sa fie,sper ca stii ca n-o sa ramana masina asa cum e acum dar intai sa terminam cu birocratia si dupa vedem ce-o sa iasa Fac pariu ca daca o sa i-o parchezi lui Cowboy sub geam peste vreo 2 luni, nu o sa isi dea seama ca e fost lui masina.
S-o stapanesti sanatos, ma. faci colectie? momentan se poate spune ca fac Frumos:) Bafta cu masinuta si sa iasa ceva frumos:)
cristi_s a scris:Fac pariu ca daca o sa i-o parchezi lui Cowboy sub geam peste vreo 2 luni, nu o sa isi dea seama ca e fost lui masina.

Eu ca eu ca-l cunosc si stiu ce-i poate pielea, insa saracii vecini or sa zica ca a aterizat vreun OZN E bine ca evolueaza rabla; asa a zis cand e revazut-o dupa 2 ani si fostul proprietar de la care am luat-o eu, ca n-o mai recunoaste. La mai mare! acu o sa vedem ce iese,sa vina vremuri mai calduroase,ca pe prafurile astea... topic inchis
bogdanlascu a scris:topic inchis

De ce
===========================================
L.E. Discutia ce a luat nastere pe acest topic legat de moderare si administrare forum, s-a mutat aici: http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?p=263054#263054 ho ho ho mery cristmans

Voiam doar sa spun ca masina merge acum turbo pe gpl

se poate inchide
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 31, 32, 33
Pagina 33 din 33
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum