Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Gorj
Pagina 1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In cadrul acestui topic sunt rugati sa scrie doar cei din judetul Gorj. Salut Gorjeni!
Ma bucur ca sunt primul care scrie aici!
Cred k ma stiti: GJ-03-YXN, gri metal, in fata la Pro Auto!
Putin curaj, baieti![/b]
Yxanu a scris:Salut Gorjeni!
Ma bucur ca sunt primul care scrie aici!
[/b]

pai daca suntem doar doi, eu cu cine as fi vorbit??
Bine ai venit!!

GJ-03-TGP ,alb, sigla www.oltcit.ro albastra pe luneta...
ne blituim noi.. Sincer sa fiu ati fi 3 cu mine.... Da problema e k yo n-am masina sunt in cautare. Salutare

Nu sunteti numai voi. Si eu la origine sunt din TG-JIU dar nu mai stau acolo decat in concediu 3-4 zile, cand imi vizitez parintii, in rest stau in Timisoara.

Benzina si sa va mearga masina bine ma bag si eu ca musca-n lapte
GJ-02-ZZP - alb Nu se mai baga nimeni??? Se pare k pe la noi mai putini pasionati de Oltcit. Pacat
Scroogie a scris: ** n-am masina sunt in cautare.

ai gasit pana la urma? Dap maine ma duc sa-l iau.... Dak reusesc revin cu poze.
Scroogie a scris:Nu se mai baga nimeni??? Se pare ***k*** pe la noi mai putini pasionati de Oltcit. Pacat

posesori multi ... pasionati putini (majoritatea tin oltcitu' fiindca nu-si permit altceva) ... la inceput ma numaram printre ei ... dar am devenit incet-incet pasionat ... are ceva anume la ea ... e prietenoasa http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?t=1973&start=350

nu sunteti interesati? Sal alllz...pe langa voi s-a mai alaturat un pasionat...poate la un moment dat vom avea un adevarat club si aici.
Poate ma cun...GJ 02 URX - rosu...spoiler solenza...le vine foarte bine credeti-ma hey deejay ce faci mane......te cunosc......Codreanu Mihai asa-i? Ia sa bagi poza aia cu masina ta turata in blana sa vada toata lumea. Si fii atent k vreau sa iau neste praguri de fibra joase.....daca stii pe cineva interesat sa vanda......mess meu sky_walker0000 sif 2001 u nu te bagi in club ca pe forum esti... sarbatori fericite si la mai multe oltcituri prin targu-jiu si la mai multi iubitori de marca de aici.....sa auzim de bine
Raffy a scris:hey deejay ce faci mane......te cunosc......Codreanu Mihai asa-i? Ia sa bagi poza aia cu masina ta turata in blana sa vada toata lumea.

De unde ne cunoastem?
Masina mea nu o mai turez la maxim ca e bolnavioara saraca. Ii bate un ax cu came in draci dar n-am bani sa-l schimb. Partea buna e ca inca mai fuge cred ca daca te gandesti bine iti aduci aminte...umblu eu mai mult cu varul tau bodi, stau pe calea bucuresti, peste drum de goeru...ce sa mai zic...ne-am vazut si la majorat la dani...in rest cred ca iti aduci aminte...ce vreau eu sa-mi zici...cum ai facut sistemul audio pe masina si daca ai modificat ceva pe la ea
Stima! bre...zilele astea am vazut un oltcit gri metalizat....cu www.olticit.ro pe parbriz GJ 01 PED daca nu ma insel...acum ma intrebam daca e pe aici proprietarul? se pare ca nu prea e...u ce faci nu mai intri pe forum? eu as intra mai de ca ma omoara timpu' de trebe sa invatz pt permis bac....ma mai duc si la scoala etc.... mane da-mi id tau ca s-ar putea sa ne cunoastem...da-mi repede ca si eu sunt la sc...
Raffy a scris:cred ca daca te gandesti bine iti aduci aminte...umblu eu mai mult cu varul tau bodi, stau pe calea bucuresti, peste drum de goeru...ce sa mai zic...ne-am vazut si la majorat la dani...in rest cred ca iti aduci aminte...ce vreau eu sa-mi zici...cum ai facut sistemul audio pe masina si daca ai modificat ceva pe la ea
Stima!

pai zii mey asa. doar ne stim de cand eram boraci (contzarani). daca ma prinzi pe strada sa-mi dai un clacson ... poate mergem la un suc/cafea sa depanam amintiri/motoare

PS: cu sunetu' am lasat-o moarta. nu mi-am luat decat un mp3 portabil pe care l-am legat la casetofonu facut pe vapor. am auzit ca ti-ai tras niste zgomot serios in olteanca. mi-ar place sa il aud.

numai bine! ) mane inca nu am luat permisul da la vara daca te vad iti dau...sunetul l-am avut pe masina da l-a dat tata jos ca a zis caa se face de rusine cu difuzoarele alea pe masina...da le pun eu cand iau permisul . ce nr ai la masina? ai reparat-o?sau mai mergi pana pica de tot ) daca ai nevoie sa o repari vino cu ea la mn si ne uitam amandoi pe la ea Salut
Ma alatur si eu voua
GJ-02-LNT incet incet ne strangem e ceva ceva...fratilor in curand ne putem face o alianta si asa le vom repara mai usor si poate vom face si ceva iesiri...ar fi o idee salutari poate nu sunt eu din gorj dar am neamuri in tg jiu daca ati trecut prin piata mare atunci sar putea sa ii stiti si in principiu petrec cel putin 4 luni pe an in tg jiu asa ca poate ma primiti si pe mine cu voi

oltcit gri AB 05 BTN okay...fii binevenit salut! cine ma poate indruma spre o firma de intermedieri in Tg-Jiu? am o masina de transcris pe gorj.
Multumesc! din cate stiu eu asa ceva nu a aparut inca prin tg-jiu, sau nu am auzit eu...aici se face contractu' de vanzare cumparare in targu' de masini si in rest trebe sa te plimbi cu actele in mana... nici RAR-ul nu am habar pe unde vine... la RAR e relativ usor de ajuns... nu nr de tel si rezolvam...RAR-ul e la 500m de mine cred ca am rezolvat....am fost in week-end la socrii si am gasit o firma de intermedieri..autohaus,linga prefectura....amu ramine sa hotareasca socru ce face...merge el pe la toate sau merge la intermedieri.. atunci e super ptr tine mai nou la rar merge numai cu programare la noi..in arad...de mult se merge cu programare... tzava atunci Mai e cineva din gorj activ pe forum? pai cum sa nu fie... Sal. Mai sunt si eu. Momentan doar Olteanu' lu' tata. Saptamana viitoare si al meu mai frate ala din poza ta numai oltcit nu e. dat totusi sunt curios sa-l vad si pe al tau. Daca ne strangem mai multi poate facem o intalnire ... sunt destule oltcituri in tg-jiu, daca am raspandi vorba probabil s-ar strange cativa Ala din poza e Hiunday Tucson . Momentan am doar Oltcitul lu tata, la care nu prea e nimic de vazut (stock, crem, fara spoilere, porbagaj pe plafon ), am facut de 2 ori turul Romaniei cu el (97 si 98 - eram kinder ). Sapt asta sper sa vina cu al meu cel care mi-a promis ca-l vinde ( 8 mil). O sa pun poze. pai haideti fratilor sa punem de-o intalnire la un sfarsit de saptamana ca poate poate iese ceva. ce ziceti??? Acum am si eu Oltean (al lu tata) in poza ce agresiv pare. Foarte agresiv . Doar am zis ca e stok. Si se pare ca o perioada raman doar cu el ca cel care trebuia sa-mi vanda olticul cu 8 mil se face ca ploua si asta ce are? daca merge bine...n-ai tu stress ca este sau nu stock. Are ca nu ma inteleg cu tata. Daca se strica eu sunt de vina . Si tre sa merg cu ea cum vrea el....
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 1 din 4
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum