Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Brasov
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Sigur vine .... ca din toamna tot vrem sa mergem acolo sambata dam o fuga prin BV, sa aduc motorul de CX.... poae merem pe undeva (nu... nu pleacam la IASI !!!) In Sitei? La Multi Ani DanF! Sa ai parte de tot ce iti doresti! M Bre, cel mai probabil ca ti-l trimit, dar dupa vreo 2-3 zile, sa apuce sa treaca cu el pe la carfil Eu m Te pot ajuta eu cu un drum pana la Carfil. Mi-l trimiti, eu il duc la baieti la reglat si tot in aceeasi zi ti-l pun la curier. E ok?

PS: Saptamana asta NU am timp luni, marti si miercuri!!!! In rest... rezolvam! Voiam s Am aflat de cateva radare fixe in Brasov:
1.Centrul comercial Schneid stalpul nr 13 chiar la intrarea in curte
2.Str Harmanului intre podul triaj si pasaj fundatura harmanului - pe partea dreapta spre SF. Ghe in dreptul CFR,la 100m inaintea
3.Saturn directia Complexul mare-Gemenii partea dreapta la Saturn nr 11
4. Saturn in dreptul scolii 10 ( Orizont 3000 )
5.Darste fabrica de bere: - pe partea dreapta in dreptul SC IATSA - pe partea stanga la 30 m de intersectie

Din cate am auzit mai sunt 2, dar nu stiu unde sunt puse! Si apropo de asta, intre Brasov si Ghimbav se circula cu 50 ! Sunt mai multe radare, Cristi probabil stie mai bine, ca sta in Codlea NU exista radar fix intre Ghimbav si Brasov ! Deci, nu este radar la Schneid. Cel putin pana la ora asta. Sunt zvonuri ca se doreste montarea unui radar dar asteptam; sa vedem. Cand aflam exact, vom anunta. Din Ghimbav spre Brasov, de la Schneid este limita la 50km/h iar de la Arabesque limitare la 30km/h. Bafta. Salutare brasoveni ! Unde gasesc sa cumpar un filtru de aer nou? Salutare. Filtru de aer cred ca gasesti in Brasov la magazinul AGS, de pe Ceferistilor colt cu 11 iunie (langa podul de cale ferata din Craiter). In alta parte nu am prea mai vazut. Si cam cat costa? Vreo 20 de RONi. Este vreun brasovean ce se indreapta spre Moldova (Iasi) in urmatoarea perioada ? Am de dat un "co(t)let" pt Cristi S.
Laurentiu a scris:Este vreun brasovean ce se indreapta spre Moldova (Iasi) in urmatoarea perioada ? Am de dat un "co(t)let" pt Cristi S.

Eu sunt brasovean si o sa ma indrept spre moldova. de la alba iulia, dar ma opresc la brasov

... eu vroiam de fapt sa stiu daca a fost careva de curand pe drumul 67C intre sebes si obarsia lotrului, vroiam sa stiu cum e drumu... Paste fericit tuturor! Multumim la fel!
waterresistro a scris:... eu vroiam de fapt sa stiu daca a fost careva de curand pe drumul 67C intre sebes si obarsia lotrului, vroiam sa stiu cum e drumu...
Din cite am aflat acum citeva zile, se pare ca TransAlpina e inchis. mda... am ajuns si acolo. Dupa aproximativ 30 KM de la Sebes se termina asfaltul(oricum e inchis drumul la un moment dat). Am constatat ca daca tii la masina cat de cat trebuie sa te tii pe drumurile asa zise europene, restul de drumuri care apar pe harti sunt praf sau inexistente... si ne miram de ce nu merge turimul in tara asta... Aviz amatorilor de excursii... Salutare brasoveni!Mai sunt magazine de piese Oltcit prin Brasov? filtru de aer am luat eu de la acsa in cr cu 22 de lei, suna si fati comanda daca nu gasesti iti trimit si prin curier
George Hermenean a scris:Salutare brasoveni!Mai sunt magazine de piese Oltcit prin Brasov?

Nu stie nimeni?Va rog! Daca citeai nitel mai sus, ai sa vezi ca ti-am dat si numele si adresa:
eu mai sus am scris in 10 aprilie, la 5 minute dupa tine a scris:
Salutare. Filtru de aer cred ca gasesti in Brasov la magazinul AGS, de pe Ceferistilor colt cu 11 iunie (langa podul de cale ferata din Craiter). In alta parte nu am prea mai vazut.
Eu am intrebat daca mai sunt magazine de piese Oltcit in Brasov daca o sa am nevoie de alte piese.Sau acolo e magazinul de piese pt Oltcit?
George Hermenean a scris:Eu am intrebat daca mai sunt magazine de piese Oltcit in Brasov daca o sa am nevoie de alte piese.Sau acolo e magazinul de piese pt Oltcit?

Dap, la adresa indicata de Cristi. Multumesc pt. raspuns! Eu credeam ca la adresa indicata de Cristi gasesc doar filtru .Scuze pt deranj!Cat de curand o sa-i fac o vizita. Da un tel cand esti prin zona sa bam un cico impreuna! Ia zi Mariuse, ca sunt curios daca ai reusit sa treci... http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?p=232077#232077 Salut!
Marius, ce se mai aude cu al meu Carburici? A fost tata azi la magazinul AGS, dar era inchis din motive de deces .Ma puteti anunta cand se redeschide?
Iulius_je a scris:Salut!
Marius, ce se mai aude cu al meu Carburici?

E gata carburiciul tau. Au fost schimbate mai multe prin el, reglat, tot tacamul. Sper sa iti placa cum merge. Desi trebuie sa iti zic ca mai multi s-au plans de consum cam mare in oras.

George, am sa trec eu zilele astea pe acolo, sa vad ce si cum. Deces? Naspa. Cristi, s
cristi_s a scris:

George, am sa trec eu zilele astea pe acolo, sa vad ce si cum.

A trecut pana la urma si e deschis la magazin. Pana la ora 17 in fiecare zi, sambata pana pe la 12, dar nu totdeauna. Iti multumesc Mariuse ca te-ai interasat.O sa merg cat de curand. Am fost astazi la magazin ,dar nu avea elice ,mi-a spus ca aduce saptamana viitoare .E super magazinu,deadia astept sa merg din nou. Baieti, se pare ca ajung acasa mai repede decat era programat, adica in prima jumatate a lunii urmatoare. Asa ca poate ne vedem la un gratar sau ceva.
waterresistro a scris:Baieti, se pare ca ajung acasa mai repede decat era programat, adica in prima jumatate a lunii urmatoare. Asa ca poate ne vedem la un gratar sau ceva.

Ohooo ... vesti bune Bogdane! Abia astept sa ne vedem! Clubul nostru se reintregeste! dreamere....read your Privat Messages
valib a scris:dreamere....read your Privat Messages

I did, i did Salutare lume, azi ne-am hotarat la un gratar, inca nu stim unde, pt detalii referitoare la loc suna la Cristi_s..... poate ne hotaram intr-un final. Breeee ... mi-a soptit o pasarica ca ai venit in Brasov ...
Dreamer a scris:Breeee ... mi-a soptit o pasarica ca ai venit in Brasov ...

Adica ce ma, eu sunt pasarica ??
waterresistro a scris:
Dreamer a scris:Breeee ... mi-a soptit o pasarica ca ai venit in Brasov ...

Adica ce ma, eu sunt pasarica ??

Am aflat inainte sa zici pasaroiule Astazi am fost iara la magazinul de piese sa cumpar elice si releu dar tot nu aveau.Trebuie sa caut in alta parte. Baieti, o intalinire miercuri dupa masa? Ca in weekendul asta nu prea am fost toti prin zona.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Următoare
Pagina 38 din 41
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum