Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Brasov
Pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
N-am auzit nimic. Nu stii mai exact unde O sa dau o raita pe acolo sa vad daca se vede ceva . Sambata asta vreo intalnire in speranta ca va fi timp frumos...si ziceai de un alt loc de intalnire. Poate imi arati "stabilizatorul de turatie" - ma incadrez si eu in categoria celor care folosesc masina pe distante scurte.
Sa ne vedem cu bine! Pai ne intalnim tot in livada, dupa care putem urca la terasa aia sau in alta parte, vedem noi. Daca ai o fisa de 1000lei, ai stabilizator Bun
danf a scris:
Revenind... Bun Perfect asa. Numai ca nu pot sta foarte mult (2 ore) ca dupa aia mai am niste treaba. Buna,
2 ore este OK. Nici eu nu pot sa stau mai mult (si cred ca pe frigul asta nici nu este indicat sa stam mai mult. se mai si intuneca pe la 17,30...)
Sa ne vedem cu bine! Baieti, data viitoare sa veniti cu un preot sa-i fac sfestanie la masina , ca de fiecare data cand plec de la intalnire patesc ceva. Data trecuta s-a infundat carbul de l-am schimbat, acum mi s-a desfacut elicea de la racire de am ajuns acasa tractat Si nici cheie de 42 sau 41 n-am gasit ca vecinul era plecat stau cu masina pe bara iar . Azi o rezolv totusi , ca ma duc sa-mi cumpar cheie Buna,
Mai sunt si zile proaste...Nici lui Dan nu i-a iesit cu siliconul pe unde trebuia... . Dar poate trebuie sa schimbam ceva: locul, ziua, ora sau bautura .
Spor la treaba!
tavi_iu a scris:. Dar poate trebuie sa schimbam ceva: locul, ziua, ora sau bautura .

Sau bautura Am rezolvat, am masina. Bun A fost cam liniste prin Brasov in ultima vreme. Din pacate am fost cam ocupat cu diverse surubareli si nu prea am mai avut timp in we. Poate in we asta prelungit "cauzat" de ziua nationala ne mai intalnim sa schimbam impresii si poate bautura, ca sa nu mai am probleme cu masina pe drumul de intoarcere. Buna,
In sambata asta ne putem vedea? Mai punem si noi tara la cale... Ne spune Cristi ce a mai mesterit
Daca aveti propuneri pentru un alt loc, unul mai calduros...
Sanatate! Eu sunt disponibil. Putem merge oriunde altundeva, numai sa stim toti dinainte. Sau ne intalnim in Livada la locul stabilit si dupa aia stabilim unde mergem. Ehe, de surubarit au fost muuulte. Si o sa mai fie Bun
danf a scris: la miami, dar... cam greu cu pa La 16 este bine? Perfect, la 16:00 e bine. Ramane de stabilit locatia. Bun Sa ne intalnim la acelasi loc si vedem noi pe urma. Ce ziceti? Ok, ramane asa, la ora 16:00 in parcarea din Livada. Bun Bun Craciun fericit voua si familiilor voastre si sa ne vedem cu bine la anul ce sta sa vina. Bun LA MULTI ANI! Sambata, la 16:00, ca de obicei? Locatii, habar n-am. Tot pe undeva in centru sau ne boierim prin Poiana? De fapt in Poiana nu e bine acum ca e plin de raketi, ca ei au Craciunul. Putem sa ne intalnim tot in Livada si vedem noi dupa aia. Bun Poate mai vin eu cu un prieten sau doi. Oricum, cam putini in club intr-un oras asa de mare. Salut baieti ! ... Am achizitionat si eu un oltcit de curand, adica de vreo 3 luni si inca n-am apucat sa-i fac nimic(ba mint, am sters praful in interior). Vroiam sa stiu, la intalnirile astea pe care le faceti voi poate veni oricine sau sunt numai intre cunoscuti ? (ca mi-ar prinde bine niste sugestii de la oameni mai cu experienta) Distractie maxima Bun Pai.. ce inseamna mai exact la tine acasa ? daca nu sunt indiscret. Am vazut acu vreo 2 zile un oltcit bej,pe muresenilor, avea la numar ceva cu "VIN" si chiar m-am gandit, oare nu o fi vreo unu din voi ?
waterresistro a scris:...avea la numar ceva cu "VIN" si chiar m-am gandit, oare nu o fi vreo unu din voi ?

Bun Intradevar, asta e motivul pentru care nu am venit, da nu e nici o problema, intalniri se vor mai face nu? Singura problema la mine e ca un weekend sunt liber si unu il lucrez
P.S. cati oameni va intalniti pana acuma si... ce e clubul ala, adica in ce consta, ca am vazut ca sunt 9 persoane acolo ? Dan, multumesc de invitatie, dar din pacate am aflat numai astazi de ea ( acum am vb cu Cristi la telefon ). Promit ca data viitoare am sa vin Bun Am inteles ca este un service pe de mijloc care se ocupa de oltcit, are cineva idee ce tarif au pe ora (cu TVA) ? Ca tre sa-mi schimb ambreaju' Cand am cumparat-o patina,cred , da nu in halu asta, si atunci nu mi-am dat seama trecand de la cutie automata la asta... Asa ca , mai pe romaneste... tapa Bun Saptamana aceasta ne putem intalni intr-un bar ( Highlander ). Daca sunteti de acord, putem rezerva si masa, ca sa nu avem surprize neplacute.
Dreamer a scris: ne putem intalni intr-un bar ( Highlander ).

E cam mult fum. Si poate nu toata lumea prefera muzica rock (iar altii s-au cam plicitsit de el ) . Poate mergem la o terasa, ca s-au anuntat cresteri de temperatura. Acolo nu se asculta numia muzica rock, daca baga rock, at e un rock mai vechi linistit. Nu cred ca e de mers la o terasa .... pentru ca cresterile de temperatura nu sunt semnificative .. de la -6 la -2 grade ...
Pai in felul asta mai ies unii din casa ... in legatura cu
danf a scris:de Mijloc este la 154. Vis a vis de intrarea pe strada C Bun Eu propun o intalnire vineri seara. Sa iesim pe indeva si sa bem o bere.
Voluntari ? La mine inca nu e posibil... lucrez si cand nu lucrez sunt la scoala... doar saptamana viitoare o sa am ceva mai mult timp, daca nu o sa umblu pe la service-uri

Eu tot nu am inteles ce e cu cluburile astea ? ma poate lamuri cineva ? Bun Buna,
Nici eu nu pot sa vin saptamana asta.
Distractie placuta! Se pare ca weekendul asta e superaglomerat pentru toti. Nici eu nu pot veni la intalnire. Poate saptamana asta.
waterresistro, clubul e in felul urmator: ne intalnim in Livada Postei (semne de recunoastere Oltcitul si unii au abtibilde cu www.oltcit.ro pe geamuri), dupa care hotaram unde mergem sa bem un suc si sa discutam despre ce-am mai reparat/modificat/patit la masinile proprietate personala (sau nu ). Oricine e bine venit. Cristi, mersi pentru explicatie, numai ca eu ma intrebam ce e cu clubul acela de pe site, unde apar 9 membrii la Brasov....

P.S. Am gasit service-ul de pe de mijloc, e intradevar in capatul unei stradute care vine din Lunga (nu mai stiu cum ai zice) dar e la numarul 148. Cine si-a mai facut masina acolo e multumit de cum lucreaza omu asta ? adica banuiesc ca nu da garantie, factura, chestii din astea.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Următoare
Pagina 2 din 41
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum