Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Brasov
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Vedem ... vorbim .... vorbim ... vedem ... No...ati vazut...ati vorbit...ati vazut? S-a amanat pentru astazi dupa masa. Haideti, haideti, mobilizati-va. Pana acum suntem 3 sau 4. Propuneri de locatie? Pizza / suc la Pepperoni sau la Wolf o bere / suc etc. ? Wolf - suc si/sau cafea ori MacroMall - pizza Salami si suc . Wolf - suc Bun, deci Wolf suc () pe la 18:30 - 19:00. E ok? Cam pe la 19 zic eu.... e bine pentru toata lumea?
George Hermenean a scris:Astazi am fost iara la magazinul de piese sa cumpar elice si releu dar tot nu aveau.Trebuie sa caut in alta parte.

roaga-i sa-ti aduca pe comanda...(dai un avans pentru ele, si cand isi fac comanda pt piese, iti aduc si ce ai nevoie tu) Problema e ca nu se stie daca mai aduc piese de Oltcit.Intr-o luna am fost de 4 ori la magazin si de fiecare data imi spune ca aduc piese saptamana viitoare.Data viitoare cand o sa mai merg, o sa-i intreb daca mai aduc piese sa stiu o treaba.
Dreamer a scris:Cam pe la 19 zic eu.... e bine pentru toata lumea?

E perfect, ne vedem pe acolo.

George, problema cu piesele incepe sa devina spinoasa. De multe ori nu prea se mai gasesc. A fost anuntata toata lumea ? ... sau mai trebuie sa sun pe cineva?
L.E. ... l-am sunat pe Radu, Bogdan si Marius ... numai Radu confirma prezenta Ajung si eu.
cristi2307 a scris:Ajung si eu.

Pai tu esti personajul principal la intalnirii de azi
George Hermenean a scris:Problema e ca nu se stie daca mai aduc piese de Oltcit.Intr-o luna am fost de 4 ori la magazin si de fiecare data imi spune ca aduc piese saptamana viitoare.Data viitoare cand o sa mai merg, o sa-i intreb daca mai aduc piese sa stiu o treaba.

daca nu...
atunci imi spui mie exact ce doresti sa cumperi, le comand de la TM, si ti le trimit prin posta Am fost astazi la magazin si am dat comanda pentru elice ,ca de releu nu s-a putut . vrei sa iti comand eu releu? Da,dar trimite-mi un mp cu ce trebuie sa-ti trimit eu. Foarte tare! Asta se intampla in Rasnov dupa vreo 2 lize de ploi fara intrerupere:
http://img115.imageshack.us/i/img3926.jpg/ http://img115.imageshack.us/i/img3929.jpg/ E mica apa ... inca nu pot sa scot barca Azi l-am plimbat pe Dreamer prin Bucurestiul racoros ! Sa se mai planga ca-s soferii indisciplinati hihi! Iar Dreamer m-a plimbat pe mine pana la Bucuresti si inapoi! Buna
Parca era un forum de fosti si actuali soferi de Oltcit!
ce cauta pe aici pietoni si soferi de Dacii?
R
mrclradu a scris:Buna
Parca era un forum de fosti si actuali soferi de Oltcit!
ce cauta ... si soferi de Dacii?
R

Au constatat ca e un forum fara influente manelistice

Si pentru cine nu a vazut... http://www.youtube.com/watch?v=XWdhatxV3J4
e criminal... Salutare!Nu are nimeni piese de Oltcit de vanzare? Salut. Ce piese te intereseaza?
Stiti daca exista un centru dezmembrari Oltcit in Bv? Piesele care m-ar interesa sunt:
-repartitor frana
-etieri spate
-releu
-oglinda dreapta
-motoras stergator fata
-ceasuri bord
-tampoane toba
-membrana pompa benzina -Releu incarcare-20 lei
-Oglinda dreapta-20 lei
-Ceasuri bord-30 lei
-Pompa benzina-10lei

Sau toata masina 1000 lei. Nu stie nimeni unde se dezmembreaza Oltcit-uri in brasov, sau imprejurimi.
As vrea sa duc si eu masina. In Sacele, chiar la intrare, pe stanga, e un magazin cu piese auto, cam vizavi de o vulcanizare. Stiu ca ei dezmembrau si Oltcituri.
cristi_s a scris: Stiu ca ei dezmembrau si Oltcituri.

Eu stiu ca nu mai primesc oltcit de un an si ceva. Da'... na! Incearca! Cristi!
poza cu depasirea facuta lui Titi Aur!
astept vesti
Radu из Албена! Bitte warten! Nu mai misca nimeni pe aici? deci... domnu coordonator, ati revenit in tara au nu ? Inca nu. Pe 5 septembrie am avionul de intoarcere. gut,gut.....sehr gut !

P.S. Sa-mi aduci si mie o punga de HARIBOBO Daaaa ... Haribooo ... si eu vreauuuuuu Sa vedem cand apare Marius pe aici, sa-si povesteasca patania
Un mic preview:
Suna telefonul, raspund:
"Corbule, am o mica problema!"
Tiiii, tiii, tiii, tiii Bine ma, numa la bomboane va sta capul.

Zi ma corbule ce a patit marius, nu ne mai fierbe. Bine ma, va zic eu, ca vad ca el doarme'n post, la fel cum a patit si vineri
Marius avea vineri ceva "sindrofie" la care era sunetist. Asta era in Bucuresti.
Si trebuia sa-mi aduca banii de boxe.
Ma suna Marius pe la 10, ok, nici o problema, asteptam telefonul.
Raspund si raman fara baterie la telefon. El a zis ca a spus ca are o problema si s-a auzit ca i-am inchis.
Mi-a dat Talash numarul lui si l-am sunat.
Problema era urmatoarea:
In loc sa-mi aduca el banii pe boxe, m-a sunat sa-mi ceara 100 de lei imprumut, ca tantalaul, plecase de dimineata din Brasov, dar portofelul cu toti banii si l-a uitat acasa, iar istetul de coleg al lui, pleaca la +250 km distanta de casa, cu 9 lei in portofel . Evident, cum Murphy are intotdeauna dreptate, cand a ajuns in Bucuresti i s-a aprins si becu la motorina.
Si uite asa a descoperit si Marius metroul bucurestean.
Oare de ce nu ma miiiir? Multumesc frumos Corbule, nu stiu ce draq faceam.....

cristi_s a scris:
Oare de ce nu ma miiiir?

Oare de ce nu te miri??
Cum era cu telefonul?
L-ai sunat pe Iulica:
"Bre, i-am zis lu Corbu ca am o problema si mi-a inchis. Asa face el?"
Parca asa mi-ai povestit
7thRaven a scris:Cum era cu telefonul?
L-ai sunat pe Iulica:
Parca asa mi-ai povestit

Marius si talentul lui pentru intamplari de genul
7thRaven a scris:Cum era cu telefonul?
L-ai sunat pe Iulica:
Parca asa mi-ai povestit

Pai daca tu ai suna pe unu', ala iti raspunde... te intreaba ce mai faci... tu ii spui ca ai o problema iar ala brusc inchide! Fain, nu?

Aaaaa.... si inca una tare.... am cautat de-am spart acasa portofelu' si nu-l gaseam; deja ma speriasem ca l-am pierdut! De fapt era in masina (aia cu care am fost in Bucuresti, aia care n-avea motorina...) sub volan (are un buzunar acolo pe care nu prea-l folosesc!)
P.S.: Tu nu mai stai pe mess? Se pare ca maine aterizez si eu la voi la Romania, la Budapesta, a, pardon, la asta, cum ii zice, Bucuresti. Cred ca la Buftea aterizezi matale maine !
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Următoare
Pagina 39 din 41
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum