Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

AUTOBIOGRAFIA AUTOMOBILISTILOR.
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Mara Ion a scris:1. Domnule Laurentiu daca esti sofer de camion esti profesionist si nu se pune problema la tine.
2. Ba eu cred ca la cata violenta verbala vad pe acest forum nu gasest nici pe forumul Camionagiilor.
1. Sint cauze si cauze. Nu poti spune ca un PROFESIONIST, ar mereu dreptate si face tot timpul ceea ce este normal. S-au intilnit si cazuri cind PROFESIONISTII au bagat in spital sau in mormint, zeci de oameni. In mersul pe sosea, atit ca pieton si ca sofer, conteaza experienta acumulata. Apropos, si DanH este tot sofer profesionist.

2. Se vede ca n-ai sapat prin alte forumuri . Aici e PARFUM . Ma nene pe asta nu-l expulzeaza nimeni? Asta e un al doilea Zolti..macar ala era amuzant...asta pe langa faptul ca e analfabet mai e si plictisitor.. Eu totusi nu prea cred ca ne cunoastem.Imi pare rau dar de muuuuuuuuuuuuuult nu mai sunt pustan. Mai LUPISOR zicea-i c-a nu-ti mai dai fumuri ca taa-i lasat.Ai inceput iar Nu mai vinzi regele asfaltului Ti-ai gasit post de sef de atelaj Mai bine a-i dao pe NATIONALE cei batrani stiu
Eu profesionist?Poate doctor docent honoris pauza.
Mara Ion a scris:Mai bine a-i dao pe NATIONALE cei batrani stiu
Explica tineretului ce-i cu NATIONALELE, ca nu le-au prins. E o marca de tigari RO ieftine ca si CARPATI, MARASESTI, SELECT etc, toate fara filtru. Alea le stiu..Nationalele...fuma tataie..si mai recunosc un lucru..prostia..si aia e veche de cand lumea...vad ca si mara poseda ceva din intelepciunea trecutului...
PS: Ba da..il vand ..dar nu asta e treaba ta..treaba ta ar trebuie sa fie absolvirea liceului si a celor 7 ani de acasa.. Liceu???
Ce e aia "liceu"?Ceva rau?Ceva diabolicesc?Daca da,atunci nu vreau sa am de e face cu asa ceva.
Mara Ion a scris:Mai LUPISOR zicea-i c-a nu-ti mai dai fumuri ca taa-i lasat.Ai inceput iar Nu mai vinzi regele asfaltului Ti-ai gasit post de sef de atelaj Mai bine a-i dao pe NATIONALE cei batrani stiu

Raman la opinia ca Dl. Mara Ion este o clona creata in scopuri de divertisment. Nimeni nu poate face chiar atatea greseli gramaticale! Eu cred ca Mara e Guvizeanu..dar..poate nu..asa ca...cine stie..oricum deja e la caterinca...cuvinte pe care orice analfabet le-ar scrie corect..pentru ca asa se pronunta...el le scrie gresit..oricum e ceva suspect... Bai, la autobiografie trebuie mentionat ca Maidanezu si cu mine punem la cale proiectul "Inhibitorul", o masinarie care sa-i faca pe toti oamenii foarte freieri, in felul asta eu voi reusi sa fiu dictator.
Ma rog, o sa fiu un dictator din ala de treaba, care o sa oblige oamenii sa munceasca putin. @ EEK- Bagi mana'n foc pe chestia asta? . Dictatorule bland ! Mai baieti voi stiti ce insemna prin anii 50 VOLGA si sa mai fie si neagra Era cum ar fi acum ultimul tip de Mertan.Deci trageti concluzia voi EU atunci detineam o asemenea masina.Asa ca lasati-o mai moale cu bascalia ca eu cand eram ca voi avea-m ASPIRATOR de FEMEI. E clar ca e clona..prea mare caterinca ) Mda.deci sa tragem concluzia ca femeile nu se mai agata,se aspira.
Hei fetelor ce parere aveti?Cele care aveti prieten,ati fost agatate sau aspirate?Lamuriti-ma si pe mine ca sunt un pic cam(nu spun).
BoogY a scris:E clar ca e clona..prea mare caterinca )

Din nefericire nu e clona ...
Mara Ion a scris:Mai baieti voi stiti ce insemna prin anii 50 VOLGA si sa mai fie si neagra Era cum ar fi acum ultimul tip de Mertan.Deci trageti concluzia voi EU atunci detineam o asemenea masina.Asa ca lasati-o mai moale cu bascalia ca eu cand eram ca voi avea-m ASPIRATOR de FEMEI.

Exzista pe vremea aia Electrolux? Pai daca matale sustii ca prin 50 aveai volga eu va spun ca productia Gaz M21 a inceput in 54 dar de abia in 56 a iesit primul model pe portile uzinei rusesti.Deci sa inteleg ca sunteti nascut in cel mai devreme 38 iar acum ar trebui sa aveti 69 de ani?
Mara Ion a scris:Mai baieti voi stiti ce insemna prin anii 50 VOLGA si sa mai fie si neagra Era cum ar fi acum ultimul tip de Mertan.Deci trageti concluzia voi EU atunci detineam o asemenea masina.Asa ca lasati-o mai moale cu bascalia ca eu cand eram ca voi avea-m ASPIRATOR de FEMEI.

Bre, cu Volga neagra cu perdelute te plimbai in vremea aia doar daca te salta Securitatea la 2 noaptea.
In anii 50 ajungea o bicicleta si aveai aspirator de fenei:lol: aaa, de fem-ei Mai fratilor crede-ti ca sunt clona nu-stiu cui Hai s-a ma deconspir.SUNT CLONA LUI TERENTE Motane agatai atunci cu bicicleta cam ce agati acum cu oltcitul. Adica atunci cu bicicleta agatai babe de la C.A.P.acum cu oltcitul nu mai sunt la curent . Si totusi nu mi-ati raspuns la intrebare....lasand la o parte ce cum si unde care pe care si pe unde a agatat.
Mara Ion a scris:Motane agatai atunci cu bicicleta cam ce agati acum cu oltcitul. Adica atunci cu bicicleta agatai babe de la C.A.P.acum cu oltcitul nu mai sunt la curent .

Acu de cand nu mai e CAP-urile, ne plimbam pe langa cozile la compensate la magazine.

Bre BoogY, omu' o fi vampir si violator de babe si de gaini
Mara Ion a scris:SUNT CLONA LUI TERENTE
Cine fuTERENTE Cred ca in final dl Mara va deveni prietenul nostru ...
dan alexandru a scris:Cred ca in final dl Mara va deveni prietenul nostru ...

sau nu
dan alexandru a scris:Cred ca in final dl Mara va deveni prietenul nostru ...

Pai deja vad ca il iubiti cu totii... cum ar spune in telenovele "te cherro bocca" Parca era "tanto"
Daca se dovedeste a fi vreo clona, cred ca o sa-l iubeasca destui... atat cat sa-i umple frigiderul pentru restul de viata de "pensionar" Dupa cum se prezinta situatia, sigur are deja un frigider plin ...
Dreamer a scris:Dupa cum se prezinta situatia, sigur are deja un frigider plin ...
Poate-si doreste mai mult si i-ar fi necesar si un congelator ............... industrial .
Laurentiu a scris:
Dreamer a scris:Dupa cum se prezinta situatia, sigur are deja un frigider plin ...
Poate-si doreste mai mult si i-ar fi necesar si un congelator ............... industrial .

...si poate o cuite de vaselina.. Va transmit tuturor un PASTE FERICIT sanatate si tot cea ce va doriti
Mara Ion a scris:Va transmit tuturor...
Urarile le poti transmite la: http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?t=1137 Atentiune aici inamicul public nr.1. Da,si?
Asta o cunoastem,altceva mai noi ai sa ne spui? Aoleu, s-a întors... Sa nu spune-ti ca mi-ati simtit lipsa pentru ca riscati ban.Bubuiti-ma ,dati in mine pentru ca pe acest forum nu poti avea pareri personale care sa nu coincida cu cele din grupul cel bun format din stiti voi cine.Asemenea dictatura nu am cunoscut nici pe vremea cand eram militian. Bun,si asta o cunoastem.
Ceva noitati daca ai.Daca nu.....................las-o balta. Sa fie dicatatura! Sa fie zyklon-b!!!! Bai Danh da ce ma tu esti oraculul de la Dolhasca de le sti pe toate Sa traiasca (si) Mara ion !

(eu sunt nou, nu stiu nimic; dar imi place de Mara - la prima vedere) Adiemus iti multumesc dar ai riscat facand aceasta afirmatie.Dar oamenii cu coloana vertebrala stiu sa isi asume si riscuri. din tot ce ai facut pe acest forum reiese clar ca nu ai asa ceva... Sa traiti sefuu.... Cam asa nu Dar falnicul MILITIAN nu a fost indoit nici de regimul trecut si va ramane ca o stanca in fata furtunii Da ce bre esti martian militianul chiar era regimul trecut, asa ca nu avea cum sa se indoaie singur. militianul - este vorba de submultiplii unitatilor de masura (a intelighentei)?

si o intrebare ON topic> unde gasesc optiunea 'ignore' pentru phpbb? in alte forumuri (vBulletin) exista optiunea ignore in control panel.
multumesc
Mara Ion a scris:Bai Danh da ce ma tu esti oraculul de la Dolhasca de le sti pe toate

De regula am prtentia sa mi se adreseze cu:Tovarase sau Cetatene, nu cu "bai",ca nu imi aduc aminte sa ne fi cunoscut personal si toate alea.
Si inca ceva:de la mine pina la Dolhasca poti concepe si o echipa completa de rugby cu tot ce are nevoie.
Mara Ion a scris:Sa traiti sefuu.... Cam asa nu Dar falnicul MILITIAN nu a fost indoit nici de regimul trecut si va ramane ca o stanca in fata furtunii

da-da...ca o chestie de aia bleaga! Unde ești tu, Țepeș Doamne?,
Ca, punând mâna pe ei,
Să-i împarți în două cete: în nebuni și în mișei.
Și în două temniți large cu de-a sila să-i aduni,
Să dai foc la pușcărie și la casa de nebuni!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 4 din 6
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum