Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Galati
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

HRISTOS A INVIAT!
Va doresc tuturor un Paste Fericit plin de bucurii si impliniri pe toate planurile Hristos a Inviat ! Sarbatori Fericite ! Multa sanatate si bucurie in Viata Sarbatori Fericite ! Multa sanatate si bucurie tuturor.
Sa ne vedem cu bine si anul asta Paste Fericit ! L-am fericit deja
In ciuda soacrelor se lasa cu vreo intalnire prin Galati miercuri sau joi? ca sa ma alatur si eu cat inca mai is pe aici cam greu cu intalnirile pe aici..ba nu mai sunt masini,ba munceste lumea...etc
AnduSan a scris:se lasa cu vreo intalnire prin Galati miercuri sau joi? ca sa ma alatur si eu cat inca mai is pe aici

Cum sa nu ?! Daca ceteam mai devreme te invitam si in seara asta sa-mi fi oaspete . Maine lucrez de zi . Dar ne putem gasi dupa 19.30 sau la mine la servici in gara CFR . Poimane se poate iar si eventual Iulius vine la mine , poate si gabi , poate si Iulian . De Andrei nu stiu nimic . sincer as trece si eu dar sa vad cum fac sa termin mai devreme
LATER EDIT : imi pare rau dar nu pot ajunge...tocmai ce am aflat ca maine voi face suplimentare ... have fun !!! Am vorbit cu el la telefon . Nu stiu si nu sunt sigur ca ar face o vizita caci este deja in vizita oricand, azi inca mai is liber....maine din pacate plec si nu mai pot....am asteptat sa ma anunti cand va intalniti Hai ca ne gasim la mine . Te sun si te astept si am vorbit si cu Iulius . Si ne-am gasit la un cafeu caci daca nu se sofa sau mergea la servici ( asta eu-s beliojatul ) ne rasculam pe butelca de visinata
Cristip1970 a scris: ne rasculam pe butelca de visinata

o dadeam gata cert ca vorbeam mai tare in decibeli daca o terminam gata am comp opa..foarte tare...ce stie sa faca?
PS sa-l stapanesti sanatos ! detalii doar pe privat gabi
P.S. Am demarat cu Cristi operatiunea "resuscitare". Detalii tot pe privat sa nu-l ambalezi prea tare ca nu are ramforsare. corect Despre ce masina e vorba? Masinarie este . Nu masina . D-aia cu pentium central neah.. acelasi AMD a ramas Bun e vinu' ghiurghiuliu ... Iulius sa stii ca mai am si alte de astea rosiatice prin camara Vin mai bun ca la tine n-am baut pana acuma Acum iti dai seama de ce am numai colegi si amici "fruntasi" si ei in ceva . Cristi, a mai zis pretenarul ceva de masina?
Iulius_je a scris:Cristi, a mai zis pretenarul ceva de masina?

Nu stiu caci n-am mai vorbit si nici nu ne-am auzit la telefon .
M-am lipit de libere zilele astea fara sa vreau si fara sa fiu dotat "gras" in cont
Ce sef mare simpatic am dar nu stia ce alimentare am le linia directa a contului ... Galatiul..ce face Galatiul? sprituri... ))
Iulius_je a scris:sprituri...

Da, da , Da
Cu migaleala Se pare ca vom avea vizitatori in Galati pe sambata ... Ce vizitatori? Fa-mi un apel cand mai ai timp Cine-o fo anu trecut cand puneam motorul la mine pe masina ? Zeph o fo p-aci . Scurt caci era la gaseala si era baiet "gigea" . Doar la o cafea scurta dupa ce ne-am invartit oleacaprin piata centrala de si-a rezolvat ceva legat de motocicletele lui . Unde ati fost la cafea? (eu abia m-am trezit ) La curte Iulius . Si eu abia m-am trezit asa ca tot asa
Pacat ca nu ramane peste noapte sa bem bere cu visinata . Hai ca te sun sa rezolvam cu treaba aia
Iulius_je a scris:Hai ca te sun sa rezolvam cu treaba aia

Si treaba s-a rezolvat .
Ai vazut tinere cum se "migaleste" ?
Dar si se vede fain pe urma Ce bafta ai avut. Euroins au crescut preturile si ca raspuns Astra le-au micsorat deci cel mai ieftin la Astra te-a ajuns dupa cum ai vazut.
Migaleala este migaleala Cristi, jos palaria cum au iesit iluminate triplele Abia aseara la servici am observat ca e diferenta care ziceai Iulius . Bafta cui se gendeste si are prieteni unde trebuie sa se sfatuiasca
Si multumesc . Pentru putin.
Ia zi, cand te apuci de aranjat spoilerul? Este in lucru . Trebuie sa-l revopsesc pe partea ce am dat cu gri-metalizat caci s-a gazat cand am vopsit cu albastru . Dar o fac cand vopsesc si pe cel din spate si pragurile . Iese fain linia .
Apropo ti-am curatat carbul si mai sta la inmuiat pt dezinfectare apoi vopsire in bataia de ultraviolete cu 2 beri reci dupa indicatiile producatorului Marfa Ma suni cand ai nevoie de ajutor, eu nu mai am ore la facultate decat miercurea. In rest imi umplu timpul cu lucrarea de licenta plus ceva activitate la munca.
Abia astept sa vad cum iesa suportul de pixuri Sa am timp Iulius . Pregateste vopseaua alba de care ziceai sa facem puricii aia pe suportul de pixuri
Dar dupa ce bem bere ca sa iasa cretze ovalurile -)) Vopseaua este Sa apara vopseaua si de la tine ... de la mine este gata
Daca-l pui bibelou la Matiz zici ca este de-al masinii
L-am vopsit azi si este la uscat deja . vineri am avut cursul festiv la facultate si cum am fost unul din organizatori a trebuit sa stau pana tarziu... apoi acasa si somn, m-am trezit tarziu Cristi, mult dupa ce m-ai sunat.
Am pierdut sirul zilelor si nu stiu cum mai lucrezi, dar o sa te sun in seara asta.
Spor Zilele astea am Vacanta pt copilasi
Diferenta este ca eu fac cadoul la fii-mea .
Sunt in concediu saptamana asta si ne auzim la telefon de maine . Oricum am terminat spoilerele si vreau o parere de la distanta De aia e , ca tot singurul cu olteanca sunt pe aici
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Următoare
Pagina 29 din 31
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum