Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Ce jocuri ati mai jucat?
Pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
deci ce jocuri cu specific auto ati mai jucat exceptand celebrele NFS-uri pe care le stim toti?
altele !!
astept pareri.si sugestii, recomandari... Flatout Colin McRae Rally si Richard Burns Rally. Most Wanted Need for speed PORCHE-poate cel mai bine realizat joc din seria NFS. sa jucati Toca Racedriver 3 e cel mai realist posibil si le are pe toate Anarchy Online ( AO ) .... este un MMRPG...aveti posibiliatetea sa jucati si GRATIS intr-o singura lume - Rubi Ka....sau daca platiti contul aveti inca 3 lumi. Este super tare jocul. Mai multe detalii la -> http://www.anarchyonline.com .... acolo gasiti si kitul pt download ...daca va apucati de el si vreti sfaturi nu ezitati sa ma intrebati fie aici fie pe YM.

Alte jocuri pe care la practic la munca sunt Travian...atat pe serverul .com cat si pe .ro Hard Truck 18 WSAA (Wheels of Steel Across America)
da trebe multa rabdare sa faci parale si sa creasca firma pana la ceriu si sa-ti maresti flota de camioane si toate cele ceva asemanator..numai ca se desfasoara in germania...tot cu camioane si transporturi... King of the Road mi se pare bestial, il stiti? Este tot un Hard Truck dar este un pic schimbat. Imi mai place cabella's 4x4 off road adventure care este foarte frumos. Rally trophy....un pic mai demodat dar destul de real...daca lovesti masina ,se strica. Ce limbi străine vorbiți voi aici? Că eu în afară de Zuma n-am auzit de altceva (încă) indebara.ro La capitolul realism, Rally Championship 2000 bate multe jocuri de la ora actuala. E genul de joc care ori iti place, ori arunci calculatorul pe geam. Nu va povestesc ce fain e sa se uzeze cauciucurile la jumatatea probei ca ai pus frane prea brutale, ce fain e sa se stinga farurile noaptea pentru ca ai lovit un copac cu 5 km mai inainte sau sa se rupa axul diferentialului cu 5km inainte de finish.
geani29 a scris: Ce limbi străine vorbiți voi aici? Că eu în afară de Zuma n-am auzit de altceva (încă)

vreau sa zic ca zuma e cea mai buna metoda de a da consoartei ceva de facut, care s-o captiveze si sa nu te deranjeze in timp ce joaca.
prietena a jucat zuma pana la nivelul 13, ala cu stele (cunoascatorii stiu ), mama ei (soacra-mea) e ahtiata dupa jocu asta, cumnata-mea il joaca in disperare, pana si sotia sefului meu il joaca-n disperare (i-am instalat "uindousu" si i-am instalat si zuma...sa vad daca "prinde" - si a prins)

asadar, dragilor, daca va simtiti agasati de minunata creatura de langa, femeia, instalati la "misto" un zuma si jucati-l odata in prezenta ei...o sa i se para jocul suprem si o sa uite de existenta voastra GT Legends s-a jucat careva? E superb. Command & Conquer Generals.
Red Alert 2. mafia
are la un moment dat un nivel cand trebuie sa termini o cursa pe locul 1... eu am avut noroc, am reusit sa o trec dupa 2 ore dar stiu alti oameni care au stat zile intregi la cursa respectiva, e tare dificila si mi se pare destul de realista. S.T.A.L.ca.E.R. incercati si voi si mai vb indebara.ro http://www.flashgames247.com/play/425.html sau daca preferati o versiune cu o rezolutie mai buna. S.T.A.L.K.E.R. pe care-l aștept de aproape 10 ani Sunt fan GTA grand theft auto

tocmai mi0am reinstalat GTA san andreas. Mai am si un GTA vice city cu modificari pe calculator. Mafia este tot ceva de genul GTA dar mie mi se pare mult mult mai frumos, pe tema veche masini vechi, muzica.... http://www.mafia-game.com/indexnews.htm
batranul a scris:...o sa i se para jocul suprem si o sa uite de existenta voastra

Ba! Esti nebun! Ce faci daca mai ai si chef de ... una-alta? Nu mai bine pui o comedie siropoasa si... va uitati amandoi din... pat?
EEK! a scris:Command & Conquer Generals.
Red Alert 2.

uite unu de-ameeeeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuuuu Command and Comquer 3: Tiberium Wars Inca nu am apucat sa il instalez.
angeldust a scris:mafia
are la un moment dat un nivel cand trebuie sa termini o cursa pe locul 1... eu am avut noroc, am reusit sa o trec dupa 2 ore dar stiu alti oameni care au stat zile intregi la cursa respectiva, e tare dificila si mi se pare destul de realista.

L-am jucat acu' vreo 4 ani!!! De atunci n-am mai gasit nici un joc asa tare. Mi se pare cel mai fain joc posibil!
Un alt joc bun mi s-a parut si CALL OF DUTY!! Daca ti-a placut Call Of Duty, incearca si Medal Of Honor Pacific Assault. E destul de bine realizat E super misto si ala. L-am jucat! spider solitaire Mie-mi place MysteryCaseFiles - Huntsville
geani29 a scris: Ce limbi străine vorbiți voi aici? Că eu în afară de Zuma n-am auzit de altceva (încă)

ce zici de un TumbleBugs (zuma II)?

bookworm, feeding frenzy etc (toate de la popcap) Am 2 cd-uri pline cu jocuri de la Popcap Inclusiv Dinner Dash
Mda, creca ma las de Diablo2 si ma apuc sa joc si eu Luxor. de, sa fiu in rand cu lumea Ai grijă, că tre' să fii blond. Neapărat Faza dura e ca m-ai nimerit...nu oi fi eu blond (sunt saten..) dar is topit dupa blondeee
Iulius_je a scris: Faza dura e ca m-ai nimerit...nu oi fi eu blond (sunt saten..) dar is topit dupa blondeee
Grow up kid!
AdyAero a scris:
Iulius_je a scris: Faza dura e ca m-ai nimerit...nu oi fi eu blond (sunt saten..) dar is topit dupa blondeee
Grow up kid!

E valabil și pentru tine gta san andreas multiplayer ..e super tare COnform raspunsului tau, AdyAero, te astept pe topicul meu la cafenea "blonde vs brunete". Sa vedem acolo cine mai tre sa "grow up" Joaca cineva jocu' ala de strategie de pe www.ogame.ro ???
E superb si nici nu-ti mananca mult timp! Bună,
Lasă coane prostiile și pune-te pe învățat! Vacanța e mai frumoasă când te distrezi!
Tomb Raider Anniversary
angeldust a scris:mafia
are la un moment dat un nivel cand trebuie sa termini o cursa pe locul 1... eu am avut noroc, am reusit sa o trec dupa 2 ore dar stiu alti oameni care au stat zile intregi la cursa respectiva, e tare dificila si mi se pare destul de realista.

acolo era un mic secret ...undeva era un drum "inchis" dar pe unde pute-ai intra printr-o margine.....si ii depaseai cu un tur HEROES 3

Oblivion Liberty City Stories Spargeti plictiseala de la servici http://www.autobizz.ro/games-view.php?gameid=10 suirammarius eu joc ogame.ro si iti mananca destul timp... dar cand nu ai ce face e destul de bun jocul... chiar daca tre sa stai si sa gandesti toate formulele alea
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 1 din 9
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum