Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Giurgiu
Pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In cadrul acestui topic sunt rugati sa scrie doar cei din judetul Giurgiu. AS VREA SA VORBIM DESPRE OLTCIT ETCCCCCC. [/url][/list][/quote] Motane ai un tovaras de suferinta Vali, mi-ai dat tu cumva telefon? Ca numarul mi-e cunoscut parca, l-am gasit la unanswered calls, cred ca lasasem tel acasa.
Zi pe unde stai daca e, io in principiu vin de la serviciu dupa 16:00, stau pe la Policlinica. ciprian emg Da bre, de unde ma stii?
EEK! a scris:...de unde ma stii?

Va clonarati A inceput si McTropolis sa miste bre te cunosc de 2 ani okidoki... io totusi nu te stiu se pare... Un admirator secret ? fratilor de "suferinta" , am fost in week-end in trecere print giurgiu si am observat cu stupoare ca sunt o multime de Oltcitashe! Si nu am stat prea mult in giurgiu - decat vreo 10 min si au trecut pe langa mine vreo 10 Oltcituri! incredibil! bravo fratilor! la mai mare! ) ai vazut multe oltcituri pentru ca nu prea au multe masini aia pe acolo. Este oltcituri destule.

Ar fi bine sa fie cum zice kati_drive insa din pacate nu e asa, e oras de frontiera si daca vrei sa vezi ciori cu mustangu' aicea vii. O gramada de vamesi care nu stiu sa citeasca au mormane de bani. Pai vezi de ce cand o sa ma fac mare eu vreau sa ma fac HITLER? de ciuda. trebuia sa ma fac asasin platit. In seara asta mai trec o data prin Giurgiu - de data asta cu masina mea - "Furia Neagra" Sper sa nu am probleme !
Va salut din mers baieti! Oricind poti sa treci prin Giurgiu fara probleme chiar si cu FURIA NEAGRA :arrow: am trecut - am vazut frumos !

vali, ma refeream la militieni - cu ei sa nu am probleme - ca sunt destui pe acolo ! Dar a fost super si masina a mers struna - pacat ca nu au terminat inca soseaua Buc-Giurgiu - LE IA 10 ANI SA O FACA ! Daca "FURIA NEAGRA"este in regula cit de cit cu acte cu tot si le vorbesti frumos in czul in care te opresc niciodata nu o sa ai probleme in Giurgiu. Soseaua poate peste 5 ani va fi gata. Cu actele e in regula: problema erau cauciucurile 195/50/R15 si parca nu asa vrea sa raman fara talon !
Oricum am aflat acum 5 min ca mi-au dat astia amenda pentru parcare necorespunzatoare in Bucuresti-Obor - intr-o sambata cand nu am gasit nici un loc in parcare si am parcat langa altii 100 -> si uite asa se duc 600.000! Nici un tranzit prin Giurgiu? Salut giurgiuveni! M-am alaturat si eu.

Cam cati sunt in clubu asta (daca e vreunul)?
sniper2 a scris:Salut giurgiuveni! M-am alaturat si eu.

Cam cati sunt in clubu asta (daca e vreunul)?

GR 01 SCW Oltena Club 12 TRS verde metalizat parcare Policlinica? Bravo EEK! Tu ce numar ai la masina? Unde stai? Salut,baieti.Mai primiti un TRS in club? Am rabla din parcarea vecina, de la B3, 12 EMG. Vali frate tu nu mai zici nimica? Ti-au cazut rotile la rabla aia crem? Mai putem numara si TRS verde metalizat GR 86 SYL da nu are net. RABLA CREM INCA MAI EXISTA SI MERGE ACCPTABIL. SURPRIZA ESTE CA VINERI NOAPTEA CHIAR MI-AU SPART-O. MAMA LOR DE HOTI. Ce au luat din ea?
Apropo de caroserie, am vazut niste kituri de fibra de sticla la 150 de mii pentru caroserie. Iti explic despre ce e vorba, sint beton, sau intreaba pe forum. mare lucru nu au luat decit un colet.problama grava ete ca in el erau documente.chiar o sa te caut in legatura cu kiturile. ma pai putem face intalnire pe giurgiu daca e sambata sau duminica
ce ziceti?
vine careva?
cel mai bun loc e in spate la finante, la cladirea neagra, e o mare parcare pt inceput e perfect. urmatoarele se pot face in impresurimi la un grstar stil GOSTINU-PLACEREA TA am observat.duminica dupa-amiaza e bine?ar fi beatial caravana da olticuri prin GIURGIU.DOAR MOTOCICLISTII SA-SI FACA DA CAP? Pai la Gostinu o sa vina si bucurestiul.
E bine duminica dupa masa in principiu:D Treceti-ma si pe mine pe lista daca se face intalnire week-endu asta la finante! Chiar vreau sa va cunosc. Sa intru si eu in "club". Poate ma ajutati si cu nishte sfaturi. Tre sa imi schimb si eu toba si am probleme cu stergatoru fata. sniper2, putem vorbi si in parcare daca vrei, am vazut ca masina ta nu prea se misca de acolo - ca si a mea de fapt nu se misca dar ieri si astazi emg-ul nu era la locul lui. si-a schimbat locul oare?O PARCARE SUBTERANA LA GIURGIU? Beei, ieri a plouat si am luat rabla la serviciu. Cu ocazia asta am inceput sa ma joc si cu avansul, ca daca am delcou, sa invart de el. Am vazut si pe 17 VAL, are o vopsea mai ciudata .
Bai Vali, numa TRS-uri pe aicea, doar tu cu remeu'. Ok EEK! As fi bucuros sa vb cu tine.
Deocamdata sunt plecat din Gr. chiar in CRAIOVA la mama lor (oltcit-urilot)!!! Vin peste vreo doua saptamani.

E plin pe aici de oltcituri (logic, nu e parcare fara oltcit) si majoritatea sunt tunate (vizual cel putin). La 4-5 unu are spoilere, praguri, vopsele s.a. Majoritatea sunt cazute dar am vazut si unele bine aranjate.
Oricum cat ma plimb prin oras numai dupa oltcituri imi stau ochii.

In concluzie, cand ajung in Gr. cred ca o sa te sun ca am vazut numarul tau pe undeva pe forum.
M-am uitat dupa masina ta prin parcare (eram curios) dar nu a aparut week-end-u asta. Aaaa! Masina mea nu prea se misca pt ca in primu rand e benzina scumpa, in al doilea ia cam mult masina pentru posibilitatile mele, si in al treilea nu prea sunt eu prin Gr. Mai nou imi mai bate si roata dreapta fata rau si mi s-a bulit si esapamentu de zici ca sunt la raliu. Tre bani tata...
Acu intru in vacanta si sper sa ma ocup si de masina putin. Am promisiuni de la ai mei. Am intrat din curiozitate pe forumul destinat "clubului" din Dolj. Bate vantu'! Are careva chef de intalnire?
Parcare Finante, Casa Neagra.
Duminica, ora 14?
Ziceti. de acord Ramane la 14 la finante la casa neagra?
Haideti in parcarea din spate, e mare de tot si sa nu apara toti curiosii.
Cine mai vine? N-a venit nimeni... Mai e careva pe aicea?
Alex, nu ti-am mai vazut rablamentu' prin parcare. Gata, la REMAT cu el ? stai linistit cine are pasiune olcitareasca totdeauna va fi cineva pe aici olticurile se plimba zilnic prin giurgiu dar.. vad ca nimeni nu mai are chef de vorba despre ele. oare toate functioneaza precum ceasurile elvetiene.
EEK! a scris:Apropo de caroserie, am vazut niste kituri de fibra de sticla la 150 de mii pentru caroserie. Iti explic despre ce e vorba, sint beton, sau intreaba pe forum.

Despre ce e vorba? Pune intrebarea la "Caroserie". Cyclops stie mai bine, la fel si Lascu. Eu doar am vazut produsul si am citit modul de aplicare.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum