Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Giurgiu
Pagina Anterioară  1, 2, 3

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Eu zic ca tot pe malul Dunarii ar fi misto, la un gratarel, ceva. Eventual cu pizza la pachet. ooooo s-a intors motanu de la mareeee.....poate dam o fuga intr-o vineri pana la academie sa vb cu baietii sa facem una mica aici la Giurgiu sa moara taranii de necaz. Am mai vorbit cu un baiat care are un oltcit sa mearga si el Pai eu ii stiu pe baieti, daca e, mai bine, da tu o fuga pe la academie si adu-i incoace spre Giurgiu la un gratar, ceva, desi ma indoiesc ca ai ceva sanse, eu si anul trecut le-am tot propus si n-au avut chef, unii au treaba, alta data e timpul urat, uite ca acum. in principiu cine vrea sa vina vine...din nefericire acum incep olimpiadele...si va trebui amanata excursia spre giurgiu,dar la academie se poate veni oricand Mi se pare corect. Eu unul la academie, sincer, slabe sanse sa vin, nu prea am drum in bucuresti vinerea noaptea, iar cand am mai fost vara asta, de obicei ne prindea noaptea cu Maidanezu prin Herastrau. Daca are chef cineva insa de un gratar/picnic si o baie in Dunare, astept telefonul, eu sint amator mai mereu . Salut, motane. Am auzit ca se pot inmatricula masini (aduse de afara) in Bulgaria. Este adevarat? Cum se procedeaza? Asta, in cazul in care al nostru guvern nu renunta la taxa de prima inmatriculare. E adevarat, aici circula multe masini de Ruse. Am inteles ca au cateva parcuri auto acolo, ti se da un fel d eprocura si mergi cu ea unde vrei. La ei verificarea se face anual, insa e mult mai lejera, iar asigurarea se poate plati si in tara. Prin Giurgiu circula o gramada de bulgaresti, insa am inteles ca astia au mai crescut pretul la ele, ca cererea era mare. Multumesc pentru raspuns. Poti afla cum se poate inmatricula o masina la ei? Proprietarul este roman, Bucuresti? f simplu .un cunoscut a mers la russe cu un tip din gr care stie perfect limba bulgara si a venit cu o alfa romeo din 1999 impecabila pe care a dat 2000de euroi cu acte cu tot .o alearga de 2 luni si absolut nici o problema. pacat ca nu am aici cu ce o descarca ca am o poza cu ea pe tel . e rosie si pe dedesupt e zincata Craciun cu lumina, sanatate si intelepciune !

Ma gandeam ca ar fi foarte dragut daca ati reusi sa va strangeti inainte de 31 si sa faceti o poza de grup.
Cred ca ar fi tare frumos sa facem un calendar cu anul 2008 cu cele ai bune fotografii din anul 2007, un calendar care sa poata fi printat pe carton de fiecare in parte dupa un sablon cu o editare buna si placuta.

Daca ati facut fotografia, va rog sa o puneti pe imageshack la dimensiunea ei mare, adica cea mai buna calitate.

Cu drag si cu multa stima ! craciun fericit giurgiuveni
sarbatori fericite,multa sanatete si tot ce va doriti !!! Giurgiuveni dormiti? cae stiti cat ma costa sa inscriu o masina si unde dracu e centru rar daca nu ai descoperit pana acum unde este RAR-ul iti zic eu ca este pe soseaua Giurgiu-Bucuresti, imediat dupa PetromV... stiti si voi prin minunatul nostru oras vre-un service care dubleaza jante? sau pe cineva care dubleaza jante? Ce e aia dubleaza?
De roluit stiu eu, cei dinspre abator, dar nu e asa ieftin. probabil vrea sa puna inelul de la o janta mai lata pe miezul de la o roata de oltean... EEK! , iulicuta are dreptate. vreau sa pun inelul de la alte jante pe jante canada de dacie . adica va fi mult mai lata janta . o sa folosesc jante canada pe masina pt ca eu am fuzete si flanse de rm . Salon auto la Giurgiu
29 mai - 1 iunie 2008 PARCAREA
intre orele 09:30 - 21:00 INTEREX GIURGIU

Modele noi si promotii pentru marcile:
Mercedes-Benz
Skoda
Ford
Mitsubishi Motors
Renault
Nissan
Mazda

http://img179.imageshack.us/img179/5254/88086967yp0.jpg

ma gandeam ca e cineva interesat. eu unu ma duc sper sa aduca si ei noul evo 10
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum