Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Olt
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
bre..da' v-ati pus toti pe facut bani sa-mi cumparati cd-ul ...de nu mai vb nimeni aici? marius...ai pus berea la rece? poate ca te-ai dat pe alcool-ul ala etilic Masoara-ti cuvintele,tinere
mariuss a scris:Masoara-ti cuvintele,tinere

Nu te supara, cati ani ai? Mai multi cu 2 decat infractorul asta de lukyman.
In alta ordine de idei ,azi o sa dau jos rezervorul sa curat bine conductele si mizeria adunata.Cu ocazia asta poate scap si de problemele cu inundarea carburatorului din 2 in 2 zile. Astazi mi-am instalat Windows Vista..arata f. bine...am decat 5 min. de utilizare..si ma simt prost ca nu stiu sa-l folosesc!!! Oricum..chestia asta cu Aero Efect e sutza.
mariuss a scris:Mai multi cu 2 decat rezervorul

IRMA !!! bre...dezamagire totala vista...ma rog..grafica destul de buna..si am instalat un vista pe 32 de biti evaluation copy..anyway..nu recomand acum asteptati sa mai bibileasca baietii de la microsoft Hmm...bate vant al iernii pe aici..v-ati tras subele pe voi..si la culcus uhh...? A aparut noul cod rutier care intra in vigoare de la data de 20 septembrie 2006 cei interesati il pot da download de aici http://www.gandul.info/articol_13982/noul_cod_rutier__publicat_integral_in__quot_gandul_quot_.html
LuckyMan a scris:A aparut noul cod rutier care intra in vigoare de la data de 20 septembrie 2006 cei interesati il pot da download de aici http://www.gandul.info/articol_13982/noul_cod_rutier__publicat_integral_in__quot_gandul_quot_.html

se vede ca astia de la politie se cam plictiseau... deci a rezultat asa-numitul "noul cod rutier", cica! e o adaugire a ordnonanti de urgenta..plus ca au schimbat si modul de inmatriculare cat si de examen pt. permis. La ce bun sa schimbe totul din Cod? Ca doar restul functioneaza..adica ce nou vroiai sa fie..ca tot un singur fel e de a conduce masina..dar pentru a face completari unei legi..asa se face se scoate ordonanta de urgenta. eu inteleg foarte bine aceste schimbari, dar la urma urmei tot de plictiseala le-au facut
se putea circula foarte bine dupa aceasta legislatie inca o perioada buna de timp... si daca dadeai peste un pieton ca e era beat si nu se uita pe unde trece ..si iti faceau dosar pt ucidere din culpa? se mai circula bine dupa aceleasi legi? Sunt tare curios de raspuns da' tare ambitios mai esti .... nu sunt ambitios dar asa suntem noi romanii daca nu fac de ce nu fac..daca fac de ce fac ca nu fac bine...s.a.m.d. Astazi la ora 19 se anunta mare sesiune de BR .Locatia-terasa La Scena.
Care mai fohteste?
mariuss a scris:Astazi la ora 19 se anunta mare sesiune de BR .Locatia-terasa La Scena.
Care mai fohteste?

eu vin eu am fost Eu BERE dar mai VIN Eu mai VIN dar cu BERE Bre,daca se tine gratarelul duminica dati-mi de stire. sa vedem... bre..a venit iarna sunteti ca ursii bagati la barlog...adica...hai va rog ceva putin mai multa miscare ..sa facem caldura marius deschidem o sesiune de gratar in uichend? In uichiend mergem sa luam caucioace de la Craiova.dupa ne poti invita la un gratar . Subscriu la asta:
mariuss a scris:... ne poti invita la un gratar .
mergem Gratar are careva? ca, parca, nu are farmec sa mergem la gratar fara gratar...

L.E. Laurentiu (Iasi) are gratar, oare vine daca il invitam ? Gratar avem si inca unul mare...da' carne care are ...ca parca nici fara aia nu are rost sa mergem...
Bre..marius..nu mi-a picat prea bine pastrama aia.. CERERE UMANITARA

De azi a inceput "samba" cu actele de inscriere la masina , am facut act de vanzare-cumparare, fisa de radiere , stampila aluia de la finante cum ca nu are datorii, mai trebuie sa fac identificarea RAR luni ..dupa care sa ii dau omului actele si numerele...after that el se spala pe maini...cererea umanitara este urmatoarea...care ma ajuta sa colinde cu mine pe la diverse institutii sa reusesc si eu sa fac actele la timp..care nu poate ...poate ajuta cu bani ...ca pana ies numerele freo' cateva zile..o sa fiu pieton , marius...ce zici te bagi De colindat nu am timp, dar sa dai un strigat daca face careva fitze la rar. Pai...o sa faca fite dar la RAR in Craiova...ca acolo il fac...nu stiu..pot sa il fac si aici RAR-ul? after sa ii dau actele , numerele si sa radieze masina? si apoi sa bag eu dosarul?
Sorin ai prieteni pe acolo? Poti sa te interesezi daca ai te rog..cum sta treaba? Situatia e urmatoarea:

Masina din jud. Dolj , am fost azi..mi-a scris ala la biroul de acte ceva pe certif. de inmatriculare..mi-a dat o fisa de inmatriculare pe care s-a pus o stampila de la finante craiova cum ca ala nu are datorii...si ca sa nu ii mai iau numere rosii , trebuie sa fac identificarea RAR care e valabila 30 de zile..dupa care ala se duce din cate stiu la militie ..baga toate actele masinii la radiat..le ia inapoi mi le da mie ..si apoi eu incep cu taxe..etc ..intrebarea e daca pot sa fac identificarea si aici sa nu ma mai duc eu la cr. poti face identificarea in sl dar cand face el radierea...adica ..duce nr-ele..actele..si cele ..mai tre' sa fiu si eu de fata cu el acolo?
LuckyMan a scris:dar cand face el radierea...adica ..duce nr-ele..actele..si cele ..mai tre' sa fiu si eu de fata cu el acolo?

Dupa radiere, o parte din acte trebuie sa iti revina tie... stiu..cartea masinii ...fisa de radiere...si daca nu ma insel certif. de inmatriculare capsat...dar eu intreb daca atunci cand se duce el sa predea actele si numerele...trebuie sa fiu acolo? ca Actele...daca e poate sa le aduca el..dupa ce i le da militia..sau mi le preda decat mie personal?
LuckyMan a scris:stiu..cartea masinii ...fisa de radiere...si daca nu ma insel certif. de inmatriculare capsat...dar eu intreb daca atunci cand se duce el sa predea actele si numerele...trebuie sa fiu acolo? ca Actele...daca e poate sa le aduca el..dupa ce i le da militia..sau mi le preda decat mie personal?

aaa
nu stiu
cred ca e un topic legat de vanzare/cumparare Cand se merge la politie sa preda si u contract de vanzare cumparare ce trebuie semnat si de tine...din ce-mi aduc aminte trebuie sa mergi si tu acolo. pai eu am incheiat deja un contract de vanzare-cumparare , la biroul de copiat acte..semnat ..tot ..doar de dus la militie Bre...problema mare...ce nume sa-i pun la buburuza? Asta in caz ca am bani de nr preferential...
Eu ma gandeam sa-l schimb in OT - 03 - ZGX sau OT - 03 - KMA , ori OT - 03 - RAC , OT - 03 - OLT , voi ce credeti?

Marius a facut 2 propuneri : OT - 03 - AXL , sau OT - 03 - STE Bai aricilor...voi chiar nu mai faceti galagie pe aici? Dupa ce ca suntem putini cand o sa fiu ARH cu facultatea Ion Mincu..poate pana atunci..sunt omul bun la toate Pune bre, ARH. Cu regret anunt incetarea din viata a soricelului meu Genius...care si-a servit scopul..bine..atat cat a fost..A fost o perioada frumoasa...petrecuta intre noi ..dar ca toate lucrurile bune...s-a terminat totul prea prematur..Sa ii fie gunoaiele din galeata de deasupra usoare.
PS: Sa speram ca face marius bani la ocazie sa imi iau un mouse nou si atunci sa vezi bre..presimt..ca sectia asta Olt o sa cam dispara de pe aici...vad ca...vorbesti singur ca radioul..si bate vantul..pacat...mare pacat..
LuckyMan a scris:bre..presimt.ca vorbesc singur ca radioul

Domnu' PACIFIC 4, presimti aiureli. In alta ordine de idei, am facut rost de disc pentru fripturi&altele, trebuie sa ii pun craci si gata, iesim la gratar. Probabil ca gratarul va avea si o motivatie serioasa, adica imi inauguraz noile table de pe masina. Pe..langa faptul ca am stat o juma de ora sa intru pe forum sa pot raspunde acestui topic...ca nu am mouse si a trebuit sa ma misc numai cu TAB si ENTER....(simt ca o iau razna) am eu bre Ocean Eleven , gratar si inca unul misto, nu din alea cumparate de bazar...deci..call me..
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 4 din 7
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum