Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Olt
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Cauta si tu un vopsitor si intr-o zi cu soare pana seara e gata! La pret nu cred ca sare de 200 lei cu tot cu materiale! Bre..pai nu vreau sa ma duc la cine stie ce mester din asta priceput..adica as vrea sa fac treaba buna..nu..asa de mantuiala.. Antifonatul unei masini nu presupune sa cunosti cine stie ce meserie. Daca te straduiesti putin o poti antifona si tu, decat sa dai o gramada de bani pe mana de lucru ... Daca dai o bere iti spun si ce materiale ai nevoie si cum se face
LuckyMan a scris:Bre..care stiti unde se poate antifona rabla in orasul asta...si mai ales cat coasta ..cat coasta..?

Se poate antifona la Mac Auto, costa cam cat rabla Huoo...numai tu puteai sa ai idee ca asta....huoo... Ce faceti de Paste? ,Unde faceti Pastele?, Cu cine faceti Pastele?, Ce ati vrea sa faceti de Paste? ...ce sa mai bre...tot incolo si incoace...care da o bucata de lam de Paste? organizam ceva? Alex (ala mic, proprietate personala..) are varicela. O sa stau acasa. Si a doua zi a treia s.a.m.d. ? Nu sta sotioara..sa iesim si noi la un mel si un pa'ar de vin?
LuckyMan a scris:Si a doua zi a treia s.a.m.d. ? Nu sta sotioara..sa iesim si noi la un mel si un pa'ar de vin?

Bre, nu ar fi corect sa procedez asa...macar de paste... Pai nu bre in ziua de paste...acolo a doua zi ...halim resturile sa nu se arunce ..si bem ce-a mai ramas.. Mi-au zgariat masina mama lor de nenorociti...mi-au tras cu cheia de la far pana la rezervor...ufff...inghiti-ar pamantul si toate bolile...
PS: Hai bre...cum facem cu intalnelile alea saptamanale?
PPS: ...bre...vine adysok in Slatina..ca vrea sa dea jos o cutie cu 4 si sa puna cu 5..eu il ajut sa o dea jos si sa monteze apoi iau eu cutia aia..intrebarea e...care va bagati sa montam si la mine cutia..si asta e pentru tine sorine..omu' e nebun dupa peste...vrea sa stie si el niste balti..chestii din astea...sa facem un pestoi la gratar ceva ..deci ..ce ziceti? HRISTOS A INVIAT!

Adevarat a inviat!

Bre,facem si noi ceva grandios maine? Baa...a inviat de 3 saptamani si tu acum ti-ai adus aminte? Propune cu cine ma sa faci...tu te duci la craiova sa te dai in barci..ala nu raspunde la telefon ..halal club..huuoo Care da bre o bere rece? Astept propuneri.. salutare tuturor!

nenea mariuss....2-3 seturi de pivoti/capete de bara din alea de care am mai 'facut contrabanda'....nu se mai poate rezolva? Vbeste cu acolitul meu Lupisor ,el se ocupa de busines acum. Pai da...ca domn' mariuss face bussinesuri cu masini intregi de-acum Bre...care da o br deseara?...Se baga careva? Facem o intrunire in seara asta?
Trebuie discutat subiectul : http://www.autooltenia.ro/etapa22007.php Facem...eu vin pentru bere..ca e cald afara..unde si cand? pe la 18 e bine? Pe la 18:30 sa mananc si eu...la Paloma in steaua care e dispus sa intalneasca cu un oltcit craiovean acu prin slatina (cew dupa forum) sa dea un beep sau msg la nr asta 0766938009..baiatu mai sta cam o ora si ceva prin slatina Prea tarziu mi-am luat rulment de fuzeta
LuckyMan a scris:mi-am luat rulment de suzeta

Felicitari,mai tre si planetare si obligatoriu bieletele. Uhh..alea trebuiau...eu le-am scos Bre, e canicula..ar fi buna o hidratare. Pe la ora 18 ce faceti? Anunt cu mare pompa (de bicicleta) :

Nu-mi face placere sa va zic dar azi e ziua mea si va convoc pe toti care mai traiti la o cafea/bere/cico/apa milenara/ceai/apa plata/nimic pe unde vreti voi. Cadoaiele e obligatorii si tot obligatorii e pe persoana fizica.
Daca vreti veniti daca nu...nu..cadoaiele le puteti pune si la posta
LuckyMan a scris:Anunt cu mare pompa (de bicicleta) :

Nu-mi face placere sa va zic dar azi e ziua mea si va convoc pe toti care mai traiti la o cafea/bere/cico/apa milenara/ceai/apa plata/nimic pe unde vreti voi. Cadoaiele e obligatorii si tot obligatorii e pe persoana fizica.
Daca vreti veniti daca nu...nu..cadoaiele le puteti pune si la posta

Buna activitate propui. Ora? Ora 18 si ceva..locul il alegeti voi Aloooo! Tovarasi!! ...Nu va nelinistiti!!!...Stati la locurili voastre!!..Mai traieste careva? Din pacate pentru matale, dar din fericire pentru mine , eu inca mai traiesc! Crezut-ai c-am murit, neica? Prezent, in viata! LA MULTI ANI, romanilor! Tuturor va doresc multa sanatate, multe bucurii si numai dorinte indeplinite pe deplin! Craciun cu lumina, sanatate si intelepciune !

Ma gandeam ca ar fi foarte dragut daca ati reusi sa va strangeti inainte de 31 si sa faceti o poza de grup.
Cred ca ar fi tare frumos sa facem un calendar cu anul 2008 cu cele ai bune fotografii din anul 2007, un calendar care sa poata fi printat pe carton de fiecare in parte dupa un sablon cu o editare buna si placuta.

Daca ati facut fotografia, va rog sa o puneti pe imageshack la dimensiunea ei mare, adica cea mai buna calitate.

Cu drag si cu multa stima ! Aho, aho.... copii si frati! Mai traiti?
Ca de cand nu v-am vazut, multa vreme a mai trecut!
Bre, voi v-ati pensionat in masa? Si-au schimbat smecherasii masinile sa-si piarda urma.
mariuss a scris:Si-au schimbat smecherasii masinile sa-si piarda urma.

Marius, trebuie sa facem o sedinta...poate hotaram ceva legat de nationala. Marius, vino sa iei socotitoarea. Roger,roger! Mai bine lasa...il vand ) Vinde careva un TRS pe aici? M-ar interesa unul.
mariuss a scris:Vinde careva un TRS pe aici? M-ar interesa unul.

Cat dai pe unul visiniu metalistic?

Na ca te prinsai. Pentru un amarat de break?
tody a scris:

Na ca te prinsai. Pentru un amarat de break?

Neee, breakul e de la serviciu, dar nu am timp sa termin tereseul. Mariusache ar putea sa il finalizeze repede, ca are nevoie de inca o masina.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Pagina 7 din 7
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum