Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Calarasi

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In cadrul acestui topic sunt rugati sa scrie doar cei din judetul Calarasi. ce sa scriu, ca vaz ca nu exista oltcitishti de prin calarashi!..de femei ce sa mai zic?!..tragi cu tunu' si nu dai de nici una p-aci Iubita tin sa te anunt ca in Calarasi sunt foarte multi oltcitari si unii chiar inraiti [color=darkred]Mi-am tras si io un club de vreo 3 luni si parca as cam dori sa existe si in Calarasi o intalnire de oltcit-ari . [/color] Si unde se afla acest club al tau ? Poate iti fac o vizita. Club adica OLTCIT CLUB 11RL nu club, bar, d-astea. Ca d-asta ziceam ca ar fi marfa dc s-ar intalni proprietari de oltcit-uri. Da problema e ca nush ca-ti s-ar baga la o intalnire. Ai zis bine la noi lumea e prea ocupata cu saracia si nu are timp de asa ceva. Noi suntem cativa oltcitari care ne mai intalnim pe la Pronto din cand in cand.
Numai bine. Dar as dori cel putin cu tine sa ma intalnesc sa-mi clatesc si eu un pic ochii cu masina ta, aia marfa stii Cand doresti...daca vrei maine sau poimaine dupa ora 16. In spate la Banca Agricola de la Orizont. Imi dai un beep si incalzim impreuna motorul. In weekend dc poti ar fi GREAT. Eu sunt in bucuresti si vin vineri in calarasi. Poate iesim la o bere.....sau suc Mai repede vineri seara. Sambata s-ar putea sa am treaba. tre sa ma duc si pe la mecanic sa mai bibileasca ceva pe la el. Eu ajung seara in calarasi. Cred ca pe la 7-8. Daca e ok pentru tine te sun io cand ajung sau ne intalnim duminica mai pa dimineata.
Auzi nu ai vreun id de messenger Al meu e painpantyr.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum