Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Bacau
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Bacaul , vine cineva la intalnire ? Vine Accelerator.Geanina din pacate ne onoreaza cu...........lipsa.Pleaca pe late meleaguri. geanina ne onoreaza cu lipsa cam de mult timp Din pacate nu prea are acces la internet.Din cauza asta. Da, sigur, au dispărut sălile de net din oraș. Nu mai e ca altă dată...

Nu vedeți că sunteți o adunătură de copchii enervanți ?

Cine are cap, să înțeleagă Unde gasesc si eu un centru de decodari radio-casuri in Bacau?Am maine treaba pe acolo , si ma gandeam ca poate ies mai ieftin ca-n Piatra Neamt. Salut!Pe Mihai Viteazu era un astfel de centru!Poti sa incerci!din cate stiu sunt vreo 3 magazine care se ocupa/ocupau de asa ceva pe Mihai Vitezu
tonim a scris:geanina ne onoreaza cu lipsa cam de mult timp

Îmi pare rău, dar mă deranjează unele persoane de pe forum, care nu au suficientă educație ca să știe când să se oprească.
Eu am, așa că m-am oprit.

DanH a scris:Din pacate nu prea are acces la internet.Din cauza asta.

Am acces, Dane, chiar și aici Ma bucur ca ai acces.Vad ca ai ajuns cu bine la destinatie.Felicitari si bafta in continuare. Needucaților! Inculților !!!

Eu dacă aș fi emis așa ceva, aș fi luat un CdP de tătă frumusețea ! Geani, pacat ca nu vii la nationala, dar sunt sigur ca o sa ne mai vedem la o cafea cand mai ajung pe la voi. Dreamere nu stiu cind vei ajunge pe.............acolo.Stiu ce spun. Aham ... dar tot vine ea undeva, candva Undeva.......cindva..............vreodata.................cine stie cind..................... A dez...emigrat? Curiosii mor tineri.Nu intreba ca e mai bine sa nu stii nimica.Asculta ce iti spun eu.Si stiu ce spun.
Zephirus a scris:Needucaților! Inculților !!!

Eu dacă aș fi emis așa ceva, aș fi luat un CdP de tătă frumusețea !

Mă refeream chiar la tine, dar se pare că într-adevăr nu ai bun simț și nu știi când să te oprești, cum nu știi nici ce să vorbești.
Asta e ultima oară când răspund la aberațiile tale.
Am ales să te ignor și așa voi face.
geani29 a scris:Îmi pare rău, dar mă deranjează unele persoane de pe forum, care nu au suficientă educație ca să știe când să se oprească.
Eu am, așa că m-am oprit.

sper ca nu ma numar si io printre pers alea..... Bey,vezi nu care cumva sa imi dai mie cu:flit,ignor,etc,etc.Ca stiii ce se intimpla?Nici nu iti poti inchipui. Am scris mai sus la cine m-am referit, nu vă mai alintați ooo mulțumesc sărumâna, să-ți trăiască...

culmea ironiei că împricinata nu dădea semne di viață cât era în țară; brusc, ca să se laude ...

dar ce știu eu, la obrazu meu cel gros... Foaie verde de bihor,
Zephirelli ia ignore.
bre zeph... chiar e necesar? mai da-o dracu' de treaba. Nu cred ca mai exista cineva pe forumu asta care sa nu-si fi dat seama ca ai ce ai cu cine ai. Las-o mai moale. Te crezi important daca cineva nu incape de tine pe forum? Frustrat mai esti taica... Fa si tu ceva constructiv daca tot te bagi in seama. nu trageti in pianist Într-adevăr, în țară am postat mai rar din mai multe motive, ce mă privesc doar pe mine.
Oricum, m-am oprit din postat deja.
Forumul îți aparține, umple-l cu aberații ca de obicei. Urraaaaa !!! hai ma zef....
nu fii asa rautacios... Zef ... te manca in partea dorsala??? Nu mai fii asa copil ... ce pana mea e cu atitudinea asta pe capul tau?
Daca tu si Geanina aveti ceva de impartit, cel mai bine sa nu o faceti public ... stricam atmosfera de aici. Va rog eu ... linistiti-va amandoi
cel mai bine sa o faceti public

Ai vrut să zici: "cel mai bine să NU o faceți public" asta ca să se observe odată pentru totdeauna că citesc cu maximă atenție ce scriu TOȚI.

Iar atitudinea mea nu este gratuită; până nu sunt călcat pe coadă, nu zgârâi. Ma refeream ... face -to - face Bun atunci poate va linistiti in cazul in care eu am sa va amenint.
Deci incepem:ori va linistiti ori;
-1.Va bat cu lantul pus in doua pina rugineste si aveti grja ca il ung bine inainte cu vaselina.
-2.Va bat cu biciul elecronic pina seaca lacul de acumulare de la Portile de Fier
-3.Va bat cu grebla astonomica pina se topesc calotele polare.
Eu pot să zic că încerc să fiu mai cuminte... da' ce facem cu acidu' ? Trebe să refuleze și ăsta pe undeva Ti-as zice eu ce sa faci ca sa scoti acidul Dar nu imi permit sa zic asa ceva pe forum

Dane ... mai usor cu amenintarile ... ca te inec in balta de la coltul blocului ... sau cel putin mor incercand Geani ce faci?
ai auzit vestile bune? Dreamer,tu nu intri in acea categorie.Oricum e buna si varianta ta. Contribui si eu cu ce pot
Cib a scris:Geani ce faci?
ai auzit vestile bune?

care vesti bune....???
Acc3l3ratoR a scris:
Cib a scris:Geani ce faci?
ai auzit vestile bune?

care vesti bune....???

Chiar așa, care vești bune?? Eu cam stiu despre ce e vorba.Ma abtin sa comentez.Nu vreau sa fiu numit gura-sparta. hmmmmmm..... oare ce sa fie?? Cine vrea sa stie.... sa spun...

Hai sa spun...
anul acesta va invit la nunta.
Inca nu stiu data... Dar o sa fie pana la sf anului Felicitari, casa de piatra si tot ce va doriti !
Cib a scris:anul acesta va invit la nunta.

nu te grabi nu te grabi.........
dog72cat a scris:
Cib a scris:anul acesta va invit la nunta.

nu te grabi nu te grabi.........

Lasa-l mai... ca stie el ce face ... doar este vaccinat
Cib a scris:Cine vrea sa stie.... sa spun...

Hai sa spun...
anul acesta va invit la nunta.
Inca nu stiu data... Dar o sa fie pana la sf anului

Da nu te mira.Chiar vrea sa faca pasul asta.Viitorea Doamna Cib e foarte draguta si delicata.Am cunoscut-o personal.Ea a ris de mine cind am spus: unul dintre "sanatosii" forumului. iulia zice ca a vazut azi in bacau un oltean jos palaria bc 10 vyp sau cam asa ceva . gri metalizat stoc dar superintertinut
e inscris pe acilea ? tipul e tanar...
dar nu vrea sa se inscrie aci...
i-am pus vreo 3 fluturase cu forumu la stergator...
pur si simplu nu vrea ... dea...se pare ca sunt singuru din bacau...
care mai actioneaza pe forum... si la mine la fel.
hai sa infiintam noi doi un alt club
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Următoare
Pagina 15 din 16
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum