Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Motor de dacia si cutie
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 95, 96, 97  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Imi beau cafeaua,dupa care trebuie sa ma doc la posta. mestec orbit de pepene Iar am facut 1 ora pana la munca Cred ca-mi dau demisia Dupa cum ziceam, cred ca azi ma apuc.
highvoltage a scris:Dupa cum ziceam, cred ca azi ma apuc.

sper ca ai dat PRINT Mai, ma urmaresti peste tot!
highvoltage a scris: Mai, ma urmaresti peste tot!

totul pentru SCOPUL si CAUZA propusa Dom-le chiar functioneaza.Nici nu ma gindeam. iar m-am sculat la 11 ...hm...s-ar putea sa ...nu se stie... hai ca mai e putin ... Totul e pregatit in cele mai mici amanunte. Pe care o iau eu de Pastele asta? Eu inca ma mai gindesc la asta.Mare dilema dom-le. Acum cobor. tocmai am sosit Eu am auzit ca o gaina a nascut pui vii.....O fi posibil? Ceva e putred in Danemarca,se simte din Romania.Asa de urit miroase. Am prima de Paste Ieri m-am apucat, azi continui. Lindab e unul singur nu am prima de Paste, inca...
da cica am a doua de Craciun, si nu mai e mult pana atunci cred ca da... Iar plouă și nu pot să fac plajă Vremea e variabila ...Lindab e unul singur Din 2 tot fac unul care sa mearga. S-a scumpit painea...Lindab ramane unul singur Ce peima?De unde atitea prime?Nu se mai poate asa ceva. e o lume nedreapta Mielu a fost mic anu asta nici macar de 2 caucioace noi si un satelit Azi dimineata mi s-a rupt patul si am omorat piticii care dormeau sub el. De acolo auzeam eu galagie... Patul se rupe..piticii se duc...Lindab ramane unul singur buei deci nu va luati de piticii de subt pat ca ne suparam Supararea trece...Lindab ramane unul singur C'est pas ma faute...
Total off topic si neinteresant: care e scopul topicului asta? (in afara de a face reclama la Lindab ) Cristi esti off topic Au loin la matiere va. Lindab restent seulement un Oh la la comme c'est beau le francais au debut du printemps.
En topique: Ma caisse a besoin urgent d'un lavage et d'une nouvelle carosserie (je perds des morceaux en tole sur la route ) Die Franzosen konnen ändern, aber Lindab bleiben nur eins
LuckyMan a scris:Le Français il fait tres beau. mais Lindab qu'il est toujours seulement un

Francezul face foarte frumos. Dar Lindab care este totdeauna singur unul. Mey, esti cumva ruda cu Vanghelie care este? Gluma mey, dar daca vrei sa accentuezi ca Lindab (bleah, deja m-am saturat de marca asta ), trebuia sa zici "mais C'EST Lindab qui reste toujours le seul" (daca te deranjeaza observatia, scuze ca m-am bagat in seama ) Da da .. prea multa reclama la Lindab astia ... fara sa platesti .. Uhh..nu..defapt am folosit un translator online..probabil el a tradus asa ..ruda cu el..doamne fereste!..doar lucrez pentru lindab..care ...ramane unul singur Mai comercializez si alte marci daca vreti
PS: tocmai s-au busit doi langa firma unde lucrez ..ies afara sa vad scandal Poze, poze! slabut...o portiera spate...o bara si-un far...nimic interesant...era o babuta de la tara ca s-a dat jos din spate si incepu' sa blesteme...mentionez ca erau 2 dracii cu tarani de olt in ele mei io am impresia ca tu faci contrareclama la cat insisti BA!!!!! Petrolul lampant e prea pretios ca sa aprind focul cu el.
Si inca ceva:gata cu off topic.Va rog. Servetele nazale cu buzunar Tocmai mi-a dat creierul un "ecran albastru"!
Pe ce apas pentru reset? Pe RESET
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 95, 96, 97  Următoare
Pagina 3 din 97
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum