Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Motor de dacia si cutie
Pagina 1, 2, 3 ... 95, 96, 97  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Eu am trs din '93 si cutia nu se aude la 100 km/ora, la dacie deja ai vibratii serioase, si cutia mea nu a vazut ulei di prin '96, nici nu stiu daca mai are, asa ca de ce as vrea cutie de dacia. Motorul are carburator de 1100 si oricum ma pun cu dacii oricand. asa... si??? mie unul imi place mai mult orezul cu lapte S-a constatat in urma unor studii stiintifice riguroase faptul ca paralelismul cailor ferate are o influenta nefasta asupra ovulatiei la gaini Dar despre impactul drosofilei melanogastra asupra ecositemului Delta Dunarii ce parere aveti? Aha... cu rotine. Ieri am vazut un cal. Asta e un subiect interesant , da omu probabil vroia sa raspunda la alt topic
GJ07WAG a scris: si oricum ma pun cu dacii oricand.

he, he, nu l-ai cunoscut pe Burebista

he, he, nu l-ai cunoscut pe Burebista
sau poate l-ai cunoscut

caesare, acilea erai?? mai intai sa t vad kum il chemi p Apolodor sa faca podu peste dunare.... vezi k e la dezintoxicare in Damasc Dar într-o zi Apolodor
A zis așa: mi-e dor, mi-e dooooor...
De frații mei din Labrador...
...
Și a plecat Apolodor... Morala:nu fluierati in tren.

P.S.Nu va barbieriti cu cremvusti fierti. De treci codrii cu shalupa
De departe vezi aproape

P.S. Deja cred ca topicu trebuie mutat la Chit-Chat Podu ala a lu apolodor era varza, lua turcii la apa la delcou... sareau fisele una cate una de pe bujii...
Ati auzit bre ca au spart astia de la opc 10.000 de bujii contrafacute ? MAi baieti, ati batut recordul cu topicul asta... si interesant e ca nu a modificat nimeni mesajele altora ... Doi vulturi pe aceeasi craca (dintr-un pod al prieteniei Giurgiu-Damasc)
Unu era plesuv si unu era sa cada! Bai... daca mai continuati sa injuratzi Loganul si pe topicul asta, il inchid ! Nu ca sarim iar cu Jos Cenzura Sus Loganu. aveti idee ce mai face fata din danemarca sau suedia ? ...si am incalecat pe-o roata... ..Michelin? asta ori ii ceva ori mere undeva! Nu prea sunteti pe treaba voastra observ. Am lipsit o perioada si ati luat-o razna? am niste bilete la sanatoriu la Balaceanca daca va tenteaza.. Iuuupiiiiii cazare si masa gratuitaaaa !!!! Vreau si eu doua bilete ! mie nu mi se pare un topic cu subiect si nu ii inteleg pe cei care scriu in acest topic. De ce nu scrieti in alta sectiune a forumului deorece unii care intra pe acest forum vor sa citeasca lucruri interesante!!!!!

Parerea mea.
Daca nu aveti aceeasi parere nu inteleg de ce!!!!!
Numa' bine cristianu... eu cred ca tu nu ai citit bine mesajul initial. acolo este un talmes-balmes total. nu inteleg ce inseamna toata povestea asta cu oltcit vs dacia? oare ajungem vreodata undeva??
domnul gj07wag face aceasta comparatie deja inutila in care spune ce motor si cutie are. deloc zgomotoase. problema e ca toate oltciturile ingrijite sunt silentioase, iar dl. wag nu ne spune absolut nimic nou.
si tot nu vad legatura intre titlul subiectului si afirmatia "si oricum ma pun cu dacii oricand".
hai sa nu mai comparam aiurea 2 masini care nu au absolut nici o legatura(bine, sunt facute in romania) si care nu sunt nici macar proiectate in aceeasi perioada.
si acum, te rog, explica-mi ce lucruri interesante citesti dintr-un topic cu numele "motor de dacie si cutie", care incepe cu o afirmatie "oltcit e mai bun ca dacia" respectiv "oltcit bate dacia"??? Cea mai buna solutie este ignorarea acestui topic, dar dupa cum ne tot agitam se vede ca el va avea cel mai mare numar de vizitatori si de mesaje. probabil ca asta ar fi cea mai buna solutie, ignorarea.
dar, deh, oameni suntem. trebuie sa mai radem si noi nitel.
kat_drive a scris: am niste bilete la sanatoriu la Balaceanca daca va tenteaza..

bre, dai si la kil ?? Am ras de am murit,nu am mai ras asa de la posturile lui Gabii
A era sa uit-acum a trecut un buldozer pe strada si a facut zgomot,ma gandeam ca va intereseaza.
BoogY a scris: Am ras de am murit,nu am mai ras asa de la posturile lui Gabii
A era sa uit-acum a trecut un buldozer pe strada si a facut zgomot,ma gandeam ca va intereseaza.
Va plac pestele?
Cea mai buna solutie este ignorarea acestui topic, dar dupa cum ne tot agitam se vede ca el va avea cel mai mare numar de vizitatori si de mesaje.

Corect!

Si am mai observat, ca de cate ori e un flame sau o gluma mai deocheata, imediat topicul intra in topul celor mai citite topicuri de pe acest forum

Ieri am tuns via lu socra-miu bai da' frig mai e...1 februarie nu aprilie...
I-a sarit lui vecinu' o gaina la mine in curte, azi mananc supa... dacia vs OLTCIT .....hai sa radem..... Hai bre ca asta e subiect de "Cafenea"!!! mi-am gasit adaptor de tubulara pentru bormasina (poate va intereseaza )
A rasarit soarele si e frumos, jugaru se tine de poante...
macarale... rad in soare... Ieri am vazut un avion! Azi am fost la WC. ........si marmota?.......... cine sapa groapa altuia e foarte harnic Cine se scoala de dimineata n-are decat!!! A inceput sa latre Dacia!!!! Renovam apartamente si vile- zugravi, faiantari, parchet, rigips Mi-am sters monitorul!!!!!!!! Firma serioasa, angajeaza fripteoze pt companie. Sunati cu simt de raspundere si extrem de multa seriozitate la 8989989XXX. am prins un tzantzar uite e badea la antena 3, zice de elena udrea
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2, 3 ... 95, 96, 97  Următoare
Pagina 1 din 97
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum