Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

user MARA ION

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Atasat va transmit un mesaj privat primit de la userul MARA ION:

Mesaje primite :: Mesaj
De la: Mara Ion
Către: IONUT_82
Trimis: 15 Mai 2007, 13:30
Subiect: sa te fut
Gaoaza te-ai trezit si tu ma O dadusi cu mucii in fasole.

Rog sa se ia masuri impotriva acestui user care de cand a intrat pe acest site a calomniat in permanenta si a transformat acest forum intr-un loc de scandal! Marta ion in actiuneeeee!!!!

Vad ca nu i-a ajuns Banu de o luna Vad ca nu i-a ajuns banu de o luna dar ce este mai grav este faptul ca nnimeni nu ia nici o masura impotriva lui ceea ce ma pune serios pe ganduri Si eu cer ban permanent si stergerea contului lui " mara ion "mai jos ve-tu avea mesajul privat pe care l-am primit azi de la inculpat!
De la: Mara Ion
Către: BANDITU
Trimis: 20 Mai 2007, 11:52
Subiect: BELITULE
Pune-ti dracului un plasture la botul ala infect,si nu mai debita tampenii taran gauzar ce esti.Vezi ca laba dauneaza grav sanatatii.

Contul lui Mara Ion a fost suspendat definitiv si orice clona va avea aceeasi soarta, fara nici o alta explicatie.

Multumim mult adminului ca ne scapa de clone Da ce ne facem că la unii originalul e mai rău decât clona Se pare ca mara a inviat!A reaparut pe messenger si ma injura! si cu mine a vb ieri
azi i-am dat ignore
vrea sa se razbune...a spus ca s-a aliat cu zolti...si ne bate pe toti
Grigoras Cristian a scris:Se pare ca mara a inviat!A reaparut pe messenger si ma injura!
Pai si daca i-a fost contul de pe forum sters credeti ca l-ati omorat pe om sau cum.
Ban on forum.oltcit.ro
LIFE OVER Mara Ion
Asta mi-a zis si mie ca s-a aliat si vrea razbunare! :shock:Pot sa pun si arhiva dar imi da adminul ban!! extraordinar!!!
mor de frica !!!! Pentru jigniri aduse pe messenger nu exista nici o solutie, nu au legatura cu forumul.
Parerea mea e ca cei ce se stiu mai "incisivi" pe forum sa fie mai discreti cu numarul de telefon si id-ul de yahoo, altfel ajung sa fie jigniti de tot felul de indivizi.
(...) sa fie mai discreti cu numarul de telefon (::

Telefon?
Aha, am solutia.. fax la 7 dimineata la fiecare 5 minute... Concret: va suna unu si va iinjura, dati PM la baiatu si ii dau fax ... sa se injure cu faxu pana raguseste

Gata, tac , nu zic mai mult ca nu vreau sa instig lumea la revolta... mara ion e mai mult ca sigur o gluma proasta a cuiva de pe forum, nu va mai agitati, lasati-l sa behaie Nu cred ca este o gluma a cuive, personajul este cat se poate de real, este bine ca nu mai este printre noi.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum