Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

clonele pe forum oltcit?

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Am o rugaminte catre cei avizati care pot lua decizii in legatura cu clonele pe forumul oltcit
Propun sa se inaspreasca modul in care iti poti face user pe forum

sa ne gandim cu totii
si sa venim cu solutii constructive
Rog sa-si dea aici cu parerea si userii .. nu se poate ceea ce vrei tu...traim intr-o tara libera si fiecare e liber sa isi dea cu parerea in felul in care crede el....doar de aia e democratie. editeaza mesajul si sterge numele alea de acolo!
nu am eu putere de decizie pe acest forum...si daca ar fi dupa mine tu erai banat "for life" de foarte mult timp! (te rog de asemenea sa nu aduci vorba ca si cum tu si cei mentionati mai sus (printre care si eu) am fi prieteni sau ne tragem de sireturi,inca nu ai inteles locul tau in grupu nostru!)
ti s-a pus tie pata pe clone...sun de acord sa dispara
si uite asa desi n-am vrut...m-am simtit nevoit sa-i indeplinesc dorinta celui mai corect om de pe forum da... bine zice iulica... nu stiu de valib, dar eu ti-am explicat clar ca noi nu avem nici o treaba! nu inteleg cum iti permiti sa imi ceri mie vreo parere.
asa ca, sterge nickul meu din postul tau. Bre, da si Zolti o dovada de iubire pentru 3 membrii ai forumului si voi asa ii raspundeti??? ma iubeste maica-mea destul asa ca nu sunt nevoit sa ma iubeasca varu a strigat cineva dupa clone?
am venit!
da io sunt clona. bwaHAHAAA!
io cred ca mai degraba ar trebui ca oamenii sa aiba mai mult bun simt...
daca acesta ar exista nici o alta lege nu ar fi necesara.

pan' la urmatorul apel va las in pace ... dar aveti grija ca sunt acilea
striga-ma si voi veni....sa te strang de gat
abdulah frate astia iar se iau de noi!
sminty a scris:a strigat cineva dupa clone?

Intotdeauna printre noi... [quote="iulicuta2000"]
iulicuta2000 a scris:iulicuta2000

uitati-va la semnatura varului iulicuta ) ) ) Știi...ne uităm..vedem...da râdem de alții [quote="Madalin Zolti"]
iulicuta2000 a scris:
iulicuta2000 a scris:iulicuta2000

uitati-va la semnatura varului iulicuta ) ) )

ce legatura are semnatura mea cu topicul tau?
propun sa se stearga acest topic...deoarece domnu zolti l-a deschis in speranta ca o fapta buna sterge toate relele facute de dansul pe acest forum...
SI NU TE MAI LEGA DE SEMNATURA MEA SAU SA MA INVITI LA DISCUTII PE ACEST FORUM SAU PE ORICARE ALTUL! ce zicea de mine? ca am pierdut faza...

Stimate Madalin Zolti, pe langa faptul ca ma deranjezi telefonic(cum ca iti trebuie modul pentru aprindere electronica...oricum nu pupi tu asa ceva de la MINE), iti propun sa lasi balta orice metoda de a ma face sa vorbesc cu tine pe mess(sa nu te puna cel de sus sa imi mai dai ADD la messenger), sau pe forum(lasa PM, sau orice alta forma). Nu am de dovenit NIMIC NIMANUI, cei care ma stiu ma cred(sau nu), si oricum NU IMI PASA ce crede si ce nu crede lumea.

Sa nu mai pomenesti NICAIERI de numele meu, sa nu te aud zicand 'valib o zis aia si aia ca aia' ca NE SUPARAM!

NU...NU am nimic cu tine, ci doar nu vreau sa am nici o TANGENTA cu TINE. Existi, scrii pe forum, te salut, ma saluti, si ATAT. Domnule Zolti, ai numarul meu la semnatura, poti sa ma suni cat doresti, am cartela Vodafone si la minute primite primesc credit. Nu ma supar atata timp cat nopate nu ma deranjezi eeee...ai spus cuvantu mafic "noapte" cum ar fi sa te sune duminica la 7 dimineata?
de fapt..de la 7 dimineata pana la 11 din sfert in sfert de ora?
iulicuta2000 a scris:... cum ar fi sa te sune duminica la 7 dimineata?
de fapt..de la 7 dimineata pana la 11 din sfert in sfert de ora?

Cred ca i-ar conveni de minune
AdyAero a scris:poti sa ma suni cat doresti, am cartela Vodafone si la minute primite primesc credit
si eu am cartela...nu asta e problema...faptul in sine e problema...
sincer nu doresc
iulicuta2000 a scris:faptul in sine e problema...
Iuli, ma dezamagesti. Nu mai stii de gluma ia ziceti baieti, ii dam fax? stiu de gluma...cand vine vorba de zolti nu mai este gluma Oare cine are legatura directa cu user ul dinca_1310?Sau poate nu e clona Zolti daca era dupa mine si sunt convins ca dupa multi multi altii tu aveai ban cum zice iulica, 4 life. Toti vrem sa dispara clonele dar ceea ce ma intriga e ca acest topic a fost deschis tocmai de unul ca tine. Chiar nu iti da nimic de gandit? Numai eu am avzut cateva anunturi la vanzari in care se specifica clar cum ca respectivii nu iti vand nimic tie. Ai dat o teapa, doua , trei, n. Daca tot nu esti in stare sa te abtii macar nu mai face pe lupul moralist. Prostia se accepta (sau nu), dar rautatea si ipocrizia peste limite (da, la tine ma refer si daca administratorul considera ca te-am jignit si ca am facut-o pe nedrept e liber sa imi dea ban) nu se iarta. In afara de bataie cred ca ai avut parte de toate. Nu e o amenintare pentru ca mie nu mi-ai facut nimic, doar ca daca vreodata se va intampla si asta, sa nu te mire. Oare cine e Andra/? pe linga clonele de pe forum au aparut alte clone moderator de atitudine,ma intreb de ce nu-si pun nick moderator at ca nu-i omoara nimeni Citeste aici Bogdane http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?p=126774#126774 ha ha ha,chiar nu era nevoie sa-mi faci cu ochiul bre pana si administratorul e clona la cum pui tu problema ca doar e un om care mai are si user pe forum.
pot sa fac si eu cu ochiul? danezule ..................stim f bine cine are voie sa aibe clone ,cine sa faca pe moderatorul.....
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum