Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Vaslui
Pagina 1, 2  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In cadrul acestui topic sunt rugati sa scrie doar cei din judetul Vaslui. Hehe...

A explodat m Ultimile 5 cuvinte, "de pasionatii de acesta masina", nu se leaga.
Ar fi mers ceva de genul: "de pasionatii acestei marci de masina". unde faceti intilnirea? veniti mai la centru?oops! nu citisem atent anuntul. pai, in parcarea hotelului de obicei isi parcau unii bmw/urile si alte cele
in octombrie am vazut vreo 2 oltcituri (cu motoarele in portbagaj) la blocurile de pe carpati/calea basarabiei Pe 29 iunie facem gratar oltcit-fest Hu hmmm.... poate de o 's A! Ia Marf poate te calcam.
pentru mine cauta un vitel mai mare Ha S-a rezolvat cu loca Eu a si noi te anuntam , tot din cauza de bani Ia Bun S se anunta vreme ploioasa PAAAAAAAAAAAM PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM PAAAAAAAAAAM

Paulic doar am zis ca ploua.
bine ca n-a plouat decat la spartul targului.
vrancea si galatiulul fura prezenti.
la multi ani zeph
sa termin de urcat pozele pe site si le si pun
tonim a scris:la multi ani zeph
La multi ani, Paul si din partea iesenilor. Salutare Zeph...la multi ani..a fost si ziua ta?
Sorry, abia acum am vazut intalnirea zonala...fuck...de ce nu postati si voi pe un topic mai central faze de-astea?
Ce, Suceava nu era aproape...?
No, asta e acuma, chiar veneam, sa stii...poate luam si specialul ala..
Sapt viitoare cand te trezesti spune-mi daca ai ceva noutati ca termina fata bacu si poate ne vedem, ca o luat numa de zece pana acu...
Bafta.
Zephirus a scris:Pe 29 iunie facem gratar oltcit-fest Hu Am ajuns la 6 acas Wow. supertare omule Pacat ca nu am putut sa vin si eu : no money plus o "zi" de tinut .

La Multi Ani Zeph si din partea lui Andrei TZ !! Sa ne vedem cu bine la Nationala Sanatate !! si tu , normal
Neah, asta e tare

Un singur regret,
andr3it a scris:Wow. supertare omule Pacat ca nu am putut sa vin si eu : no money plus o "zi" de tinut .

puteai sa vii cu julius
Iulius_je a scris:Un singur regret,
Laurentiu a scris:
Iulius_je a scris:Un singur regret, la strand la husi
daca zicea din timp i-mi luam si eu echipament.
cred ca i-a fost frica sa nu se goleasca strandul daca intram eu la apa Pam pam pa-paaaam!
Nu zic: a fost, c mutumim de invitatie.
pacat ca am fost putini. stii tu , cu cat mai multi cu atat mai vesel.
da nici in formatia in care am fost nu pot sa zic ca nu ne-am distrat A fost frumos tare bre Paulic La multi ani ... Paule!!!
Iulius_je a scris: nu-i secret
n-am motive sa ma ascund
tonim a scris:nu-i secret
Baga MARE atunci si nu ne mai tine in suspence(oare) . n-am carnet
tonim a scris:n-am carnet

De aia conducea doamna .. da.
si din cauza de masina de serviciu
dreamer cand mai ai drum spre noi?
vreau si eu ceva de la brasov, ca la noi nu se gaseste La nationala iti pot aduce, ca tot ne vedem ... vii nu-i asa? Cum s
Iulius_je a scris:Cum s daca-ti zic ce vreau te strici de ras
mustar de sfantu gheorghe "crenvustila"
era o vreme cand se gasea si prin partile noastre . da acum s-a cam sistat importul peste munte Sa imi aduci aminte cu cateva zile inainte de nationala ... si iti aduc
Fiecare cu ... mustarul lui merci
ce,tu nu-l stii?
mie unu chiar mi-a placut cel mai mult dintre toate sortimentele care le-am incercat Zephire, asta/i strandul de la Recea? BAlta cu barci se mai ezixta?
tonim a scris:merci
ce,tu nu-l stii?
mie unu chiar mi-a placut cel mai mult dintre toate sortimentele care le-am incercat

Nu ma omor

L.E. ... sau pot sa iti fac pachet si sa ti-l trimit prin FanCurier
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum