Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Vaslui
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
lasa ca ajung eu Da, e ștrandul de la Recea.
Balta cu bărci, nu se mai egzistă ... din păcate
Avea Lorenț în proiect ceva, da' mai întâi a început cu fermă piscicolă la Drăslăvăț.

Phoai ce vremuri... ce restaurant era la Recea... ce baltă...

Acuma e o dărmâtură spartă sub ploaie și o mlaștină plină cu stuf și papură.
Iar ca să te apuci să investești ceva acolo... păi se ține cu mâna de oo și a treia generație de nepoți...

(pe terenul de la fostul restaurant Carpați vor 385 000 euro !!! )
Zephirus a scris:(pe terenul de la fostul restaurant Carpați vor 385 000 euro !!! )

da parca era aproape darimat (sau numai in ruina?). Am vazt ca autobaza au ras/o, sa va faca 'mol' daca am inteles eu bine (billa sau cine?) Nu se știe exact (sau nu știu eu)

Cică fac 2 blocuri și parcare, spații etc., "mol" într-adevăr, cică Billa, da...

Să vedem ce o ieși până la urmă... cineva de prin vaslui pe aici ???? sa inteleg cain afara de zeph nu e nimeni din vaslui ?
si doar am vazut oltence frumoase pe aici ... 'este oltence' frumoase, dar poate nu activeaza prea multi pe forum
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum