Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

"nu stiu cum" black list

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Asta imi zice uneori cand vreau sa scriu un mesj!!! Zice ca e ceva cu IP-ul meu!!! Va rog sa-mi ziceti si mie ce as putea sa fac sa nu-mi mai apara aia!!!! cred ca trebuie sa iei legatura cu admin. Daca sa facut spam, flood, sau alte chestii ilegale dupa acel IP. atnci el ajunge in Black list..... problema frecventa pentru multe retele de bloc, sau cartier. Trebuie sa vorbesti cu adminul, sau daca esti abonat la o firma gen UPC, RDS , reseteaza modemul..... si asa intri pe un nou IP, cu putin noroc gasesti unul bun.... Sunt pe RDS da' nu am modem! Am un cablu utp si atat!
Si pe ADMIN de unde il iau????
suirammarius a scris:
Si pe ADMIN de unde il iau????

Dai mesaj privat la Administrator. Vezi sa nu dai la Aministrator. Pai ori dau mp la Admin ori nu!!! Nu ionteleg ce vrei sa zici. Surian, pana te dezmeticesti tu cum e cu forumul..., ti-am rezolvat problema ta.
Mesageria privata e la adresa: http://forum.oltcit.ro/privmsg.php?folder=inbox
cristi_s a scris: Dai mesaj privat la Administrator. Vezi sa nu dai la Aministrator.

Exista si un cont Aministrator (fara "d"). Sa nu le incurci, la aia ma refeream. Dar adminul, prompt ca intotdeauna, intre timp a rezolvat.
Nici nu observasem diferenta dintre cei doi "Administratori (+-d)"
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum