Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

o intrebare despre BAN

Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
am si eu o intrebare care ma nedumereste...am vazut ca bogdan lascu a primit ban 3 zile...as vrea sa stiu si eu de ce? un asa pasionat cu un asa oltcit sa primeasca ban...nu stiu ce sa zic as vrea si eu un rasp si il rog pe administrator sa nu se supere pe mine dar...e cam nedrept pasionat sau nu,regulamentul e regulament...vezi mai multe in ''Administrative'' ....topicul Contestatie ban... probabil a facut ceva..ca altfel nu avea ban;)
ce, daca esti pasionat nu mai exista reguli ?
Danutz Bratosin a scris:am si eu o intrebare care ma nedumereste...am vazut ca bogdan lascu a primit ban 3 zile...as vrea sa stiu si eu de ce? un asa pasionat cu un asa oltcit sa primeasca ban...nu stiu ce sa zic as vrea si eu un rasp si il rog pe administrator sa nu se supere pe mine dar...e cam nedrept

Citește ultimul post de la Administrative, numit Libertatea de exprimare.... Mai, eu cred ca va maninca in c**r ca pe Zambilica.
geani29 a scris:
Danutz Bratosin a scris:am si eu o intrebare care ma nedumereste...am vazut ca bogdan lascu a primit ban 3 zile...as vrea sa stiu si eu de ce? un asa pasionat cu un asa oltcit sa primeasca ban...nu stiu ce sa zic as vrea si eu un rasp si il rog pe administrator sa nu se supere pe mine dar...e cam nedrept

Citește ultimul post de la Administrative, numit Libertatea de exprimare....

care tocmai sa inchis.... Da, asa e!Dar de ce....? cred ca din cauza ca discutia luase o alta directie.... eu cred ca mai degraba din cauza motivului....
batranul a scris:eu cred ca mai degraba din cauza motivului....

care motiv??? Citește topicul ăla și lasă întrebările, că nu-s sănătoase ce inseamna ban?acum sa nu faceti caterinca de mine stiu ce sint aia bani Ban - interdictie de a posta mesaje pe forum timp de.... Înseamnă că nu poți intra pe forum o anume perioadă
geani29 a scris: Înseamnă că nu poți intra ...
Poti intra si citi dar nu poti lasa mesaje. Eh, exprimare greșită, dar intenție bună sper ca l-am lamurit pe om cei cu ban-urile astea. pai treaba e la fel ca si Bin Laden si world trade center
tipu o fo tare pasionat de turnurile world trade center numai ca are putina interdictie de a intra prin state - sta pe-afara...si unii preteni de-ai lui merg prin state, mai fac o poza doua la alt obiectiv..asta iar prinde cate o pasiune....da nu are voie sa intre in SUA ...ala e un ban de tara
pe forum e la fel am inteles ,dfeci sa inteleg ca bogdanlascu este periculos? pai cineva ma trimite la el cu semeringul si acu ziceti ca e binlanden io cred ca e prea dura comparatia! Cea mai buna comparatie e cea cu politistii. periculos e sa nu iti dai seama de o metafora...hiperbolica Cineva sa stearga topicul asta fara sens! Moderatori AT luati ATitudine

a scris pe topicu inchis de la administrative si s-a spus clar cine scrie o ia pe coaja...s-a nimerit sa-l manance sub limba...3 zile se scarpina
sper sa citeasca danutz inainte sa fie sters topicul...
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum