Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Moderatori
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Recall a scris:) sa se voteze administratorii...no offence fata de nimeni sau ma rog...daca se ofenseaza cineva...nu am ce face...dar mi se pare dovada de lasitate sa te ascunzi in anonimat...

moderatorii at-ei(asa am stabilit aseara la intilnirea de noapte sa mai punem un ei in coada ) nu administratorii ,tov recal fi atent la ce scrii

danf a scris:
Recall a scris:) ...dar te-ai gandit la politistii aia care te opresc in interes personal? ...

Cu asta chiar ai fost tare
:

si vrei sa spui ca nu are dreptate cu politisti? Hai băi nene, voi sunteți bolnavi?
Ce faceți atâta tam-tam pe subiectul ăsta?
Uite, eu de când sunt pe forum, n-am nici un mesaj cenzurat, sters sau modificat... și am scris și eu o grămadă de tâmpenii până acum.
Când se va întampla ca un Moderator AT să "tragă pe cineva pe dreapta, că vrea o bere" veniți cu dovezi că n-are dreptate și gata problema!
Ce naiba, e așa greu?
După ce că sunt unele zile în care forumul se mișcă greu, îl mai încărcați și voi cu tâmpenii... corbule este vreo problema ca pe mine ma deranjeaza acesti moderatori at? Poate Varu' este moderator.
Recall a scris:...nu mi se pare corect ca un gabor cu cagula sa te traga pe dreapta sa iti tranteasca o amenda... mi se pare dovada de lasitate sa te ascunzi in anonimat...
Asa cum tu te ascunzi in spatele unui nick si nu ai avut curajul sa te inregistrezi pe forum cu numele real, cu ce te ajuta sa stii cine sint "gaborii cu cagule" (moderatorii at) Fii corect, pastreaza-ti demnitatea si nu vei fi atentionat.
Recall a scris:...stiam ca perioada comunista s-a terminat...perioada in care te intrebai care dintre vecinii tai sunt informatori...
Sa nu impingem lucrurile prea departe.

P.S. In afara de BAN, si eu am avut mesaje cenzurate si sterse. Daca nu am inteles motivele, am intrebat direct pe Admin si mi s-au explicat. pe mine chiar ma cheama bogdan lascu deci.....................
bogdanlascu a scris:... ma cheama bogdan lascu deci.....................
Nu e vorba de tine Bogdane. Pe Recall vreau sa-l fac sa inteleaga anumite lucruri . A devenit subsolul forumului (in sensul de amplasare al topicurilor) mai interesant decat parterul si etajele, nemaivorbind de mansarda.
Oameni buni, nu inteleg ce atata agitatie pentru un pic de supraveghere a forumului. Este un soi de pit penalty care se aplica si pentru F1 si pentru noi. Nu strica ... Cu alte cuvinte , cum se spunea pe timpuri, organul vegheaza..........
Laurentiu a scris:
bogdanlascu a scris:... ma cheama bogdan lascu deci.....................
Nu e vorba de tine Bogdane. Pe Recall vreau sa-l fac sa inteleaga anumite lucruri .

faceam o trimitere spre colegii cu cagula(moderatorii at-ei)daca d-lor vb cu mine si nu au bunul simt sa se prezinte atunci cind spun bogdanlascu vezi ca ........eu ce sa fac? am vrut sa le spun gogule dar cica e lipsa de respect, oricum eu sunt bogdan si lascu ,d-lor cine sunt? cred ca nimeni, o seara buna Bogdan, ani de zile au fost administratori, de care habar nu ai avut si nu a fost nici o problema. Si au folosit un singur cont.
Moderatorii ar fi putut avea conturile Moderator1, Moderator2, ... dar a fost mai simplu de implementat ca un singur cont, si imi convine mie in acest mod, din mai multe puncte de vedere.

Asa, si cu asta gata. Nu stiu ce razboi vrei sa porti tu impotriva lor, am auzit argumentele contra, repetate si iar repetate, si se pare ca in afara de obiectiunea identitatii alta nu mai e.

Iti cer sa vorbesti politicos, si sa nu-i mai faci nici atei. Exact cum te adresezi unui membru pe nume Remus, pe care nu l-ai vazut in viata ta si nici nu il cunosti personal, tot asa discuti si cu acest Moderator.

Cine vorbeste necivilizat la adresa Moderatorilor, si/sau ii face "atei", "cu cagula", etc... primeste BAN!
ok,ok nu-i mai fac at-ei dar pot sa le spun gogule? Nu! deci ModeratorAT...sunt eu, sau ei? (adica 1 sau 2-3?) Nu inteleg de ce se face atat scandal pentru un lucru atat de mic ... acesti moderatori nu fac altceva decat sa "tina caruta pe strada", sunt atatea topicuri unde efectiv s-a ajuns in balarii incat, cautand la unul denumit sa spunem "cum se regleaza avansul" ajungi sa citesti despre tipuri de ulei, despre presiunea in pneuri sau mai stiu eu ce....

Orice novice care cauta in disperare o posibila solutie la problema sa, dupa 20 de minute da cautari se satura si-si baga picioarele.

Daca voi aveti o problema cu acesti moderatori, inseamna ca v-ati propus sa fiti tot timpul pe langa subiect, sa faceti mistouri, si sa incalcati un regulament.

Domnilor, cand v-ati inscris pe acest forum ati bifat la inceput ca ati citit regulamentul si v-ati asumat raspunderea sa-l respectati. Nerespectandu-l , nu faceti altceva decat sa va incalcati promisiunile iar persoanele care nu sunt in stare sa-si respecte cuvantul dat, nu prea au ce cauta intr-un cerc de prieteni pana la urma. daniel.opr pot sa-ti fac cu ochiu? Cu atitudinea pe care o ai..as prefera sa-mi faci cu mana cu care din ele? Aia din margine! Declar Tema moderatorilor inchisa, in plus nu are nici o legatura cu libertatea de exprimare.

Am si io nedumerire...
...cam nesemnificativa, e drept...
Daca de ex apare o discutie la care userul Moderator AT doreste sa intervina.. si in ACELASI TIMP sunt sa zicem trei persoane care au drept de moderare care vor sa intervina in discutie sa tempereze vorbele... POT FI LOGATI TOTI TREI IN ACELASI TIMP cu userul "Moderator AT" ????

Simpla curiozitate....

P.S - pe alt forum am avut si eu "onoarea" de a fi moderator pentru vre-o 2 ani... dupa care am cerut sa nu mai fiu moderator desi in aia 2 ani nu mi s-a reprosat niciodata ca am abuzat de chestia asta. Pur si simplu n-am mai avut timp si nervi.. Nu e chiar asa de usor sa fii moderator. Sunt 2 moderatori, dintre care unul este activ, iar altul plaseaza pt. admin linkuri cu potentiale probleme.
Deci nu o sa apara astfel de situatii.

Acum cred ca puteti intelege mai limpede despre ce vorba.

Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum