Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Butoane noi pe forum

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
dupa cum ati observat a aparut butonul "Sus" in stanga sub locatia fiecarui user...functie utila de altfel...
rog pe aceasta cale sa ne anunte domnul administrator ori de cate ori implementeaza o functie noua eventual si ce face Si textele au alt indent... si simbolul de topic cu mai multe pagini are aliniere stanga-centru si intr-adevar simbolul de sageata, textul cred ca exista si inainte dar era mai mic. butonul sus era demult ! da nu ati fost voi atenti. intradevar scrisu s-a schimbat.cred ca de-aia nu ai obs butonul! Butonul nu exista.
Exista doar linkul text ce era insa prea putin vizibil si din aceasta cauza era ignorat de majoritatea utilizatorilor. Acum, cu imaginea asociata, e mai vizibil si mai dragut linkul.

AdyAero a observat rapid cele cateva modificari de la acea data, printre care si cea ceruta mai demult de bastos, referitor la accesarea facila a ultimelor mesaje scrise.

Mai sunt cateva pe care va las sa le descoperiti singuri, nu de alta dar sunt chiar vizibile.
Administrator a scris:...Mai sunt cateva pe care va las sa le descoperiti singuri, nu de alta dar sunt chiar vizibile.

Hm... oare despre ce vorbește adminu? Să fie citat? Să nu fie citat?
Cu stimă,
P.S. E elegant așa. Place. Interesantă și introducerea secțiunii Mașina Mea, pe prima pagină Mult mai ușor de găsit anumite topice

Diverse
Diverse alte subiecte cu specific auto

Masina Mea
Aici va puteti prezenta masina. Sunt binevenite informatiile tehnice despre modificari si imbunatatiri, precum si cat mai multe poze

Cafenea
Orice alte discutii, dar nu despre masini
felicitari ptr aceasta noua rubrica! omul cit traieste invata! Astept cu nerabdare si o rubrica despre cealanta masina a userului.

imi place!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum