Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Raduku
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
E in firea lucrurilor. Nu ai ce sa faci. mda...ce sa zic....de ce nu ati cumparat-o voi ca a fost la vanzare pe mai nimic .... nu asta a fost intentia mea initiala dar m-am saturat sa bag o gramada de bani si timp in masini care mai mult stau decat sa mearga .... asa ca va rog sa va tineti parerile pentru voi sau sa faceti un topic separat unde sa va exprimati parerile despre "oamenii ca mine". De aceea rog sa fie sterse toate comentariile de genu de pe topicurile de la masinile mele. Va multumesc.
deceneu32 a scris:Pacat,mare pacat.
Ce oameni!Duc bijuterie de masina la REMAT pentru 15 milioane.

Asa-i! Mare dreptate ai!
Cum spuneam si in alta parte: Inca un vis frumos a luat sfarsit!
Am doua Oltcit-uri, dintre care unul e copt de rugina dar tot il mai tin, in ciuda ofertelor tentante ale tiganilor care vor sa-l ia ca fier vechi.

de ce nu ati cumparat-o voi ca a fost la vanzare pe mai nimic ....

Nu mai are lumea bani... http://www.youtube.com/watch?v=cRaqS0ZhFwc&feature=related
Pacat, pacat, pacat ca tot mai multe Oltcit-uri ajung la cimitir cu streangul legat de gat.

P.S.: Imi cer scuze pentru faptul ca refulez pe topicul tau, dar nu mai pot tine in suflet atata venin. Trebuie o data si o data sa rasufle, sa iasa la suprafata.
Ma afecteaza faptul ca fenomenul acesta a luat o asa amploare astfel incat adevarate bijuterii, adevarate comori ajung unde ajung. eu am achizitionat o alta masina, nu o am inca pentru ca i-am lasat-o persoanei respective sa se foloseasca de ea, pana ia alta noua, cineva din familie. cu oltcit-ul ce sa fac? stau la bloc si nu am garaj aici. la ai mei la garaj nu are rost sa o duc, pentru ca nu merg decat o data pe an sau o data la 2 ani pe acolo. deci ce sa fac cu ea? ori o vand la cineva, si stiu ca inca mai functioneaza, ori o dau la remat. daca e sa despicam firul in partu cine are 2 masini pe acelasi nume, deja de la a doua plateste mai multi bani, deci o cheltuiala, cu masina asta daca deja mai am una, nu mai merg, pentru ca nu mai am de ce. deci? nu e vorba de bani, e de faptul ca nu are rost sa ti lucruri inutile, chiar daca iti sunt dragi, daca nu ai unde sa le ti, nu are rost sa le ti degeaba, pentru ca o masina nefolosita se strica mult mai mult decat una folosita, ma refer ca nu se mai poate remedia patina timpului cu una cu doua
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum