Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Dublare posturi / topicuri

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Am observat ieri că unele posturi sau chiar topicuri apar dublate. Inclusiv eu am pățit asta ieri, dar am șters dublura imediat. Acum vad că același lucru l-a pățit și BC10GBC, la Vânzări. De ce oare? Nebanuite este caile la Universu' asta vast al cunoasterii, asa cum copacul face frunze verzi care cad iarna, asa cum vaporul scoate fum care se lipeste de suprafata marelui ocean planetar, asa cum mica musculita din filtrul de aer se duce direct pe jiclorul principal benzina treapta intai, tot asa si forumul, pentru a sublinia importanta unor mesaje, le dubleaza . Am observat si eu unele probleme si mesaje de 'oroare', se lucreaza la forum probabil Acum 2 zile am incercat sa postez la un topic de vanzari si imi spunea ca nu pot sa imi raspund propriului mesaj atat de repede
Astazi am observat ca sunt neconcordante intre autorului ultimului reply, una apare in Pagina de start a forumului si alta in interiorul topicului respectiv Într-adevăr, așa e. Mai mult, deși eram logată, când am vrut să postez acum 1 minut, a trebuit să mă loghez iar Subscriu ca patit la toate aceste mici placeri.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum