Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Reborn of YNA
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Aia din IRA erau odata in nordul Irlandei, eu sunt in sud
Si da, inca sunt alive Sigur in Nord?Nu cumva erau li pe la.........Londra?
Asta e alta poveste.
Deci totusi YNA circula.E bine.Bun. Irlandezii se înțeleg cu britanicii cam cum se înțeleg românii cu ungurii.
Mă rog, unii..

Tocmai zilele astea a plecat înapoi un amic înapoi acolo. Soția lui ne-a arătat cum se cântă și dansează "riverdance" printre viile de la Huși. Sper să vă pot arăta filmarea într-o zi

IRA s-a cumințit, în condițiile în care patrulează armata pe străzi. Cu cartuș pe țeavă. DAR... dacă te duci și ceri "bread", ți se întoarce spatele. În cel mai fericit caz. În cel mai rău, îți culege Armata cadavrul, cu un glonț în capăt.

Depinde de norocul fiecăruia cum prinde. still alive? Traieste,traieste,intra rar si doar citeste si cam atit. se intelege...are tastatura in limba engleza... Serios? care-i legatura?
V-am pupat s-am plecat Chiar nu iti esta dor de noi,deloc? cel mai probabil ca da,dar fiind tastatura in engleza ei si?
ii trimitem noi una mixta in romgleza Aha,am intele,tastatura fiind in engleza nu se poate exprima in romaneste.
DanH a scris:Aha,am intele,tastatura fiind in engleza nu se poate exprima in romaneste.

bingo!

..dar poate spune si pe inglezeste..ca pricepem noi..ce vrem.. Păi dor îmi e, numai că n-am avut net unde stau până azi și nici prea mult timp..
Cât despre tastatură, e exact așa cum vreau eu Cu diacritice, adică
I pup you all Pupacioas-o.
geani29 a scris:I pup you all
Asa, mai da si tu cite un semn sa stim ca n-ai fost rapita de IRA .
Nu va face-ti probleme.In cazul in care aia de la IRA incearca asa ceva e de ajuns sa le spuna ca ma cunoste pe mine.Si aia stiu cine sunt eu.M a duc urgent acolo si................ai las flaminzi. Stai calm, că IRA nu mai e ce-a fost odată Știu ei britanicii cum să-și apese cizma bine pe gâtul lor..
geani29 a scris:Stai calm, că IRA nu mai e ce-a fost odată Știu ei britanicii cum să-și apese cizma bine pe gâtul lor..

Te inseli,ei singuri au spus ca nu are rost sa rezolve cu violenta si victime si s-au asezat la masa tratativelor si au avut mai mult de chistigat.Nu sunt acolo dar stiu suficienta,ce naiba doar am liceu si stiu sa scriu frumos,cum spune colegul meu. La mulți ani tuturor La Multi Ani Geani! La Multi Ani Geani
ce-ti mai face yna ? LA MULTI ANI! Yna sta la caldurica in Garaj chiar asa sa fie?n-ar fi anuntat la meteo ca in bacau se poate face plaja?
la multi ani geani La multi ani! Ce face AlfYna? Daca se plictiseste, duc Cazanu meu sa-i tina de urat, Doar sa nu le incurcam, ca tot albastru egee si el Nu se plictisește, că-i ține de urât sor-mea:))
Oricum nu mai încape încă un oltean în garaj, da mulțumesc de ofertă Marim garajul Sâmbăta viitoare, cu ajutorul lui Acc3lerator și a mecanicului Gică, Yna va primi un kit de ambreiaj și un motor de 1.3
Detalii după 11 august, când voi testa noul motor în trafic
Până atunci, chinui un citroen saxo din 98, cu motor de 1.1

PS. Miss me ?
geani29 a scris:
PS. Miss me ?

Bineinteles - ce intrebare e asta ? W B Geanina Cum sa nu ... am venit prin moldova si erai plecata telelica ... las` ca mai ajung eu pe la voi si ne mai vedem la o cafea. Te aștept http://forum.4tuning.ro/28-femei/129577-pasiune-versus-fite/page-6.html#post2575143 aici cred ca sunt mai multe fite părerea ta, care oricum nu mă interesează Craciun fericit! Sorry pentru delay

Mulțumesc la fel Deci,după ce a circulat bine merci în noiembrie-ianuarie, Yna s-a odihnit alte 5 luni în garaj,iar de pe 14 iunie circulă zilnic
Pentru cumințenie, a primit o cutie în V de Axel, discuri de frână pe față noi, o stație JBL, o baterie de 70 amperi nouă și în curând va mai primi un spoiler modificat și poate geamuri electrice

Apoi, va mai sta iarăși cuminte în garaj pentru cel puțin jumătate de an

Pun poze cu spoilerul după ce va fi montat .. si de roata de rezerva nu aduci vorba ? Baterie de 70 A...!? De ce? pt muzica?! Valib, am luat in calcul si posibilitatea asta, dar atunci nu ar fi fost mai recomandat un alternator mai mare (45-50 A)...? Da, am uitat de janta de axel pe 13, de rezervă, cumpărată și trimisă de tonim la Bacău
Scuze..
Am vrut să iau baterie de 65,da n-am găsit,așa că am luatde 70.
Alternatorul meu e bine merci, dacă va crăpa,îl schimb asa geani
dupa ce ca , in marinimia mea am renuntat la o janta pentru yna, tu uiti sa mentionezi asta
geani29 a scris:Am vrut să iau baterie de 65,da n-am găsit,așa că am luatde 70.
Alternatorul meu e bine merci, dacă va crăpa,îl schimb

Bine, totusi ai grija cu bacteria aia (mie mi se pare mult prea puternica, dar in fine)! felicitari pentru masina! dar, nu aruncati cu pietre in mine, nu era corect "Rebirth of YNA" ?
gyorgyoda a scris: ai grija cu bacteria aia (mie mi se pare mult prea puternica, dar in fine)!

poate sa fie si de 200 de amperi , ce treaba are ca e mai puternica A mea merge de 4 ani cu baterie de 75 amperi (parca).
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Următoare
Pagina 10 din 12
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum