Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Reborn of YNA
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
arde beceleeeeeeeeeeeee n-are nimica iulicuta , consumatorii isi iau cat au nevoie , poti sa dai si 1.000.000 de amperi la un led , ca n-are nimic Tonime, esti blond azi.
Du-te si trage un pui de somn ce aveti ma azi cu totii
ati uitat fizica elementara ?
din ce spui tu in bec de pozitie ar trebui sa se arda , ca e supraalimetat
nu amperajul arde becele , voltajul nu bre,mesajul meu era o gluma!!!!!!!
nu se arde nimic,poate sa fie bateria de 1000amperi... si corbul ce tot sustine acolo ca esti blond fiindca nu te-ai prins de gluma mea si ai luat-o in serios dand explicatii Yeah babyyyy!
7thRaven a scris:Tonime, esti blond azi.
Du-te si trage un pui de somn

Si nu numa de asta, da si la faza cu mini camera la fel ai procedat
iulicuta2000 a scris:ca esti blond fiindca nu te-ai prins de gluma mea si ai luat-o in serios dand explicatii

asta da
aia cu camera , nu e nevoie, se descurca fiecare cu ce poate , cu toate ca ma intreb ce iesea daca aveau o camera de-asta sunte
geani29 a scris:sunte Bine,merci de
geani29 a scris:Bine,merci de mai este de lucrat la spoiler,n-a ie In dreptul farurilor , mai bine zis sub ele , este deformat spoilerul ? N-a incercat sa-l indrepte sau asa este lasat intentionat ? La mine as dori sa-l fac drept ca tot asa a ramas deformat dar nu la ambele faruri . Cu cald de la flacara am incercat si a revenit inapoi dupa ce s-a racit . Cristi, eu, mai degraba as crede ca asa e design-ul spoiler-ului, asa e modelul.
Geani, sper ca nu te vei supara, dar ar merge de minune niste proiectoare de ceata in spoiler, chiar sub faruri.

In orice caz, arata suberb masinuta cu noul spoiler si cu capota ,,bad boy". Apropo de asta, foarte fain culoarea capotei, si ce bine e vopsita.... .
Felicitari!!!
gyorgyoda a scris:Cristi, eu, mai degraba as crede ca asa e design-ul spoiler-ului, asa e modelul.

gresit, este deformat... Hm... Capota badboy ar da bine c-o masca din fibra.
Geani, ai cumva armatura de Club, d-aia pt flapsuri, sau armatura pt spoiler? Daca ai armatura de Club, aia trebuie bricolata putin sa vina spoileru' bine. de ce-i zice badboy? E incruntata si d'aia. de ce nu i-au zis si badgirl ? Tot incruntata era Pentru ca gagicile fac riduri pe frunte daca se incrunta prea des.
E off topic.
De acord mai ales ca fetile stiu ca au de munca pt a elimina ridurile . Tot asa off si eu .
b28kft a scris:Hm... Capota badboy ar da bine c-o masca din fibra.
Geani, ai cumva armatura de Club, d-aia pt flapsuri, sau armatura pt spoiler? Daca ai armatura de Club, aia trebuie bricolata putin sa vina spoileru' bine.

ce vrei sa spui prin bricolata??? Adica iei ciocanul si-i dai pana o indrepti, ori o strici mai tare si o schimbi Dup
Acc3l3ratoR a scris:
b28kft a scris:Hm... Capota badboy ar da bine c-o masca din fibra.
Geani, ai cumva armatura de Club, d-aia pt flapsuri, sau armatura pt spoiler? Daca ai armatura de Club, aia trebuie bricolata putin sa vina spoileru' bine.

ce vrei sa spui prin bricolata???

Tre' taiat din capete putin sau facut cunostinta cu un ciocan. Ciocan MARE.

geani29 a scris:
Capota e bad girl look, spre informarea voastr folie care imita carbonul,folie din carbon pentru colantat nu exista (i'm bad!) Iulicu sa-i cada ciocanul ala intre picioare cui a amintit de el,eu nu te-am sfatuit sa il folosesti eu stiu ca de la o varsta sinapsele slabesc,dar tu esti tanara
iubiti-va mult!
geani29 a scris:
iulicuta2000 a scris:folie care imita carbonul,folie din carbon pentru colantat nu exista (i'm bad!)

http://www.youtube.com/watch?v=sImsTfqez6s

aia e o folie ordinara, care imita aspectul carbonului.
ce e greu de inteles?
o capota din carbon, sau alte elemente din carbon....se face prin alt procedeu de productie, nu prin lipit de folie.

http://www.youtube.com/watch?v=IAdVO8Rkv6c Geani, eu am zis de ciocan, si e buna ideea. Folia imitatie de carbon este autocolant. Am vazut cateva "iubiri" auto , sa nu zic de masina . Cum este la tine iubirea asta Giani ? Pun paranteze si incerc sa exemplific tot eu .
Cum isi iubesc micile animale de companie acele persoane care le plimba ca pe bebelusi ? Chiar si dupa ce cresc mari ... Nu mai suparati fata Masina ei chiar arata bine.
Felicitari, Geanina. Merci, chiar arat Nu te supara ca ma bag (desi sigur o sa te superi), dar folia aia...e doar o folie. Nu e fibra de carbon veritabila. Fibra de carbon costa muuult mai mult de 100 euro. Intr`adevar, nu e ordinara, dar ramane o folie.

Stiu, mai bine ma abtineam.

Oricum, masina arata bine, foarte bine ca ai grija de ea si ca ii acorzi atentie.
Ai tot respectul meu! (da, stiu, mare lucru) Geanina, folia aia e un autocolant, nimic special, am luat si eu sa pun pe bord... Autocolantul este folie din material plastic, nu merge lac peste, o sa se strice repede. Chiar ma abtin . Am vrut sa vad o simpla reactie si am citit-o . Si daca ai studiat intreband sau interesadu-te pe aici , slipit...
*******Cenzurat*********

Manifesta-ti misoginismul in alta parte. Dragii mei, n-a spus nimeni sa nu lipesti,ci doar sa intelegi ca lipesti o folie de pvc sau abs si nu ceva din fibra de carbon
cam mult curent de aici...de la pestera Mnea Frumos.
Da' ingreunezi masina si nu mai fuge 160 ap uff uite cum sfideaza unii criza ..)) da, prin geani to-am scris un mail... pls raspunde-mi Cib, sorry, cred c Uitasem s Draguta culoare,simpatica masina!Ai pastrat surpriza pana in ziua 365? La multi ani.
geani29 a scris:...
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Următoare
Pagina 11 din 12
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum