Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Reborn of YNA
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
arde beceleeeeeeeeeeeee n-are nimica iulicuta , consumatorii isi iau cat au nevoie , poti sa dai si 1.000.000 de amperi la un led , ca n-are nimic Tonime, esti blond azi.
Du-te si trage un pui de somn ce aveti ma azi cu totii
ati uitat fizica elementara ?
din ce spui tu in bec de pozitie ar trebui sa se arda , ca e supraalimetat
nu amperajul arde becele , voltajul nu bre,mesajul meu era o gluma!!!!!!!
nu se arde nimic,poate sa fie bateria de 1000amperi... si corbul ce tot sustine acolo ca esti blond fiindca nu te-ai prins de gluma mea si ai luat-o in serios dand explicatii Yeah babyyyy!
7thRaven a scris:Tonime, esti blond azi.
Du-te si trage un pui de somn

Si nu numa de asta, da si la faza cu mini camera la fel ai procedat
iulicuta2000 a scris:ca esti blond fiindca nu te-ai prins de gluma mea si ai luat-o in serios dand explicatii

asta da
aia cu camera , nu e nevoie, se descurca fiecare cu ce poate , cu toate ca ma intreb ce iesea daca aveau o camera de-asta sunteți offopic
geani29 a scris:sunteți offopic

Geanina... ce mai faci? Bine,merci de întrebare.
Cu limba aia care-i faza?
geani29 a scris:Bine,merci de întrebare.
Cu limba aia care-i faza?

Era cald, scosesem limba la aerisit mai este de lucrat la spoiler,n-a ieșit cum aș fi vrut, dar arată mult mai bine decât cel de solniță.
Sper ca în iarnă să-l modific iar, pe mașină de data asta

In dreptul farurilor , mai bine zis sub ele , este deformat spoilerul ? N-a incercat sa-l indrepte sau asa este lasat intentionat ? La mine as dori sa-l fac drept ca tot asa a ramas deformat dar nu la ambele faruri . Cu cald de la flacara am incercat si a revenit inapoi dupa ce s-a racit . Cristi, eu, mai degraba as crede ca asa e design-ul spoiler-ului, asa e modelul.
Geani, sper ca nu te vei supara, dar ar merge de minune niste proiectoare de ceata in spoiler, chiar sub faruri.

In orice caz, arata suberb masinuta cu noul spoiler si cu capota ,,bad boy". Apropo de asta, foarte fain culoarea capotei, si ce bine e vopsita.... .
Felicitari!!!
gyorgyoda a scris:Cristi, eu, mai degraba as crede ca asa e design-ul spoiler-ului, asa e modelul.

gresit, este deformat... Hm... Capota badboy ar da bine c-o masca din fibra.
Geani, ai cumva armatura de Club, d-aia pt flapsuri, sau armatura pt spoiler? Daca ai armatura de Club, aia trebuie bricolata putin sa vina spoileru' bine. de ce-i zice badboy? E incruntata si d'aia. de ce nu i-au zis si badgirl ? Tot incruntata era Pentru ca gagicile fac riduri pe frunte daca se incrunta prea des.
E off topic.
De acord mai ales ca fetile stiu ca au de munca pt a elimina ridurile . Tot asa off si eu .
b28kft a scris:Hm... Capota badboy ar da bine c-o masca din fibra.
Geani, ai cumva armatura de Club, d-aia pt flapsuri, sau armatura pt spoiler? Daca ai armatura de Club, aia trebuie bricolata putin sa vina spoileru' bine.

ce vrei sa spui prin bricolata??? Adica iei ciocanul si-i dai pana o indrepti, ori o strici mai tare si o schimbi După cum spuneam, mai trebuie prelungită sub faruri și eliminate umflăturile.
Spoilerul acela de trs a zăcut 4 ani în curte și s-a deformat.

Capota e bad girl look, spre informarea voastră și riduri pe frunte n-am.

Capota nu este chiar așa de bine vopsită,așa că va primi o folie de carbon,sper tot în iarnă.
Acc3l3ratoR a scris:
b28kft a scris:Hm... Capota badboy ar da bine c-o masca din fibra.
Geani, ai cumva armatura de Club, d-aia pt flapsuri, sau armatura pt spoiler? Daca ai armatura de Club, aia trebuie bricolata putin sa vina spoileru' bine.

ce vrei sa spui prin bricolata???

Tre' taiat din capete putin sau facut cunostinta cu un ciocan. Ciocan MARE.

geani29 a scris:
Capota e bad girl look, spre informarea voastră și riduri pe frunte n-am.

Nu-i nimic, desenam riduri. Sau, te enervam pana faci folie care imita carbonul,folie din carbon pentru colantat nu exista (i'm bad!) Iulicuța, ciocanul îl poți folosi la mașina ta, mult succes.

Știi bine că mă lasă rece părerile tale sau ale altor binevoitori.

Mai dau pe-aici din an în paști în virtutea inerției, în afară că-mi iubesc mașina, n-am nici o treabă cu voi.

Faceți riduri liniștiți, fără mine.

iulicuta2000 a scris:folie care imita carbonul,folie din carbon pentru colantat nu exista (i'm bad!)

http://www.youtube.com/watch?v=sImsTfqez6s sa-i cada ciocanul ala intre picioare cui a amintit de el,eu nu te-am sfatuit sa il folosesti eu stiu ca de la o varsta sinapsele slabesc,dar tu esti tanara
iubiti-va mult!
geani29 a scris:
iulicuta2000 a scris:folie care imita carbonul,folie din carbon pentru colantat nu exista (i'm bad!)

http://www.youtube.com/watch?v=sImsTfqez6s

aia e o folie ordinara, care imita aspectul carbonului.
ce e greu de inteles?
o capota din carbon, sau alte elemente din carbon....se face prin alt procedeu de productie, nu prin lipit de folie.

http://www.youtube.com/watch?v=IAdVO8Rkv6c Geani, eu am zis de ciocan, si e buna ideea. Folia imitatie de carbon este autocolant. Am vazut cateva "iubiri" auto , sa nu zic de masina . Cum este la tine iubirea asta Giani ? Pun paranteze si incerc sa exemplific tot eu .
Cum isi iubesc micile animale de companie acele persoane care le plimba ca pe bebelusi ? Chiar si dupa ce cresc mari ... Nu mai suparati fata Masina ei chiar arata bine.
Felicitari, Geanina. Merci, chiar arată și se comportă mult mai bine decât cele ale majorității celor care-și dau cu părerea aici

Așa, ofticați-vă

Cristip1970 a scris:Am vazut cateva "iubiri" auto , sa nu zic de masina . Cum este la tine iubirea asta Giani ? Pun paranteze si incerc sa exemplific tot eu .
Cum isi iubesc micile animale de companie acele persoane care le plimba ca pe bebelusi ? Chiar si dupa ce cresc mari ...

ai devenit prea filozof pentru mine și alți coforumiști,ești invitat să te abții

Oricum, numai tu înțelegi ce scrii și scrii numai ce înțelegi tu

Mai știu eu pe unu, mai neînțeles,așa ...

valib a scris:

aia e o folie ordinara, care imita aspectul carbonului.
ce e greu de inteles?
o capota din carbon, sau alte elemente din carbon....se face prin alt procedeu de productie, nu prin lipit de folie.

Clar, o folie ordinară de 100 euro voi pune pe capotă și plafon, c-așa vrea mușchiu meu Nu te supara ca ma bag (desi sigur o sa te superi), dar folia aia...e doar o folie. Nu e fibra de carbon veritabila. Fibra de carbon costa muuult mai mult de 100 euro. Intr`adevar, nu e ordinara, dar ramane o folie.

Stiu, mai bine ma abtineam.

Oricum, masina arata bine, foarte bine ca ai grija de ea si ca ii acorzi atentie.
Ai tot respectul meu! (da, stiu, mare lucru) Geanina, folia aia e un autocolant, nimic special, am luat si eu sa pun pe bord... Autocolantul este folie din material plastic, nu merge lac peste, o sa se strice repede. Chiar ma abtin . Am vrut sa vad o simpla reactie si am citit-o . Si daca ai studiat intreband sau interesadu-te pe aici , slipit...
*******Cenzurat*********

Manifesta-ti misoginismul in alta parte. Dragii mei, înțelegeți că eu fac ce îmi doresc nu ce vreți voi

Dacă eu vreau folie, folie pun .
Nu vreau fibră de carbon dintr-un simplu motiv: capota nu va mai avea aceeași rezistență.

De ce vreau folie? Pentru că nu vreau să mai vopsesc capota din nou și pentru că îmi place cum arată acea folie .
Și gusturile nu se discută
Simplu.

De ce nu schimb bara de club ca să vină bine spoilerul?
Din același motiv: afectez rezistența la un eventual impact.

Da logic că e mai simplu să vă dați rotunzi de pomană,doar pt. că sunteți purtători de cuc

So, my conclusion?

Nu-mi pasă de ce spuneți voi, ca de obicei

See ya kids

PS. Am uitat să vă spun ce-am lipit pe capotă

Lăbuțe de pisici, că ploaia de obicei le spală pe cele originale n-a spus nimeni sa nu lipesti,ci doar sa intelegi ca lipesti o folie de pvc sau abs si nu ceva din fibra de carbon
cam mult curent de aici...de la pestera Mneața lume
Sper ca vinerea viitoare, Yna să primească cadou niște chestii noi nouțe, asortate la culoare și zgomotoase

See ya Frumos.
Da' ingreunezi masina si nu mai fuge 160 apăi la cât merg cu ea.... n-am nevoie să fugă cu 160 uff uite cum sfideaza unii criza ..)) da, prin țări străine..
nu vrei să facem schimb de joburi? geani to-am scris un mail... pls raspunde-mi Cib, sorry, cred că s-a dus în spam sau l-am șters din neatenție..

Yna s-a plimbat 12 zile prin Bacău, pînă la București și Ploiești, face bine merci și se bucură de cadou

[/img]

Acum se odihnește Uitasem să vă spun că de pe 1 mai 2010, Yna are o soră englezoaică
Și e posibil să se întâlnească prin vară una cu alta, că doar nu-s normală

ceva drăguț, dacă era altă culoare

La mulți ani ! Draguta culoare,simpatica masina!Ai pastrat surpriza pana in ziua 365? La multi ani.
geani29 a scris:...Și e posibil să se întâlnească prin vară una cu alta...

Sa fi atenta ca asta e pe dreapta.
Distractie placuta in Piata .... cum ii zice acolo in Irlanda.
LA MULTI ANI CU SANATATE SI IMPLINIRI!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Următoare
Pagina 11 din 12
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum