Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Masina mea GL 94 FAN
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Altceva la tine sigur inseamna ALTCEVA. Adica ceva maret. Ma insel oare? Nu! Oare...? Vedem weekendul asta! Spor la treaba atunci Iulius, daca vin si cu fratiorul, este vreo problema? Dupa ce plec de la voi vreu sa il duc la McDonald's. Daca tu crezi ca nu s-ar integra in mediu nu e nici o provlema. Vin fara el. (are 12 ani dar e destul de matur) Vino cu el. Ne g Iulius
Am vazut ca te batea gandu' sa schimbi culoarea. Dupa ce-o vopsesti, mergi la RAR pt Identificare / Schimbare Culoare, iti trec aia-n carte noua culoare, apoi la Politie cu cartea si talonul, sa-ti dea alt talon. Nu se uita decat la seriile sasiu / motor. Am facut treaba asta in vara, si pe mine ma speriasera unii inutil ba ca se ia de anvelope ca-s mai late, ba ca am fisura in parbriz, ba ca nu accepta 2 nunate de culoare. Si cu nuantele, a fost tare faza: scrie boa pe foaia de constatare ALBASTRU, eu ii zic "vedeti ca e in 2 nuante...", se mai uita ala odata, ridica din umeri si zice "pai... albastru..." Si albastru a ramas
In vara a costat 71 ron la RAR si 30 ron la CEC taxa preschimbare certificat de inmatriculare.
Iulius_je a scris:Vino cu el. Ne g kft, merci frumos de info. La Rar trebuie s Trebuie mers cu masina, logic, dat nu face poze, se uita la serii, iti cere ingineru' sa-i arati undeva fosta culoare, apoi scrie in fisa de constatare. Te trimite sa platesti, scoti cazanu' afara si te duci la ghiseu si astepti sa-ti dea Cartea de Identitate cu noua culoare trecuta.
De la RAR, te duci la Politie, dai cartea, talonul si chitanta CEC cum ca ai platit taxa preschimbare certificat d einmatriculare si iti ice cand sa vii dupa talonul nou. Super, merci!!! Fie... o poz Foarte frumos! Nici o urma de ulei. Turboventilatorul vopsit in alb, frumos si in stil retro. Abia astept sa vina sambata! Salut Iulius! A fost o adevarata placere sa te intalnesc din nou! Imi era incredibil de dor de tin! Si aveam asa o sete sa vorbim din nou numai si numai despre masini, motoare, sisteme audio, jenti, si cate altele. Abia astept sa ne intalnim din nou. Strang bani si poate mergem amandoi in coltul vesel, eventual sa inchiriem o camera de hotel sa dormim ca boierii.
Ei, pana atunci, eu te astept la Braila! Esti binevenit oricand!
Multa sanatate si toate cele bune! Mul daca masina o sa fie tot verde,e cam aiurea cu teava de esapament rosie,mai ales ca nu stiu cat o sa reziste vopseaua,ca se incalzeste toba...

p.s. daca vrei sa fii avocatul lui,atunci fi pana la capat si incearca sa fii obiectiv nu subiectiv
si eu sunt de acord ca nu e meritat banul asta,trebuia dat mai dinainte Meritat nemeritat eu mi-am pierdut cumpatul. Eu nu reactionez asa deobicei, cu injuraturi. Imi place sa judec o "tortura intelectuala", dar eram plin de draci din cauza ambreiajului si am cedat.

Iulius, sa stapanesti sanatos masina, sa te bucuri de ea alaturi de prietenii tai si sa ramai asa cum esti!
Multa sanatate! Nu sunt avocatul nim Iulius, nu mai am rabdare. Abia astept sa vad Coupe-ul! Spor la treaba in continuare, sa o termini asa cum trebuie. Bafta si multa sanatate! 944? http://www.pedalpumpinggirls.com/porsche_944_girl_cranking_over_knee_boots_009.jpg Daca e ca asta, vreau si eu Eu as prefera sa fie mai bruneta oleaca, ciocolatie daca se poate.
A, te refereai la masina....

Sa ma uit iara si iara si iara ce mai seamana cu strabunica cand a primit cadou cizmele ca si la asta , masina o avea mostenire dupa raposatu' . Cristi.......... deci ...
Corbule .... m-ai omor
hai... un alt mic mic hint.. doar pentru cei ce cunosc

Sa fiu al naibii daca m-am prins ! Janta ? Am incercat sa vad ce model este si am citit cu greu "Lemme*" ? Lamureste-ma te rog , ca m-ai facut curios ! Scrie "Lemmerz".
Ca aici, uite vezi. ?

La bai nene...ia lasa cititul la o parte si pune si tu jantele proaspat vopsite si lacuite pe masina odata...luna asta..anul asta A e frumos deja Iulius , nu ne mai tine in suspans Poate azi dac
Iulius_je a scris:Poate azi dac Numa bine c Asteptam vremea frumoasa si pozele de la tine Iulius! 928?
Astept cu sufletul la gura....m-ai facut curios. Dup Cum am zis....astept te pomenesti ca ai gasit un 914.... sau un 912 Nope, e vorba de un "simplu" Oltcit. Asteptam vedeta de pe stadion! Sa stii ca nu`i frumos ce faci, sa ne tii in suspans in halul asta..... Shame on you! mai bine asa... Da nu-i vina mea. P We'll be right here waiting for you! Cumva...?

[/URL]

Porsche rims? Alea sunt de 356A Dup Bre da nu mai vii odata cu pozele alea??? deja daca o mai lungesti mult... ne pierdem interesul! A venit carbul, azi am f Salut Iulius,cat te-a ajuns cu totul carbotestul?Unde l-ai trimis,la Brasov? Salut. Carbotestul m-a ajuns 100 de roni
Iulius_je a scris:Salut. Carbotestul m-a ajuns 100 de roni
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 3 din 5
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum