Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Tulcea
Pagina 1, 2  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In cadrul acestui topic sunt rugati sa scrie doar cei din judetul Tulcea. Daca pasionatii de Oltcit din Tulcea au "intrat" pe net să nu ezite să mă caute......... ok, uite ca ti-am facut pe plac. sunt curioasa sa vad cat de multe o sa ajung sa stiu despre oltcituri Si daca o sa ai dai un mesaj pe privat iti spun eu ca o sa iti raspunda si cit de curind vei avea ocazia sa il cunosti cind va veni pe acasa. Taci mai dane!!!! te bagi tu..............!!!! Ce stii tu!!!???

Am trecut de partea cu privatele........

rosse_y.vrei sa vezi cate inveti despre oltcit.........dc ai unul incearca sa schimbi ce scartie dar dc nu ai, cumpara unul nu prea stralucit si intr/un an efectul este garantat!!! hmmm...eu abia reusesc sa schimb un bec, dar sa schimb nu stiu ce chestie care scartie la o masina Aici vine in ajutor forumul........ ia uite unde statea Cupidon ...
si-a lasat mustata ca sa nu fie recunoscut . da` aripioarele unde le tii nea` Dan? mah...din cate stiu eu asta nu e site de matrimoniale, macar faceti misto pe privat ... hai ma .. acu te-ai suparat?
faceam si noi putina de caterinca

eh .. asa e la inceput.

iti zic si eu bine ai venit in randul oltcitarilor.
eu zic sa incepi cu scartaieli simple: balamalele de la portiera (pe mine m-au innebunit vreo 2 zile cu scartaiala lor), plasticaraia (iei o surubelnita si strangi suruburile desfacute) etc.
totul e sa vrei sa inveti si sa iti placa.

P.S. cand ai sa ne cunosti mai bine ai sa vezi ca asa vorbim noi, mai la misto, nu trebuie sa te superi Ma uritule de ce nu ai explici mai bine lui rose ce sa faca ca sa nu ai mai scirtaie portierele?
Rose ca sa nu mai scirtaie pune un pic de ulei la balamale dupa care misti potierafara sa nu o inchizi definitiv,repeti miscarea putin si vei constata ca nu mai scirtaie.Road_menance sa stii ca cu mustata m-am nascut iar aripi erau sa imi creasca dar nu din alea care crezi tu
Cei Topcatll te superi daca ajutam si noi pe cineva? Gata te-ai suparat ca ne bagab in orasul tau? nu m-am suparat. multumesc pt sfaturi dar nu ma vad turnand ulei la portiere/balamale, sau reparand vreo chestie la masina (de obicei fetele nu fac asta) si nu am nici oltcit
rosse_y a scris:de obicei fetele nu fac asta

ooooo esti o domnisoaraaa!!!!! tu cati ani crezi ca am? Dog72cat nu se pun niciodata astfel de intrebari unei persoane de sex opus mai ales ca nu o cunosti personal.Nu e frumos. Mai, ati mutat clubul Iasi in Tulcea Da ce esti asa de curios? :shock:Ce nu avem voie? Doar e democratie.
Laurentiu a scris:Mai, ati mutat clubul Iasi in Tulcea

pai e cam pustiu pe aici
mai scriem noi ceva daca ei nu vor pai e un singur oltcitar in Tulcea. tre` sa il ajutam nu? si pe rosse_y sa o transformam. poate in vreo 2 luni o sa o vedem venind in iasi plina de unsoare si ulei de masina la volanul unui oltcit. si cand ajunge la noi in parcare se apuca si repara toate oltencele noastre.

(si apoi am vazut lumina afara si mi-am dat seama ca visam)
road_menace a scris:pai e un singur oltcitar in Tulcea. tre` sa il ajutam nu? si pe rosse_y sa o transformam. poate in vreo 2 luni o sa o vedem venind in iasi plina de unsoare si ulei de masina la volanul unui oltcit. si cand ajunge la noi in parcare se apuca si repara toate oltencele noastre.

(si apoi am vazut lumina afara si mi-am dat seama ca visam)

hahaha, da' ce vise aveti voi! pacat ca nu o sa se transforme in realitate, nici carnet nu am deci bancheta din spate e a mea Pai si ce scoala de soferi nu maninca oameni,asta o spun din propra mea experienta(ca am facut-o de 2 ori)si nu nici chiar asa de grea pe cit se pare si de aici pina la a deveni o mindra posesoare de oltcit e doar un mic pas. Bai!!!!Ia lasati voi tulceanca mea in pace........Nu/i baga in seama......Mai ales pe DanH... .....

Nu/ti face probleme rosse_y...iei permis...si/ti iei si oltcit........ .....

Nu mai spune ca stai pe bancheta din spate.....golanii astia imediat interpreteaza........
TopCat a scris:.....golanii astia imediat interpreteaza........
Mai, Prime Motan, in moldova maninci piinea ............ deocamdata . Ce intrtepretari ma????? Si ce comentarii??????? Ce crezi ca eu nu stiu ce se poate face pe bancheta din spate? :bang:Se poate citi,admira peisajul in timpul mersului,etc Si sa iti fie rusine daca te-ai gindit la ce m-am gindit si eu. Da nu pre mult timp.
TopCat a scris:

Nu mai spune ca stai pe bancheta din spate.....golanii astia imediat interpreteaza........

mo stai elastic pe cine faci tu golani a???
tu ai dat de inteles deocamdata sau mai ... TopCat, vezi ca si asa ai un cartonas galben ca ai lipsit azi de la intalnire ...
pe cine faci tu golani? pervers, cu ganduri necurate, mistocar, poate ... da` golan .. in nici un caz nu sunt De mancat painea o manc si am s/o mai manc inca 1 an pe putin......Dar hai ca nu's chiar baiat rau......

Dar de ce nu va place golan mai?........Pt ca rimeaza cu Logan?..... .....

Scuze inca o data....... mai ales road_manace....mai ales ca vorbisem cu tine......au fost parintii mei in vizita si nu am mai avut timp. Se intelege ca scuzele sunt pentru lipsa mea de azi........ Io-te bre ce ofensati mai sunteti Ce eu m-am simtit cumva ofensat ca am fost facut golan? Din moment ce mai este si adevarat nu ma supar. Gata.............Eu am ajuns acasa...........Astept oferte de intalniri........... Bine atunci ce zzici de dumineca pe la ora 11 am?E bine?
DanH a scris:Bine atunci ce zzici de dumineca pe la ora 11 am?E bine?

Salutare ! Sunt de ceva vreme pe forumurile astea,am gasit multe solutii la multe probleme care au aparut la Olteanul meu [TL 02 BYV] insa care s-a revansat si m-a slujit pana in prezent impecabil.Nu am postat pe forum pentru ca nu a fost nevoie,iar de dragul conversatiei nu ma bag niciodata;pe deasupra observ ca "veteranii" forumului sunt destul de bine documentati,si ofera sfaturi obiective.
Ca sa fie toti multumiti,mai exista inca un Oltcitar in Tulcea,si mai mult ca sigur mai sunt ca mine. pasiunea am dobandit-o acum cativa ani,cand mi-am luat si eu Oltean (11 Club),asta datorita faptului ca si tata are una si ma pricep cat de cat la ea si ii cunosc potentialul. Mai vad pe unele site-uri oameni ipocriti si idioti care terfelesc numele Oltcit de parca ar fi o boarfa,ceea ce ma enerveaza la culme,asta probabil si din cauza faptului ca sunt constient de faptul ca proprietarii de dacii nu sunt constienti ca Oltcit este construit pe o platforma mai moderna decat Dacia,si mai mult decat atat acestia nu pot argumenta niciodata afirmatiile aiurite pe care le fac.

Asa ca mi-am propus ceva,si anume sa le demonstrez scepticilor ca olteanul are demnitate si sange de sportiv chiar dupa atatia ani. inca nu imi permit,caci abia am terminat facultatea,insa intentionez sa storc ultima picatura de putere din motorul asta al carui sunet ma innebuneste...este muzica pentru mine. Am vazut ca multa lume imi imparte pasiunea,iar asta ma motiveaza. tin sa ii felicit in mod special pe cei care au facut ceva in sensul asta,in special pe Titus care a dus numele Oltcit cu cateva nivele mai sus (ai fost genial cu turbochargerul). Cred ca asta m-a determinat sa scriu,avand in vedere ca omul asta a reusit ceea ce multi credeau imposibil..... Va felicit pe toti pentru devotament,chiar daca nu voi posta in continuare,raman alaturi de voi pe forum,ca doar sunt Oltcitar shi nu scapatzi de mine asa ushor

Sa fiti iubiti! Oltcitist, nu oltcitar! Ca nu scrii la Ziarul! :p
Salut si numai bine (chiar daca nu-s din Tulcea) Ura!!!Asa ingrosati randurile......... !!! Uai Topcat mai traiesti?Mai da si tu cite un samn di viati uai.N-auzi?Hai o faci pi sudu hai? welcome between us:) a mai aparut unul in Tulcea!Haideti fratilor sa bagam mai multi poate ne-om vedea shi noi vreodata Uite ca mai aveti pe cineva din Tulcea.. Student la Bucuresti si inca fara Oltcit... Da' sper sa recuperez repede... Daca vreti, ma puteti ajuta, cu niscaiva oferte mai studentesti... Mersi.... frate uite cum sta treaba!Oricine tiar face o oferta studenteasac.....inseamna ca nu preai buna masinuta aia...!Ceva bun gasesti la peste 20 mil shi care arata foarte bine!Asha ceva am vrut shi eu...sunt student in Galati shi am vrut o oferta mai studenteasca dar la 16-17 mil nu gasesam numai decat panarami....asha ca ai grija ce iei ca mai bine dai un ban mai mult dar uitate atent...ca daca ai luat un varza o sa te cam doara buzunarul la reparatii..Daca te intereseaza am eu pe cine va care vinde una misto tare....
Are vopsea de cielo pe ea alba...subwoofer,cd player,,boxe pioneer,motor facut anul trecut,vopsita shi facuta tinichigeria tot anul trecut facauta!!!!Intradervar e cam veche '82 dar are motor frantuzesc shi cutie franta!merge de rupe...numai ca pretul nu e prea studentesc....a shi inca ceva interioul e nou nout(tapiterie,scaune,bord,etc..)Vrea 30 mil asha ca... Da.. Suna misto... Si stiu ca ofertele bune inseamna de fapt masini mai "varza"... Da' deocamdata nu prea am bani.. Deci... Mai astept.. Poate, poate.. Bine mai maniaK'ule.........Bine ai venit!

Poate ne'om intalni si noi candva..........dupa cate vad majoritatea (la cati suntem, e o majoritate ) suntem studenti asa ca vacantele raman perioadele cu seansele cele mai mari de intalnire.........pana atunci la mai multe oltcituri!!!! eu am mai adunat vreo 3-4 numere de tel de la oltcitari din TL shi daca e poate ne intalnim in vacanta de iarna....
doar sa vb ca de plimbat trebuie butoaie cu benzina!!!!! La ditamai orasul.......... .......chiar ca ne trebuie.........dar treb sa facem si noi un mars asa cum am facut la Iasi de intorcea lumea capul....... ........

Tinem legatura si la iarna asa sa fie........ pai facem nici o problema...,numai sa vrea bajetii ... Adica sa nu vrea sa faca tambalau?!?!.......Valei ce iese!!! Pe unde stau prietenii tai? ideea e ca inca nu is prieteni !!!iam agatat shi eu pe starada cand iam vazut cu oltcitul,dar multi s-au speriat...)
eu ajung sapt asta in tulcea shi sa vad ce mai gasesc... Frumos!!! Asa fac si eu cand mai vad cate unul cu oltcitul si pot sa/l iau la intrebari. Imi place ce fata fac , ei fiind probabil obisnuiti sa fie mai mult huiduiti cu masinile lor si brusc vine unul care spune ca tine la oltcit!

In Iasi am facut niste fluturasi asa de reclama pe care ii bagam sub lama de la parbriz........asa ca o amenda....... beton treaba cu fluturasii!mi-ai dat o idee!Shi intradevar fac niste fete de toata frumusetea!!!!!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum