Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Grigoras Cristian - luati masuri!
Pagina 1, 2  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Rog din tot sufletul BAN pentru Grigoras Cristian.

incontinuu umple forumul de tampenii, scrie la fiecare subiect desi nu are nici cea mai mica tangenta cu el, mereu vine cu dume de genul: o zis ala ca e asa, ca celalalt o zis ca e invers.
M-am saturat sa vad mesaje de genul sau Tu si cu Vasile sunteti cei mai tampiti, mi-a zis mie GicaPetre, sau enervantul UP, parca el ar fi 'miezul' forumului.

Nu stiu ce varsta are susnumitul, si sincer nici nu ma intereseaza.
Rog doar a se lua masuri impotriva lui.

Sau...daca vrea sa aiba numar cat mai mare de mesaje...va rog sa ii bagati acolo 100.000 mesaje, dar sa existe o mentiune acol` sa nu se ia toata lumea dupa el.

a...si o alta chestie...se poate face ca pentru el, sa nu apara nici un yahoo id, sau un nr de telefon, de la nici un user?

a devenit extrem de deranjant personajul susnumit. cu ce am gresit?ca am facut un topic unde am scris ca sa salveze cine poate un animal de la moarte cu o bata in cap?sau ca tot pe topicul meu de vanzari piese am scris pur si simplu up.Nu am incalcat nimic din regulamentul forumului.
Regulamentul spune clar a scris:3. Nu dați răspunsuri doar pentru a scrie ceva! Dacă nu știți sau nu aveți ce spune, lăsați pe altii să raspundă.
Postați un mesaj doar dacă ceea ce aveți de spus are legătură cu topicul. Încearcați să pastrați firul discuției în special pentru subiectele tehnice. Evitați glumele si ghionturile amicale ce provoacă o mulțime de mesaje offtopic.
pana la urma nu stiu de unde are vali b atata ura!nu am voie sa pun un up pe topicul meu? de ce te legi doar de topicul tau...de ce nu justifici prezenta ta offtopic pe toate topicurile de pe acest forum...asa cum valib s-a suparat de treaba asta...si eu sunt la fel de revoltat si am spus-o de cate ori am avut ocazia in acele topicuri in care te-ai bagat aiurea doar ca sa scrii ceva se iau sau nu se iau masuri?
sa stiu ce sa fac E inervant copilul asta. Aduce vre-un beneficiu forum-ului? In afara de zanzanie si raspunsuri in doi peri si alte prostii debitate nu vad nimic. Sunt pentru stergerea contului domnul ady aero v-am facut ceva in mod direct sau indirect?este doar o ura ca eu am masina de la 14 ani si alti mai "batrani" nu dau nume scriu pe aici cand o i avea bani de benzina.nu am facut chiar nimic.si inca o intrebare daca eu nu aduc niciun beneficiu, care este beneficiul adus de dvs. Domnule Ady?
daca vreti sa va arat off topic adevar nu ce fac eu ca ma abat de la discutie cu doua cuvinte va arat.Cum mie mi-au fost sterse posturile considerate off topic de la instalatie electrica -fire hayon dl.Popescu Adrian care intr-un post al Dansului este complet OFF TOPIC.Balanta Justitiei este egala nu pentru unu nimic si ptr celalalt toate pedepsele. Sa-ti raspund, sa nu-ti raspund, daca iti raspund o sa faci tot la fel... asa ca mai bine nu iti raspund!

PS. Si da, te urasc, ai masina si bani de benzina, a mea e pe butuci nu a mai vazut benzina de 3-4 ani, incerc sa o fac sa mearga cu apa si nu reusesc
valib a scris:se iau sau nu se iau masuri?
sa stiu ce sa fac

las-o mai moale sa nu cumva sa faci un atac de cord.... sunt curios de ce are griogaras(gogu) ban 10 zile ? de asta Iti era dor de el si il cautai
bogdanlascu a scris:sunt curios de ce are griogaras(gogu) ban 10 zile ?

Poate uită Adminul să-l scoată sincer nu vad rostul banului ....2 vechi prieteni discuta ,zolti si grigoras ...so? ) peste tot unde se duce grigoras ia ban ) unde am mai luat eu ba ban?
Grigoras Cristian a scris:unde am mai luat eu ba ban?

ia pune mana si controleaza-ti iesirile si limbaju ca s-ar putea sa ne parasesti iar pentru o vreme pata de culoare s-a intors.... rugam ban definitiv ptr Grigoras Cristian pentru instigari , minciuni si mult off topic pe forum rugam destul de FRUMOS sa iti tii gura si sa TACI
valib a scris:

Multumim mult adminului ca i-a dat ban lui Grigoras Cristian. Nu de alta dar prea a instigat pe aici pe forum si a vb numai prostii si minciuni, acum va suporta consecintele
Madalin Zolti a scris:
valib a scris:

Multumim mult adminului ca i-a dat ban lui Grigoras Cristian. Nu de alta dar prea a instigat pe aici pe forum si a vb numai prostii si minciuni, acum va suporta consecintele

Ohooooo, lume nouaaaa!!!!
Bine ai revenit, Grigoras Cristian .
Prea e plictisitor fara el .
EEK! a scris:Ohooooo, lume nouaaaa!!!!
Bine ai revenit, Grigoras Cristian .
Prea e plictisitor fara el .

vrei sa zici ca era forumul mai linistit fara el Nu chiar.
Tu si cu Grigoras Cristian ce mai inviorati forumul asta, de asta e asa distractiv.
Pacat ca Mara Ion nu mai posteaza, era si mai fun.
EEK! a scris:Nu chiar.
Tu si cu Grigoras Cristian ce mai inviorati forumul asta, de asta e asa distractiv.
Pacat ca Mara Ion nu mai posteaza, era si mai fun.

ia mai termina cu prostiile. Vezi ca-ti iei ban ptr "Aberatii/Posturi Inutile/Posturi Aiurea" zolti abtine-te Am vazut o chestie interesanta pe un forum romanesc. S-a initiat un sondaj cu orivire la excluderea unor useri. Nu stiu cat de mult o sa tina cont adminul respectiv de voturile alea, dar mi s-a parut o chestie foarte democratica. (nu ca as sugera ceva cu postul asta )
cristi_s a scris:Am vazut o chestie interesanta pe un forum romanesc. S-a initiat un sondaj cu orivire la excluderea unor useri. Nu stiu cat de mult o sa tina cont adminul respectiv de voturile alea, dar mi s-a parut o chestie foarte democratica. (nu ca as sugera ceva cu postul asta )

Chiar daca nu se tine cont din punct de vedere administrativ, ideea e buna pentru ca vad si acei useri interesanti cat sunt de "populari" pe forum si nu mai e nevoie sa-i atentionezi din 5 in 5 minute pe toate topicurile forumului.

Idee buna, vot pentru scandalagii!
cristi_s a scris:Am vazut o chestie interesanta pe un forum romanesc. S-a initiat un sondaj cu orivire la excluderea unor useri. Nu stiu cat de mult o sa tina cont adminul respectiv de voturile alea, dar mi s-a parut o chestie foarte democratica. (nu ca as sugera ceva cu postul asta )

Bre, voturile astea pe probleme existentiale nu ies bine, ca nu lasa administratorul sa voteze toti userii cinstiti. Asa s-a intamplat la votul cu manele....
radasous a scris:Asa s-a intamplat la votul cu manele....

Ei... la faza cu manelele si-au permis si userii sa faca nitel misto, nu era o problema care deranja forumul in mod direct. Acu e vorba despre total altceva ce e stresant acu, aici, pe topicuri vecine. Doamne fereste, cum sa excludeti pe Zolti si Grigoras???
Breeee... fara astia doi cred ca ar fi foarte plictisitor, eu ma amuz rau cand mai scrie cate unul din ei, pacat ca Mara Ion militianul a plecat. motane esti superficial!
mai distractiv e ce scriu ceilalti ca reactie la tampeniile lor decat ce scriu ei Asta voiam sa zic O fi distractiv pana la un moment dat si intr-un anumit context. dar nu poti sa faci praf orice topic cu aberatii si sa tratezi cu lipsa de respect pe toata lumea la infinit. Toate au limita, pana la urma fiecare ar trebui sa stie limita asta, dar asta tine de bunul simt al fiecaruia. Cel mai distractiv e cand stai si vezi cat il duce capul pe fiecare .
EEK! a scris:Cel mai distractiv e cand stai si vezi cat il duce capul pe fiecare .
E si asta o tactica pur RO - nici usturoi n-am mincat, nici gura nu-mi miroase.
In loc sa luati atitudine cu cei ce n-au ajuns inca la maturitate (si la propriu si la figurat), voi stati in coltul vostru si va hliziti. Baaaai , nu sariti sa-i luati apararea ?!... Aaaa , foarte urat din partea voastra !......
Berchetaru a scris:Baaaai , nu sariti sa-i luati apararea ?!... Aaaa , foarte urat din partea voastra !......
Daca nu ai nimic de spus, mai bine taci ca vei iesi mai castigat.
Berchetaru a scris:Baaaai , nu sariti sa-i luati apararea ?!...
Te-a intrebat cineva ceva sau ti s-a cerut parerea
Nu te-a invitat nimeni la felul intii (borsh). diferenta dintre geniu si prostie este ca primul are totusi limite.

si ce-l doare cel mai tare pe prost?...sa faci misto de el.

din pacate in ziua de azi nici asta nu mai tine intrucat nu se mai prind. Am sters de pe acest topic, mesajele lui Berchetaru, si sigur, reactiile pe buna dreptate.

Berchetaru, alias alte clone (nu le mai insir aici), ai ban permanent si ban pe IP pentru toate conturile. Orice alt cont care duce la tine, va fi blocat din oficiu.

Administrator a scris:Berchetaru, alias alte clone (nu le mai insir aici), ai ban permanent...

Ei na, ce si-a dorit omul, a primit: BAN PERMANENT .

Motane, mai ai ceva de spus cu "ban la cerere" .
Administrator a scris:Berchetaru, alias alte clone (nu le mai insir aici)
Ar fi fost totuși interesant de aflat, ca să știm și noi despre cine era vorba de fapt... N-ai sa vezi asta...
7thRaven a scris:N-ai sa vezi asta...

Din ce cauza? ce motive am avea sa-i menajam pe cei ca "salariatu" de mai sus? Cu asta nu cred ca nu am respecta drepturile cuiva. Nu e sanatos sa stim exact cine si cum fac misto de noi? Mey, sa stii ca am vazut pe mai multe forumuri ca a aparut "Coltul de pedeapsa", unde sunt explicate motivele banurilor, varnurilor, etc. Si topicurile sunt destul de populate, semn ca frustrati si certareti sunt peste tot. O fi ceva in aer, o fi de la trenul ala rasturnat in Ucraina, Cernobalul, ozeneurile, americanii, rusii, vremea, etc. inca mai caut explicatiile. Mai PICIULE , alias Grigoras Cristian, daca vezi ca n-ai succes pe YM si forum, ma ataci prin mailuri

Numai pt "Subject" ai merita un ADD de cel putin o luna la banul primit azi dar, cum nu este un mesaj trimis prin intermediul forumului ....... poate va afla mama-ta de el - imi trebuie doar un nr. de telefon si un binevoitor care sa mi-l faca cadou .
Date: Mon, 1 Oct 2007 09:47:46 -0700 (PDT)
From: "Grigoras Gelu" < picasso_thegreatest@yahoo.com >

Subject: coae'
To: gh_laurentiu@yahoo.com
Tataie' vezi pe cine faci pici, nu ma stii nu m=ai vazut la fata habar n-ai.Te bagi aiurea in discutii.Vezi-ti de treaba ta!!!!!!!!!

Mark Spam + Not Spam
When I mark a message as Spam, in addition to deleting the message:

V Add the sender's email address ( picasso_thegreatest@yahoo.com ) to my blocked addresses list
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum