Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Pentru administratorul forumului

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Domnule administrator , poate va faceti putin timp , si imi explicati si mie

de ce au fost sterse niste postari de ale mele , dintr-un topic unde un

samsar de masini si piese, incearca sa gaseasca fraieri , folosind pe

deasupra si un limbaj de mahala ! Cu multumiri anticipate ,

va rog frumos sa imi raspundeti , iar in functie de motivatiile dumneavoastra

voi hotari daca mai pastrez cont pe acest forum , sau nu . Cu stima .... e dreptul lui sa ceara cat vrea pe masina ,poate sa ceara 10000 de dolari tu nu te bagi in topicul lui sa-i ceri explicatii

daca vezi un anunt in ziar cu un oltcit prea scump ce faci ? suni la om acasa sa ii spui ca fraiereste lumea ? De altfel, la ce "mahala de focsani" te referi? Realizezi macar ca mesajul tau e jignitor? ai ceva cu focsaniu? atata timp cat sari pe capu omului ca vinde prea scump masina mai ai si curaju sa il critici?o fi facut el remarcile care le-a facut folosind limbajul crezut de el adecvat dar asta nu te absolva pe tine de offtopicul facut pe topicul lui...daca te-ai uita in urma ai vedea topicuri cu oltcituri de vanzare la preturi asemanatoare(cu modificari sau nu)
daca masina e fara pic de rugina in stare 95% ca de pe poarta fabricii oi vrea sa o dea de pomana doar pentru ca majoritatea rablelor oltcit se vand cu preturi cuprinse intre 1000 si 2000 ron?
din partea mea renunta la cont pentru ca nu-ti prieste comunitatea asta din posturile scrise de tine Comunitatea olcitarilor inseamna vreo 16000 de oameni , (din datele de

la RAR ) , care au nevoie de sfaturi corecte , care au nevoie de piese

vandute de oameni corecti si de de ce nu , politicosi si pe care voi , cei

zece studenti parliti si frustati , sustinuti de trei , patru hoti care au aflat de

calculator cand fraierii de pe strada au inceput sa se rareasca , nu ii

reprezentati in nici un fel . Din acest motiv eu, unul , renunt .

Administratore , fa-ti treaba ! ........... din aia 16000 doar vreo 2480 sunt inregistrati aici pe forum pentru a putea cere sfaturi....bineinteles ca mai sunt si vizitatorii o mica parte pe langa ei...si totusi nu vad legatura cu topicul de vanzari...dar in fine
ca isi vand unii piesele pe forum...ok...daca cerea pe o piesa un anume pret poate se schimba situatia dar asa cere pe o masina un pret care mie imi pare foarte corect avand in vedere starea masinii,ca sunt alti samsari care nu vor sa dea atat pe un oltcit si li se pare exagerat de mult asta e alta problema
.
november a scris:Comunitatea olcitarilor inseamna vreo 16000 de oameni , (din datele de la RAR ) , care au nevoie de sfaturi corecte , care au nevoie de piese vandute de oameni corecti si de de ce nu , politicosi si pe care voi , cei zece studenti parliti si frustati , sustinuti de trei , patru hoti care au aflat de calculator cand fraierii de pe strada au inceput sa se rareasca , nu ii reprezentati in nici un fel . Din acest motiv eu, unul , renunt .
Administratore , fa-ti treaba ! ...........

Pai sa vedem, eu nu sunt student deci sunt hot Nu mai vorbesc de altii pe care ai trebui sa ii tratezi cu respect. daca vrei sa renunti la contul tau sunt convins ca administratorul te poate ajuta si nimeni nu o planga dupa asta Dupa *** ***** **** ***** **** , nu cred ca ai *** **** ** *-* ***** . Deci , te-ai asezat la locul tau , singur , singurel ..... Pana una alta, pentru modul in care jignesti lumea in stanga si-n dreapta, primesti un ban de 10 zile.
Faci afirmatii nefondate, iar pe acel topic se impunea o curatenie. Nu vad de ce esti atat de revoltat.

Daca mai scrii aici pe forum, te rog sa citesti regulamentul si sa respecti normele de bun simt.
Si inca ceva. Nu mai scrie tot la 2 randuri. (Daca scrii mesajul in Notepad, iar apoi dai copy/paste pe forum, inainte de copy, deselecteaza optiunea Word wrap din meniul Format, selecteaza mesajul, copiaza-l aici, apoi poti sa reactivezi modul Word wrap.)

Altfel, toate cele bune.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum