Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Bihor
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
la mine se anunta o plecare inspre voineasa in perioada aia. sa vad intai ce si cum.
dar tare as veni... las'o amu de plecare...
un show international de tuning...el altceva:)
)
oricum...daca nu ajungi...o sa pun eu ceva poze...si oricum...ne intalnim la sfarsitu` lu mai...inceputu lu` iunie...:)ca ma duc la neamuri:) vali, stiu ca un tuning show e deosebit. dar intalnirea asta de 3 zile pe care o voi avea va fi tot cu niste oameni deosebiti. asa ca daca se hotareste sa mergem, asta e, nu pot veni. daca nu, atunci la oradea vin.
oricum, rupem niste berici in vara. roket cred ca tiam vazut masina la mecanicu ala din iosia din spate la cidor, asa e??? cred ca ala ii in fine pai daca ziceti voi se amana da pe cand si noh macar cand va fi sa fim cat mai multi!!!

BH 03 XPF pai nu stiu..
sa aleaga baietii o data...ca vad ca is mai pretentiosi...oameni cu treaba...
HOTARATI ODATA O INTALNIRE!
ca ma pun sa'mi fac singur un club oltcit..si gata..

cica umbla vestea prin salonta..ca exista primul oltcit tunat...nu se stie a cui e, eu personal nu l-am vazut...
poate e abureala..
oricum...
grrrrrrrrrrrrrrrrrrr
al meu trebuia sa fie primu!(sper sa fie primu)
Salut
The_Black nu prea cred ca miai vazut masina acolo pt ca nu am mai fost la el de aproape un an,oricun masina mea se remarca dupa sunet pt ca am tobele sparte.
pupa tie atat iti spun ca iesti bine venit in oradea
si intalnirea......primu loc unde ma duc cand imi rezolv ambreajul lume lume...
ce'i cu voi?
nu o punem de o intalnire candva?
hai ma...sa facem si noi un club fain... vali lasa-i incolo ca nu ai cu cine Bhioru ii varza nu vezi nu suntem in stare sa facem un kkt de club !! nu vezi ca nu ai cu cine si acuma suntem 3-4 max are rost???

BH 03 XPF noah...nu vrea bihoru...
vreau eu

uite...
hai sa ne intalnim toti oltcitistii(care se considera)...la tuningu` din oradea...22 mai...

bem un suc...ceva...ne mai uitam la troacele expuse... un prieten din oradea... CUMPARA OLTCIT...preferabil TRS...in stare buna/foarte buna, cu acte la zi.
astept oferte de masina/pret. vali cre ca stiu ca cumpara cineva oltcit nush daca ii pretenu tau da o lasat la tata la masina un biletel pe care scria ca daca vrem sa vindem masina sa sunam la un nr dar tata o zis ca nu se vinde ce bine ca altfel ramanea fara masina io nu io dadeam pe a mea . Pai atunci noi doi 100% ne vedem pe 22 mai restu dai incolo ca nu sunt interesati. Nu stii ca nu mam interesat inca cat cost ax cu came ca ma omoara deja asa face masina mea parca ii tractor!!! si asa ciuda mie ca a lu tata nici nu se aude mototr asa bine mere a lui (

BH 03 XPF
pai asta statea in bucuresti, de cativa ani s'o mutat la oradea.
nu cred ca e ala...pentru ca asta nu'i chiar asa decis sa isi ia oltcit...

)
lasa....se repara...
)

ne vedem da...da mai vb pana atunci...da daca ne onoreaza careva cu prezenta...

take care! Salut-salut tuturor!
Si eu sunt "fan" oltcit,dar deoc. nu voi putea merge la nici o intilnire cu masina.Motivul e simplu:m-am apucat de reparatii capitala.Am desfacut oltul pina la ultimul surub.Acu' caut disperat un tinichigiu -vopsitor serios si intelegator care sa faca o treaba buna.Toti imi spun ca nu merita sa faca oltcituri ,ca ma costa de citeva ori mi mult decit masina aia de 5-6 milioane,sau altul zice ca vrei sa faci mercedes din el?Nu vor sa inteleaga ca mai sint si unii ca noi ,carora le place aceasta masina si vor sa aiba grija de el.Va rog din tot sufletul sa -mi indicati un mester adevarat in Oradea! hai la salonta... Salutare Bihor!!!!Clujul aici.pot sa ma alipesc si io clubului vostru?Ca vad ca am ramas singurul din Cluj pe oltcit.ro .Poate asa,din doua judete facem si noi un club .
Fac tot posibilul sa vin si eu pe 22 la Oradea sa vad show-ul.Poate ca o sa ne intalnim pe acolo sa bem un suc ,ceva... Ciao!
pai poti sa ni te alaturi...numa` nu prea ai cui:)
anyway...welcome!
sper sa ne intalnim cati mai multi pe 22 mai.....
eventual daca vin mai multi...sa stabilim o ora...sa ne intalnim toti in fata aeroportului, ca' ar fi mai fain sa mergem cu totii... mai vali eu normal ca vin si zic ca e mai bine sa stabilim o ora eu normal ca vin cu oltcitu hehe abia astept sa vad cat mai multe oltcituri intr-un loc. apropo clujanule esti bine venit si cum a zis si vali nu prea ai cui te alatura pt ca deocamdata vad ca suntem numa vreo 2-3 dar sa sperma ca se va aduna!!!
Deci bineinteles inainte cu cuteva zile vom stabili o ora si un loc exact de fapt locul nu prea conteaza pt cine vine cu oltcitu noh in fine vali ai zis ca imi zici pe forum despre tel. pai zi ca eu vb cu ala ca nu ii al meu telu ii a lu un prieten f. f. bun mai vali eu normal ca vin si zic ca e mai bine sa stabilim o ora eu normal ca vin cu oltcitu hehe abia astept sa vad cat mai multe oltcituri intr-un loc. apropo clujanule esti bine venit si cum a zis si vali nu prea ai cui te alatura pt ca deocamdata vad ca suntem numa vreo 2-3 dar sa sperma ca se va aduna!!!
Deci bineinteles inainte cu cuteva zile vom stabili o ora si un loc exact de fapt locul nu prea conteaza pt cine vine cu oltcitu noh in fine vali ai zis ca imi zici pe forum despre tel. pai zi ca eu vb cu ala ca nu ii al meu telu ii a lu un prieten f. f. bun

BH 03 XPF salut
The Black acum ca vad poza din avatar masina mi se pare cunoscuta nu parchezi cumva pe dacia pe undei magazinu spectrum in spatele blocului ba cre ca, cam pe acolo mai precis chiar fata in fata la magazinu ala CONTACT si unde ii depozitu de la arena. De ce stai pe langa mine???

BH 03 XPF eu stau in sensul giratoriu in blocul cu premier vis a vis de citroen deci pe aproape unde draq este sens giratoriu in rogerius mah????????????? ca nu stiu sa fie sigur iesti din oradea
pai cum merge tranvaiul din spre pod spre rogerius acolo este statia (prima de la pod),banca transilvania,citroen,daewo,metropol(aia cu pal) premier (blocul in care stau)mai in spre tine scoala dacia(14) etc..... iti anintesti pai asa zi !!!!!!!! da ala nu ii sens giratoriu cat oi fi io popa!!! stiu normal ca stiu amu unde ii. in fine da ai masina ?/ sau cati ani ai?? salut
olticu e in familie si sant singuru interesat de el din pacate , si o sa il 'mostenesc' cand iau carnetul asta de craciun cel mai probabil,nonentan e stricat si mie frica sa ma bag singur la el ca stii cum e trebuie cineva cine a mai vazut asa ceva
masina este bej si momentan arate mai rau ca nu sa mai miscat de mult
oricum ,am planuri MARI pt el
aaa si am 17 ani rocket stii cum sta treaba daca ai banii kalumea merita sa te gandesti si sa iti faci planuri, daca nu credema pe bune ca numa te necajesti asa am fo si io am mopstenit oltcitu lu tata, da ce planuri aveam, l-am busit bine, el umbla cu el asa busit si mie mio luat altu mai kalumea. Da te omoara piesele is scumpe ca draq. Si io am planuri mari cu asta dar vara asta nu cred ca o sa fie nici o schimbare, ca vreau sa fac directia complect si motoru si mam interesat cat ma cost si mam prins de cap cand mio zis mecanicu meu da. Singuru lucru ce sar putea vedea pe el vara asta vreau sa il vopsesc complect in rest cam atata anu asta motor directi si vopsea, si la anu sper tuning eu am 19 ani si ce te lauzi?
io fac in iulie 18...
)
si io vopsesc masina in vara asta...
nu aveti careva pile la RAR? hop top se baga si MINORU heheh glumesc intra pe messanger da nu mere
acum 1 sapt am reinstalat windowsu...dupa asta o mers mess...am facut update la windows, vreo 40mega...si amu imi da messengeru` eroare...degeaba l'am downloadat inca odata..
hai pe chat aici..pe forum...
e acolo jos...CHAT...
hai ca te astept:) da nush unde .zimi exact unde tre sa dau!! mergi pe pagina de start a forumului...
mergi in josul paginii...
si acolo unde scrie cine e online(scrie nick'urile)...
mai jos e Click aici pentru a intra pe chat:)
dai click acolo...

bai...tu ai vrut sa ma suni aseara? degeab las nare rost sa ma chinui ca nu imi mere mai vb noi da de ce draq nu ai raspuins ieri seara la tel team sunt de vreo 10 ori si miai inchis. in fine mai vb noi fati messangeru papa offf
da nu stiam cine e...si nu prea ridic daca nu stiu al cui e nr de tel...
)
sorry...
da nu mere mess....cre' ca reinstalez iar totu...si nu mai fac update la windows:)
hai pe mirc..
pe undernet, pe canalu` #salontanii
salut
vali am avut si eu probleme cu windowsu nu stiu ce comp ai dar dac ii p4 iti recomand windovs fd,de cand lam instalat mere brici
desi stau rau cu ramii
the black ce sa spun visez si eu poate poate iese ceva oricum prioritara este performanta si dupa aia exteriorul am un celeron la 2400+...40giga, 128ddram.
am xp service pack 1. sunt foarte multumit.
nu stiu ce a avut yahoo mess'ul...dar acum iar merge...desi n'am umblat nimic prin calculator:) salut
mam uitat azi pe pagina lui danf su ciclops si am vazut o gramada de poze cu intalniri si ma tot gandesc ca ar trebui sa punem de o intalnire,stiu ca am mai discutat acest subiect dar chiar dac prima oara ne intalnim numai 3-4 tot i bine sapoi ceilalti o sa ne urmeze initiativa.Sunt sigur ca mai sunt multi pasionati de oltic care nu au net sau nu au auzit de acest forum.Oricum ganditiva pana in 22mai e mult si ar fi un inceput mai....
eu din decembrie ma tot gandesc la o intalnire....da nu am cu cine...si incet incet...incep sa'mi bag ...biiiiip.... in clubu` bihor...
cand oi lua permisu...m'oi duce la arad, sau mai stiu eu ce...ca aci n'ai cu cine, degeaba incerci!
iara cei care chiar vor sa ne intalnim...se poate rezolva oricand... vali ai scris:iara cei care chiar vor sa ne intalnim...se poate rezolva oricand..
pai vezi asta e ca nu prea se rezolva oricum la inceput am fi macar 4-5
si apoi.....
da tu cum vii din salonta fara carnet
nu de alta ca nici eu nu am inca pai...oltcitu` meu isi incepe etapa de ' a car is reborn'
fara permis...fara masina...deocamdata...
da exista ocazie...sau taxi...sau poate merge cineva....si ma duce si pe mine:)
anyway...faceti ce vreti... Deci ce facem fratilor ne intalnim mai repede de 22 mai???? ziceti voi cand si unde si ne intalnim macar ne mai distram oleaca!!! mai testam masinile:P hehe Crazy Tuning Show IV
Oradea, in parcarea din fata de la Heat(dupa cate am inteles eu)
25 aprilie, 2005
24 aprilie...... da...24 aprilie...
dupa cate am inteles...nu va fi bilet de intrare....

veniti? salut
eu deabia astept jupiiiiiiiiii
poate stabilim si o ora sa ne vedem.....dac vreti si voi... Salut!
Spuneti-mi si mie ,daca stiti,adresa sau nr. de tel. a firmei care face chestii din fibra de sticla in Oradea! Parca e pe Iuliu Maniu dar nu sint sigur. Mersi! hmm...nu au si ceva site???ca si pe mine ma intereseaza ceva spoilere&accesorii... salut
din cate stiu eu numai kid tuning face asa ceva dar din pacate nu se baga decat la o gama restransa de masini din care oltcitul nu face parte dar pe langa asta produsele kid tuning sunt foarte scumpe....si mie personal nu mi se par extraordinare.
eu tias recomanda si intrebi pe cineva depe forum cine are masina tunata.
PS Aneto nu ai tu masina parcata pe doinei ,un oltic gri metalizat?
P.S. de pe ce masina sunt jentile alea? ca's cam faINE am uitat sa pun adresa www.kidtuning.ro
roket a scris:
PS Aneto nu ai tu masina parcata pe doinei ,un oltic gri metalizat?
P.S. de pe ce masina sunt jentile alea? ca's cam faINE

salut!
Da ,e al meu!Dar de o luna e la cumnatul meu in curte,desfacuta pina la ultimul surub .Sper ca va iesi culoarea si restul ce mi-am propus asa cum vreau eu ,fara compromisuri
Jentile le-am luat din Deva de la Evil(veteranii de pe forum il stiu). salut
anetio cat costa vopsitul in vopsea metalizata cu materiale cu tot
sau daca ai cunostiinta despre unde se gaseste vopsea perlata si cu cat
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Următoare
Pagina 3 din 14
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum