Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

B 94 VYP
Pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

oltcit club 1986, motor 1300 comprimat metoda: set 1300 pe chiulase de 1100 ,suspensia lasata cu un dinte ,viteza max pe distante lungi 150km/h,top speed 170 km/h max 5-10 km sau pina se topeste un piston. misto faza cu "pana se topeste un piston" - nu vreau sa o incerc... mi-am tras un nou look

cam veche descrierea

motor 1.3gt turbo 100hp/184nm/la 0,6 bar
top speed mult
0-100km/h sub 10 s

bogdanlascu a scris: am fost la radio acum d-ra roxana de la promotor m-a invitat sa faca un reportaj despre oltcit turbo am 2 saptamini la dispozitie sa termin masina la toate capitolele motor si alte finisaje,celor care le-am promis ca le mai fac una alta la masina le cer scuze si amin lucrarile

asta scriam anul trecut si azi in sfarsit turbatul a fost pozat pt revista promotor si filmat pt emisiune tv promotor tare nene!
singura problema va fi cu politia de acum inainte.

felicitari!

in curand, un adversar pe masura!
bogdanlascu a scris:
bogdanlascu a scris: am fost la radio acum d-ra roxana de la promotor m-a invitat sa faca un reportaj despre oltcit turbo am 2 saptamini la dispozitie sa termin masina la toate capitolele motor si alte finisaje,celor care le-am promis ca le mai fac una alta la masina le cer scuze si amin lucrarile

asta scriam anul trecut si azi in sfarsit turbatul a fost pozat pt revista promotor si filmat pt emisiune tv promotor

Bravo bre felicitari !! sa ne spui si noua cand e emisiunea sa fim pe faza!! din ce spunea roxana revista apare cam intr-o luna si cam tot atunci si emisiunea Bogdane observ ca noua capota are ceva succes,
bogdanlascu a scris:din ce spunea roxana revista apare cam intr-o luna si cam tot atunci si emisiunea

debia astept sa vad emisiunea ( si sa o inrgistrez )

ps: super tare masina.....tzine-o tot asa
bogdanlascu a scris:din ce spunea roxana revista apare cam intr-o luna si cam tot atunci si emisiunea

Roxana Ciuhulescu de la ProMotor?? THE Roxana Ciuhulescu?? da ,roxana tipa inalta si cu pectoralii mari de la promotor

oricat as vrea sa am oltcitul sa apara pe la emisiuni si reviste...tot mai repede as vrea-o pe roxanica asta sa-i arat eu ce si cum cu ledu )

felicitari bogdane...incet incet un articol despre oameni trazniti fara ocupatie...un oltcit tunat in bucuresti...unu doua prin craiova si uite asa ajung intre masinile cu pretentii si masini vechi,depasite...dar care depasesc cu mult media masinilor care le vedem pe strada si care au devenit obisnuite(si aici ma refer la bmw-uri,vw-uri si altele...) felicitari! Felicitari si de la mine! bravoo, felicitari.. iulica la ce led te referi? normal sau superflux?
bogdanlascu a scris:da ,roxana tipa inalta si cu pectoralii mari de la promotor

Tipa are cele mai lungi picioare din romania. Of...buna mai e... Nu pot decat sa te invidiez Lascule, bravo tie. Felicitari si tine-o tot asa!

iulicuta2000 a scris:
felicitari bogdane...incet incet un articol despre oameni trazniti fara ocupatie...un oltcit tunat in bucuresti...unu doua prin craiova si uite asa ajung intre masinile cu pretentii si masini vechi,depasite...dar care depasesc cu mult media masinilor care le vedem pe strada si care au devenit obisnuite(si aici ma refer la bmw-uri,vw-uri si altele...) felicitari!

Sper din tot sufletul sa se adevereasca ce spui tu iulicuta. pai ce am spus eu e adevarul...de acum incolo doar sa apara si altii la inaintare... la un moment dat in interviu tipul din stanga cosmin cel cu bora ,intrebat de roxi ...am vazut ca aveti in club dacia si oltcit cum asa? pai sunt oameni pasionati care investesc ....dacia are ........muzica de enspe mii de euro, oltcitul lui bogadan are turbo si face si drege ....este o mare realizare ca un oltcit sa fie la tv ....,acum sa vedem emisiunea si sa speram ca la montaj sa nu piarda oltcitul pe drum,oricum roxana uitase de oltcitul meu turbo si daca nu dadeam niste ture prin parcare sa faca fsss fssss nici nu aparea la tv ,decit in poze pt revista pai ce ti-e si cu femeile astea bogdane
Ne anunti cand e emisiunea, si cand apare si revista.

P.S : E blonda, deci are o scuza sper sa ajungi si pe la national tv sa-l mai invatati una-alta pe mosulica de la emisiunea cu profil auto de la ei.... Bravos Lasconet! Astept cu nerabdare emisiunea
Off topic:Julicutzaa roxana e de 2ori mai inalta decat tine lucru bun..de unde te uiti tu poate vezi vreo luminita la capatul tunelului...sau vreun led ceva este posibil ca duminica vyp-ul sa fie la promotor Daca am timp, trec azi pe la ei prin redactzie shi-i intreb Promotor (emisiunea) e sambata pe ProTv, daca nu ma insel. M-ai facut curios, cred ca am sa ma uit, desi emisiunea imi displace total. pasha tine-ne la curent te rugam , ca nu toti stam sa urmarim promotor dar pentru asta merita la 18:04 nu era nici urma de oameni de la promotor in redactzie. ma mai duc miine inainte de prinz, poate ii gasesc. shit , eu plec la mare maine. poate se indura cineva si trage emisiunea daca apare bogdan ca am vrea si cei ce o pierd din diferite motive sa o vedem o sa vb eu cu un prieten s-a o inregistreze..( nu promit nimic)

ps: debia astept sa vad emisiunea Bravo Bogdane, in sfarsit un Oltcit la TV de bine, dupa muuuulti ani. ieri la ora 15 nu erau acolo nici gullit nici roxana. azi nu am avut timp sa ma duc. poate miine, daca nu... pun la inregistrat oricum emisiunea, sa fiu sigur. Te rugam !
Dupa aceea o rezolvam noi de un youtube ceva ! A fost azi ProMotor. Nici urma de VYP... din pacate eu n-am urmarit...a fost macar vreun reportaj legat de curse? am urmarit si eu emisiunea ....nici urma de oltcit....bora sau dacia lui tau...( am inteles ca si ele au aparut) in schimb jos palaria pentru acel BO$$ din Brasov...avea si el masini numai de la 500 de caluti in sus.... mda, shi eu am inregistrat emisiunea degeaba. in schimb am aflat misterul, de ce nu-s de gasit... vin in protv doar ca sa-shi faca emisiunea, in rest merg in redactzie la revista. Mai fratilor, la Promotor daca retin eu bine, difuzeaza un reportaj de-abia la o luna dupa filmare... poate saptamana viitoare .........la filmare a fost sigur 4ss ,vyp ,tau,bora......... asteptam am vazut emisunea ...felicitari ...au fost cateva cadre cu oltcit-ul SI eu. Intradevar a aparut olteanul + Numele de "Bogdan" pe acolo... E un inceput, felicitari Lascone putea si baiatu ala sa precizeze ca e turbo..ca nu-l durea gura N-am putut sa nu observ ca de cele mai multe ori cand intra Oltcitul in cadru taiau si continuau cu altceva.

Dracu' sa-i #@&^%... daca ma trezesc maine dimineata promit sa o inregistrez
tonim a scris:daca ma trezesc maine dimineata promit sa o inregistrez

din cate am vazut pe siteu lor..emisiunea o sa fie uploadata pe www.promotor.ro
MadWolf a scris:
Dracu' sa-i #@&^%...

Ete aici te contrazic madwolf....au fost cateva cadre bune cu vyp,cam la fel cu celelalte masini...chiar pot sa bag mana in foc ca am vazut vyp-u de mai multe ori decat s-au vazut alte masini din club...si pana la urma nu era un reportaj dedicat vyp-ului ci dedicat clubului din care face parte lascu http://www.protv.ro/stiri/divertisment/4-speed-squad-la-pro-motor.html
vb lu iulica doar nu era reportaj pt vyp a fost pt club ,daca aveam vreo scula de masina aparea de mai multe ori dar io zic ca a fost suficient pt un oltcit Retrag ce-am gandit urat la adresa realizatorilor emisiunii, pentru ca am revazut acum reportajul. Greseala mea ca am comentat in conditiile in care am vazut secventele cu sonorul dat la minim si cu cineva care-mi tot turuia in ureche alte chestii si nu ma lasa sa fiu atent. Am auzit urmatoarele cuvinte alaturate: "Bogdan", "unul din cele mai preparate Oltcituri din tara" si "a muncit". Ma declar multumit! Frumos! Lascone da ce ai avut cu nenea politistu de a plecat asa suparat?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 1 din 5
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum